Vaše prosby o modlitby 1264


Milí čitatelia, stránky Dielo lásky, milosrdenstva a pokoja,

veľmi sa tešíme tomu, že píšete do prosieb a prosíte o modlitby. Snažíme sa, aby všetci čitatelia tejto stránky boli naozaj spokojní. Na mnohé otázky neodpovedáme, lebo nie je už toľko času ako kedysi. Ale všetky prosby si prečítame a dávame vás do našich modlitieb. Ak niekto z vás, čaká aj odpoveď, alebo radu od nás, nech k prosbe napíše aj prosím o reakciu alebo odpoveď. Odpovedáme v živom vysielaní každý pondelok o 19.00 hod. tam sa budú čítať vaše prosby, ktoré napíšete počas týždňa. Prajeme  vám požehnaný večer.

My všetci sa za Vás modlíme a je nás oveľa viac, tak proste a dostanete 🙂 

Čítajte ďalej

Zdieľať

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

1 264 myšlienky “Vaše prosby o modlitby

 • Jozef
  Jozef

  Jozef.
  Pochválený buď Ježiš Kristus. Prosím o modlitbu za zdravie a božiu pomoc pre mňa a pre celú rodinu a hojnosť darov Ducha Svätého a oslobodenie od zlých návykov a túžob. PBZ

 • Marta

  Mila Danka a modlidbove spolocenstvo prosim o modlidby pre manžela Vlada ktori je v nemocnici aby ho Pan Ježiš uzdravil na tele a duši ale ak je Panova vola ina nech mu da silu a trpezlivost niest všetko z laskou Panna Maria prikri ho svojim plaštom a odovzdaj do Ježišovho srdca DAKUJEM

 • ANNA H.

  MILÉ SPOLOČENSTVO DLM A POKOJA.PROSIM O MODLIDBY ZA MOJU PRIATEĽKU EVKU.ZA OSLOBODENIE OD ZAVISTLOSTI NA ALKOHOLE,NIKOTINE A LIEKOCH.JEJ STAV JE DOSŤ VÁŽNY A SAMA SA S TÝM NEDOKÁŽE VYROVNAŤ.PRETO VÁS PROSÍ O PREMODLENIE,ABY
  JEJ PAN DAL SILU A UZDRAVENIE.
  PBZ ZA VÁS.

 • Za môjho ocka

  Drahé spoločenstvo, prosím vás, modlite sa za môjho ocka. Najsvätejšia Trojica a Panna Mária, prosím Vás dajte mu múdrosť, silu a odvahu pravého muža, aby to všetko vedel prijať a zachovať sa múdro a správne. Duchu svätý ved ho, všetci svätí anjeli archanjeli a jeho anjeli strážny chráňte ho. Všetko je v tvojich rukách Pane Ježišu. Ty sa vo všetko osláv. Aleluja.

 • Milan

  Priatelia,prosím o modlitbu za syna Jána. Nech ho Pán privedie na správnu cestu viery a vzbudí v ňom zmysel pre zodpovednosť.
  Ďakujem
  Pán Vám žehnaj.

 • Milosť

  Duchu svätý, prosím ťa, ved nás oboch v múdrosti, udeľ nám prosím dary a ovocie ducha svätého, žehnaj, ochraňuj a ved nás i našich milovaných rodičov, súrodencov, b a u a t, pf, pk a s. Panna Mária, a najsvätejšia trojica odovzdávam Vám nás i našich milovaných i celú túto situáciu. FIAT.

 • Renka
  Renka

  Milé spoločenstvo a Danka, prosím vás o modlitbu za moju mamku Emíliu, ktorú budú zajtra / v pondelok/ operovať, aby operácia dobre dopadla a aby bola uzdravená tak na tele, ako aj na duši. PBZ

 • Viktória

  Dobrý deň, milé spoločenstvo a Danka 🙂

  Veľmi Vás prosím o modlitbu za mňa stále a to moje učenie na štátnice aby som mala šťastnú ruku pri výbere otázok. Prosím ďalej o modlitby za celú moju rodinu hlavne mamu a oca. Za uzdravenia, za to aby sa obrátili. Za kamarátky Dominiku, Majku a jej syna Ondríka, Simonu. Za môjho profesora, aby sa mu do života dostala priateľka, ktorú tak chce a aby bola taká, akú si praje. Prosím za modlitby aj za Teba a celé spoločenstvo. Veľmi pekne Vám ďakujem a pozdravujem Vás. <3

 • Iveta

  Prosim o uzdravenie a oslobodenie syna Dusana od zavislosti alkoholu nikotinu od strachu a depresie a od vsetkeho zleho a prosim o dar zivej viery.Prosim o odpoved ked je to Bozia vola.PBZ

 • Marta Lucia

  Milá Danka a spoločenstvo,
  prosím Vás o modlitby za moju dcéru Moniku, ktorej zistili adenóm na hypofýze.
  Pán Boh zaplať.

 • Kraľovská dcéra

  Veľmi Vás prosím o modlitbu za moje manželsvo. Nech v ňom vždy vládne láska, pokoj a požehnanie.A za môjho manžela nech nikdy neodbočí z cesty. Pán Boh zaplať.

 • Mary

  Prosim o modlitby za pomoc Božiu a ochranu Panny Marie v našej rodine. Prosim o modlitby za milosť uzdravenia pre moju maminku, podla Božej vole. Amen.PBZ.

 • Marta

  Milá Danka a celé modlitbové spoločenstvo, zo srdca Vás prosím, zahrňte do modlitieb môjho syna Tomáša za jeho premenu, aby už neutočil na rodičov, aby sa vrátil kBohu a padol mu závoj z očí. PBZ

 • Bohumila

  Dobrý deň , prosím o modlitbu pre moju spolužiačku Dominiku ktorej tento týžden zistili akútnu leukémiu.. Má len 18 rokov a veľmi sa o ňu bojím ajkeď viem že je veľká bojovníčka a Pan Boh ju miluje z celého srdca je to predsa len zákerná choroba.. prosim zároveň aj o odpoveď ak viem niečo viac vymodliť /spraviť pre jej uzdravenie .
  Z celého srdca Ďakujem ..

 • maja

  Prosim o modlitby za Daniela,aby Pan vosiel do jeho myslienok,aby zlo na ktore ho navadzaju zle mysleinky urobilo miesto Bohu,Bozim myslienkam.Boze odovzdavam Ti vsetky nase starosti,trapenia,radosti,naloz s nimi ako chces ty.Prosim o modlitby aj za mojho brata alkoholika,aby Pan vosiel do jeho srdca a do nasich srdc, A TIETO ZAVISLOSTI Z NASEJ RODIY A Z INYCH RODIN odstranil navzdy,obetujem Ti tieto zlozvyky a zavislosti.

 • Slávka

  Milá Danka a celé spoločenstvo prosím o modlitby za mňa aj moje dcérky a mojich rodičov. Prosím o prestrihnutie všetkých pút, ktorými sme spútaný. V našej rodine je veľa nelásky a neodpustenia. Moji rodičia neustále dávajú mne aj mojim deťom pocítiť svoju nelásku. Moja mama je plná zloby a nenávisti a prenáša to cez hádky a neustále výčitky do celej rodiny…Prosím aj o dar práce a lásky do našich životov. PBZ

 • jana

  Požehnané dobré ráno,
  prosím vás o modlitby za syna, nech si nájde prácu, manželku a nech si upraví vzťah s Bohom. Ďakujem vám.

 • Andre´

  Mila Danka a cele spolocenstvo prosim vas za modlidbu za mojho syna Andre´….Nech Bozia ruka sa dotkne mojho syna.Mila Danka a cele spolocenstvo velmi vam dakuje za Vase modlidby.

