Zázračný zelený ruženec – svedectvo


 

 

 

16.1.2018

Je večer a ja sedím a premýšľam o tak veľkej a nádhernej Ježišovej láske.

O láske, ktorou nás obdarúva a o jeho pokoji, ktoré napĺňa moje srdce. Tá radosť, ktorú v srdci prežívam sa nedá slovami opísať. Je to skutočná radosť, kedy cítim, akoby sa moje srdce vznášalo. Beriem do rúk jeden vzácny poklad. Je to poklad nad všetky poklady. Veľmi ho milujem. Pýtate sa, čo to je? Je to ruženec. Je tak krásny a výnimočný svojimi trblietavými zelenými guľkami.

Áno. Je to Záchranný veniec ruženca.

Stále sa teším na chvíľu, kedy ho vezmem do rúk a budem sa ho modliť. Vtedy, akoby moje srdce zaplavil veľký príval lásky a do môjho srdca prichádza radosť a pokoj.

Tento ruženec ma neskutočne veľkú silu. Záchranný veniec ruženca sa modlíme za závislých ľudí, za ľudí ktorí trpia rôznymi závislosťami.

Prichádzajú obdobia, kedy je človeku veľmi ťažko a práve vtedy beriem do rúk Záchranný veniec ruženca.

Chcem vám opísať jeden môj nádherný duchovný zážitok. Bol večer a cítila som sa veľmi zle. Už  dva dni predtým som vnímala silné útoky zlého ducha. Bolo to ťažké, tie myšlienky boli hrozné.

Bojovala som a dôverovala Pánovi, že ma oslobodí z područia zlého ducha. Vnímala som ho na každom mojom kroku. Našepkával mi slová, ktoré som nechcela počuť. Bolo mi veľmi ťažko. Stále som prosila Pána, aby ma neopúšťal a dal mi silu vytrvať. Sadla som si k môjmu manželovi, že si dáme kávu a budeme sa rozprávať. Len čo som položila kávu na stôl v srdci som pocítila silné volanie. Volanie k modlitbe.

Vnímala som Záchranný veniec ruženca. Hneď som vstala a odišla do svojej izby. Cítila som, že sa ho mám hneď vymodliť. Zobrala som do rúk ten nádherný ruženec  a začala som sa modliť.

Vtedy prišiel veľmi zvláštny a neopísateľný stav. Celým telom akoby prechádzal prúd pokoja. Do srdca prichádzala znova radosť. Cítila som  akoby som bola zbavená všetkého bremena a ťažoby. Nastalo oslobodenie. Prišiel pokoj a moje srdce sa opäť vznášalo. Slzy mi tiekli a ja som nechcela prestať s modlitbou.

Srdce mi zaplavila láska. Láska, ktorú môže dať iba Ježiš.

Panna Mária Záchranného venca ruženca ma zachránila. Tento ruženec nie je len ruženec za závislých ľudí, ale aj ruženec oslobodenia od útokov zlého ducha. Každý deň ďakujem Pánovi za tento Záchranný veniec ruženca, ktorý bol nadiktovaný omilostenej duši Danke. Je to veľký dar z neba. Panna Mária Záchranného venca ruženca, ďakujeme Ti že nás chrániš, a že si stále tu, keď Ťa prosíme o pomoc a orodovanie.

Milena

 

Čítajte ďalej

Zdieľať

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *