Živé vysielanie (archív) 9


Vitajte

v archíve živého vysielania z modlitieb spoločenstva Diela lásky, milosrdenstva a pokoja.

Nápoveda

V ľavom hornom rohu po kliknutí na tri vodorovné čiarky sa vám zobrazía všetky minulé záznamy.

 

Zdieľať

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

9 myšlienky “Živé vysielanie (archív)

 • Renata

  Mile spolocenstvo prosim Vas o modlidby aby som nasla pokoj na dusi a aby som bola vyrovnana so svojim zivotom a nasla ten spravny smer a pracu ktora ma bude naplnat.Tiez prosim o modlidby za svoje deti Nataliu a Roberta a za zosnuleho manzela .Dakujem .

 • Zuzana

  Milé spoločenstvo,prosím vás o modlitby za uzdravenie nášho syna Andreja zo závislosti na alkohole a na drogách.za jeho obrátenie .Cez týžden chodí do práce,no príde vikend a on potrebuje alkohol až tak,že si ho kupuje domov a sám popíja.Cez týžden nepije,bol už na liečení,no nepomohlo mu.Verím,že jedine modlitby za jeho obrátenie,za jeho uzdravenie mu pomožu.Verím a doverujem P.Márii a Božiemu Milosrdenstvu .
  Nech vás všetkých sprevádza P.Mária spolu s jej Synom Ježišom.

 • Mária

  Milá pani Danka a celé spoločenstvo.
  Prosím Nebeského Otca o oslobodenia od závislosti na nikotíne syna Milana a manžela Štefana o oslobodenie závislosti na spoločnosti v bare, s ktorým je spojený aj alkohol a ponocovanie syna. Vie sa doslova “zabudnúť” aj pri televízii do polnoci. Niekedy vidím, že asi pôsobí milosť Božia, a pekne ide na sv. omšu. Lenže nie je to stále. Z ničoho nič ďalšiu nedeľu, kedy niečo je s kamarátmi, tak sv. omša je aj vynechaná.

  Prosím teda aj o milosť , aby mu Pán daroval silnú a živú vieru aj synovi, aj manželovi.

  Bohu vďaka. A tiež Vám. Mária od Hronského Beňadika

 • Ružena Szatmáryová

  Milá Danka . Malý Bartolomej sa pomaly zotavuje z Meningitídy má problém s močením ,dnes mal EEG dúfam, že s dobre . Prosím o modlitby za celkové uzdraveníe,aj za jeho mamku Moniku, ktorá je mu neustále na blízku spolu s pánom Ježišom a našou nebeskou Matkou Mariou.Danka po tvojej príhovornej modlitbe , ktorú si sa priamo zaňho modlila sa stav stabilizoval.Pan Boh zaplať.!Ďakujem

 • Jana

  Pri pocuvani a po modlidbe preco je to tak ma napadla myslienka, mozno by ste mali najst ine priestory na modlitby aby nevadili susedom.Pisem iba to co ma napadlo.Cesta posipana trnami vedie do kralovstva nebeskeho.Vezmi moj kriz a nasleduj ma.Ja som odmietla byt sprostredkovatelom po obrateni 2008 lebo viem ze by som to nezvladla,byt ludom na ociach a preto som sa iba modlila v tichosti za duse stratene ale aj za duse v ocistci.Opakujem stale to iste chcem. Pane pomahat chcem modlitbou ale nech nemusim tych ludi napominat z oci voci to nechcem .A preto som rada ze som na vas natrafila.Boh si najde stale cestu .Pochybovat je ludske ale Danka bud presvedcena ze modlitbou len pomahas a ludom nikdy nevyhovies.Nepozeraj na to co ludia si myslia ale co Pan si o tom mysli.Ja si myslim ze ma urcite velku radost z toho ze vela dusi sa spojilo.Kde su dvaja i viac v modlitbach som i ja asi takto nejak.Tak nevzdavaj s.Zly si trufol na Pana tak preco nie na nas a cez blizkych chce znicit vsetko co Pan robi.Pan je stale z tebou aj ked to niekedy mozno necitis.Tak to je vsetko .Niekedy napis svoj pribeh obratenia ale na dnes vsetko.Pan s tebou aj s tvojou pracou nech prinasa ovocie celemu ludstvu a dobro uz porazilo zlo na krizi.Niet coho sa bat aj po mori sa da chodit ked nepochybujeme v Pana.

 • Lucia

  Milá pani Danka, ja mám presne opačný problém s Eucharistiou. Ja ju dokážem prijať hneď po spovedi a možno tak ešte jeden krát a dosť. Mám pocit, že už nie som hodná prijať Pána Ježiša, že som medzitým aj nechtiac zhrešila….Čo sa týka posolstva Panny Márie plne súhlasím, svet sa dnes nachádza v nepriaznivej situácií. A čo ste hovorili o tom, že diabol bráni človeku modliť sa to je čistá pravda, tiež to zažívam, a aj pri chodení do kostola. Vtedy keď mám ísť na sv.omšu ma začína bolieť chrbát, mám nepravidelný pulz, je mi zle a pod. Žiaľ neviem ako sa tomu najúčinnejšie brániť.

  • Zuzana Magusinova

   Dalej sa modlit a mat pred ocami stale Bozske Srdce Jezisovo,prekrasne a sv.Matku Mariu,opakovat :O Maria,bez poskvrny dedicneho hriechu pocata,ved ma atd.Jezis a Maria,milujem Vas,opakovat,ma to velku silu