 • Za rodinu K

  Prosím o modlitby za Jožka, jeho rodičov a bratov Tibora, Adamka a Dominika. Božské srdce odovzdávam ti ich skrze Nepoškvrnené srdce Panny Márie. Panna Mária, prosím ťa ujmy sa ich a prived ich všetkých k Ježišovi. Pane uzdravuj ich svojou milosrdnou láskou, oslobodzuj a očisťuj od všetkých prekliatí, rodových zaťažení, hriechov nečistoty, smilstva, žiadostivosti, alkoholizmu, nezamestnanosti. Pane, požehnaj ich zdravím, šťastím, pokojom, radosťou, financiami, duševným i telesným zdravím. Celé nebo, ich anjeli strážny a anjeli archanjeli, bojujte za nich a pomáhajte im. Sedembolestná panna mária, skry ich pod svoj ochranný materinský plášť. Pane, osláv sa v ich životoch. Chvála a vdaka ti za nich. Aleluja.

 • MartaMarta
  MartaMarta

  Drahá Danka i celé naše spoločenstvo DLPaM, pozdravujem Vás všetkých a veľmi prosím o modlitby za našu ťažko chorú Števku, ktorá už len leží. Už sa nemodlí a nepočúva pondelkové modlitby, ako predtým, keď celý večer presedela s ruženčekom a sochou Panny Márie záchr. ruženca, ktorú stále brávala do rúk, objímala a bozkávala ju. Prosím Vás aj za mňa, aby mi Pán dodal viac síl, aby som mohla zvládnuť tú veľkú bolesť matky nad utrpením svojho dieťaťa. Ešte naviac tiež prosím aj za celú moju rodinu, za oslobodenie od útokov zlého, hlavne za obrátenie a návrat do domu Otca a za môjho manžela Štefana a dcérky Anežky.
  Pán Boh zaplať !
  S láskou – sestra Marta.

 • Marta

  Mila Danka a cele spolocenstvo nadalej Vas prosim o modlidbu za manzela a jeho obratenie za zachranu jeho duse za jeho depresie
  ktore ho velmi nicia nielen jeho ale celu rodinu.Prosim o modlidbu za nase deti za seba aby sme to s Bozou pomocou zvladli.Je to velmi tazke ked sa neutieka k nasmu Panovi a nehlada v nom pomoc a utechu.Prosim o modlidbu za leziacu choru mamku .Pan Boh zaplat..

 • Peter
  Peter

  Milé spoločenstvo spoločenstvo, veľmi Vás prosíme o modlitby za pretrhnutie koreňov zla v mojej rodine a oslobodenie a uzdravenie zo všetkého zlého na tele i ne duši.Keď to budete čitať tak ja už budem v nemocnici, kde mi budú robiť vyšetrenia na nádory, ich rozšírenie v organizme, nakoľko posledné vyšetrenia nedopadli dobre, mám vysoké markery. Prosím o silu, aby som ich zvládol, nakoľko som dosť slabý, schudol som od decembra 20 kg a neviem či zvládnem tieto vyšetrenia, ktoré sú dosť náročné pre zdravého. Prosím ešte o modlitby na ochranu pred pôsobením zlého ducha na mňa a na Kristínku, na ktorú tiež niekto útočí a ona potom nič nevládze. Tieto útoky sa striedajú raz je mne zle a potom Kristínke, tak je z toho dosť vystrašená , lebo pritom všetky jej vyšetrenia u lekára sú v poriadku. Jediné, čo som zistil, že pomáha, keď sa za nás modlia, vtedy máme obaja na nejaký čas pokoj.Ďakujeme Vám všetkým za Vaše modlitby, ktoré nám veľmi pomáhajú. S VĎAKOU PETER A KRISTINKA.

 • Pánova dcéra

  Zo srdca prosím o modlitby za víťazstvo lásky, viery a odpustenia. Môj milovaný Pán, Trojedinný Boh, chvála a vdaka Ti za všetko. Ty bud vo všetkom pochválený, zvelebený a uctený. Vyslyš moju prosbu. Všetko Ti odovzdávam. Panna Mária, rozprestri nad nami svoj ochranný materinský plášť, žehnaj a ochraňuj nás. Nepoškvrnené Srdce Panny Márie, zvíťaz v tejto situácii. Nech sa deje Tvoja svätá vôľa Pán, môj Boh. Amen.

 • Za moju rodinu

  Najsvätejšia trojica, Panna Mária, prosím za uzdravenie a oslobodenie mňa i celej mojej rodiny, O,M, S a B od všetkého zla, prekliatí, rodových zaťažení, všetkých hriechov a všetkého zla, ktoré nám bránia žiť požehnaný, šťastný, pokojný a radostný život. prosím o zdravie, božie požehnanie, pomoc a božiu ochranu pre nás.

 • Karin

  Dobrý večer mile spoločenstvo. Veľmi Vás chcem poprosiť o motlitbu za nášho syna Samuela, ktorý zišiel z cesty a svojim nedimtskenym správaním sa ocitol až na psychiatrii.. 😞. Veľmi sa trápime, pretože má dobre srdce, o tom sme presvedčení, len táto zla doba a jeho naivita ho dostala až sem. Úpenlivo chcem poprosiť za motlitbu za jeho zdravie, za správne rozhodnutia lekárov pri liečbe, za dary ducha svätého a návrat k rodine, ktorá ho miluje. Ak by bol nejaký konkrétny termín ci čas motlitby, rada by som sa modlila spolu s Vami. Moc ďakujeme!!
  Nešťastná rodina

  • Danka
   Danka Autor príspevku

   Milá Karin, môžeš tak urobiť v pondelok o 19.00 hod kde sa v živom vysielaní , ktoré je uvedené na našej web. stránke budeme spoločne modliť za Tvojho syna. Pokoj s Tebou.

 • Kristian

  Prosím o modlitby, rozhodol som sa skončiť s hriechom masturbácie na ktorom som závislý, veľa krát som sa snažil prestať ale vždy som padol. Prosím o modlitby

 • Dadka
  Dadka

  Dobrý deň milé spoločenstvo a milá Danka. Z úprimného srdcia Vás prosím o modlitbu za zbavenie strachu partnera stať sa octom za pokoj duše a za požehnanie dieťatka. Ďakujem a požehnany deň prajem Dadka 🙂

 • Lucia

  Prosím o modlitby za môjho syna Dominika, ktorý bude mať prijímacie skúšky na strednú školu v pondelok a na ďalšiu školu vo štvrtok, aby ich spravil . PBZ vďaka

 • Viťa

  Dobrý večer milé spoločenstvo a Danka. Chcem Vám poďakovať a tiež poprosiť o modlitbu znova za moje štátnice aby mi to šlo lepšie a najlepšie to učenie… nech to zvládnem…posledné dni som prišla na to že mám strach z veĺa vecí ktoré ma v živote neminú som velmi ustrachana…. za moju rodinu oca mamu nech sa obrátia k Bohu hlavne oco a nech sa nám aj zlepšia vzťahy dosť to na nás doma vplýva… Boh vie aký je… za moju celú rodinu tetu Marianu nech si nájde prácu a deti nech su zdravé. Za otcoveho brata. Za mamineho brata ktorý prechádza zlým obdobím. Za moje priateľky. Majka Sima Dominika. Za môjho priateľa nech mu Boh pomôže mať lepšiu prácu. A nech sa k nemu tiež obráti nech chce sám od seba vedieť o Bohu a prijať ho. Tiež za Danku našu 🙂 máte to s nami ťažké. nech je zdravá šťastná a nech ju nič nebolí. Ďakujem.

 • Šimon

  Dobrý večer. Prosím o modlitby za uzdravenie duševného a psychického zdravia .A aby som dôveroval Bohu a upieral svoj zrak na Boha a Pannu Máriu.

 • Martina

  Milé spoločenstvo a milá pani Danka, chcela by som Vás viac než kedykoľvek predtým poprosiť o modlitby za moju rodinku,sme vo veľmi zložitej finančnej situácii a veľmi teraz potrebujeme,aby manželovi
  prišla výplata čím skôr .Verim, že len s Božou pomocou prekonáme všetky tieto problémy,a že raz bude lepšie.PBZ za vaše modlitby a toto dielo

 • Anna

  Milá modlitbové spoločenstvo. Ďakujem Pánovi za Vaše modlitby, za Jeho pomoc,vedenie i usmernenie a prosím o modlitby za Božiu ochranu, odpustenie, zmierenie a uzdravenie vzťahov manželstiev v našej rodine. Za oslobodenie od hriechu nečistoty a smilstva.Prosím za otvorené srdce i myseľ pri sviatosti zmierenia i uzdravenia z trémy. Za poznanie Božej vôle pri dôležitom rozhodnutí.Ďakujem a spájam sa v modlitbách. Anna

 • Anna

  Prosím o modlitbu za celú rodinu,za zdravie pre manžela a dcéru . Niek sa stane Božia vôla ako on uzná za vhodné. Pánboh zaplať všetkým

 • Klaudia

  mile spolocenstvo dlm,mila Danka.Tak sa nam nepodarilo prist za vami aj s rodinou.A preto to vsetko chcem odovzdat do Bozich ruk.Nech sa stane vola Bozia,ak sa mame stretnut tak sa stretneme.Prosim vas o modlitby zaroven za region gemer.Za modlitbove spolocenstvo Nove Horizonty,ktore maju sidlo v Rime a zakladatelkou je Chiara Amirante,ak je to vola Bozia,aby Pan poslal ludi a aby to mohlo fungovat aj na Slovensku.Taktiez velmi prosim nadalej za vsetky utrapene,opustene a chudobne duse ,aby aj oni boli naplneni Bozim pokojom,zvlast prosim za mladych,aby svaty Jozef si ich ukryl pod svoj ochranny plast,aby sa ich nic neciste nedotklo-ziadne drogy,alkohol,sekty,a ine zavislosti.A kedze tu mame spolocenstvo rodinu panny marie,ktoreho zakladatelom je Pater Paul ,prosim aj za nich a zvlast za vsetkych knazov.pan Boh zaplat.Klaudia z Viedne

 • Majka811970
  Majka811970

  Milá Danka a celé spoločenstvo Diela lásky a Milosrdenstva..Velmi pekne prosím znovu o modlitby za synovca Davidka,ktorý droguje a nemá prácu a má rodinu o ktorú sa treba starať ,prosím aj za dušičku nebohého synčeka Ondríka aj mojej starkej ,ktorá umrela…*Dakujem nech Vás Boh žehná .

 • Martina

  Milé spoločenstvo a milá pani Danka,aj dnes by som Vás chcela veľmi pekne poprosiť o modlitby za môjho manžela a dcérku,aby sme sa dostali z našej zlej finančnej situácie,a aby sa už v našom živote všetko obratilo k lepšiemu.Pan Boh zaplať

 • Zuzana

  Požehnaný večer celé spoločenstvo. Prosím Vás o modlitby za moju dcéru Danielku, za jej duševné, mentálne a emócialne uzdravenie. Nakoľko má už 11 rokov emočne a osobnostné je na úrovni 7 ročného dieťaťa. Nech ju Pán Boh požehnáva a ochraňuje. Pán Boh zaplať.

 • Jozef
  Jozef

  Jozef. Pochvaleny bud Ježiš Kristus.Prosim o modlitbu za oslobodenie od zlich navikov a zavislosti, uzdravenie celej rodiny a milost dobreho zivota pre celu rodinu Jozefa a Anny. Panna Maria oroduj za nas. Jozef.

 • Jozef

  Pochvaleny but Jezis Kristus. Prosím o modlitbu za ťažko skusanu rodinu.Prosim o pokoj ,zdravie,štastie,lasku,porozumenielasku a hlavne Bozie pozehnanie.Boze v teba dôverujem aj na mocný príhovor pre blahoslavenej Panny Marie. Pan Boh zaplať.

 • Miriam

  Prosím Vás o modlitby za Božiu pomoc a ochranu proti útokom Zlého a tiež za požehnanie požehnanej a trvalej práce, o ktorej sa v týchto dňoch rozhoduje…PBZ

 • Miriam

  Priatelia, prosím Vás o modlitby za zdravie, požehnanie, ochranu, pomoc Sv. Ducha pre manžela, mňa, naše detí. Ďalej za požehnanie štátnic a pomoc Sv. Ducha. PBZ!

 • Helena

  Prosím o modlitby za moje deti, za zdravie, pokoj v duši, pomoc v škole, prosím o požehnanie pre moju rodinu, nech už náš všetko zle obchádza. Prosím o dary ducha svätého, ochranu Panny Márie, milosť a požehnanie.

 • Alena

  mila Danka a cele spolocenstvo chcela by som vas poprosit o modlidbu za moju rodinu za vsetko potrebne o co prosim uzdravenie oslobodenie a ochra nu mojej rodiny,dar viery .Dakujem Bohu vdaka.

 • Katarina

  Pochvaleny bud Jezis Kristus.mila Danka a spolocenstvo prosim o modlitby celej mojej rodiny…ty vies pane najlepsie kto co potrebuje pre spasu svojej duse…dakujem…vdaka ti pane.zaroven prosim o pozehnanie. .vsetkych Vas v spolocenstve…nech vas aj nadalej sprevadza. Panbozko.panboh zaplat….

 • Elenka

  Pochválen Pán Ježiš Kristus.
  Prosím o modlitby príhovoru, aby moja nová práca poslúžila Bohu na česť a chválu a nám na úžitok.
  Aby Pán požehnal moje vchádzanie i moje vychádzanie.
  PBZ.

 • Martina

  Milé spoločenstvo a pani Danka, veľmi pekne Vás prosím o modlitby za môjho manžela, dcérku a našu rodinu,aby sa už naša zložitá finančná situácia začala zlepšovať a aby sa všetko obratilo k lepšiemu.PBZ

 • Helenka

  Drahé spoločenstvo dobrých ludí..Mám také starosti,môj muž a otec mojích detí je akoby posadnutý diablom, nadáva mne i deťom a nemá nás za nič, nech robíme, čo robíme..Je to ťažká povaha a nedá si nijako povedať, ja tie nádavky a ponižovanie znesiem, ale lúto mi je mojích detí, ked im nadáva vlastný otec, ktorý ich spolodil..prosím o modlidby za moje deti, ale i za jeho dušu..dakujem krásne.

 • Kri

  Prosím o modlitbu za Danku, za oslobodenie od závislosti na liekoch, depresie, za uzdravenie duše i tela, aby sa mohla vrátiť k svojim deťom a viesť šťastný život.

 • Renka
  Renka

  Milá Danka, Chcela by som vás poprosiť o modlitby za moju maminku Emíliu, ktorú čaká v najbližších dňoch operácia pľúc, aby všetko dobre dopadlo, aby ju náš Pán Ježiš a Panna Mária ochraňovali a aby bola uzdravená. PBZ

 • Prosba

  Najsvätejšia trojica, odovzdávam Ti mojich drahých milovaných a seba, svoje vrúcne prosby. Prosím bojuj za nás, znič všetky zámery zlého, zvolávam všetkých našich anjelov strážcov, všetkých anjelov archanjelov a našich nebeských svätých patrónov i teba moja milovaná Nepoškvrnená Panna Mária, aby ste nás ochránili a neustále za nás orodovali. Prosím o dary ducha svätého pre nás, o milosti a požehnanie, ktoré potrebujeme. najsvätejšia trojica, Ty sa vo všetko osláv. Chvála a vdaka Ti Pane za všetko. Ochráň nás pred našimi nepriateľmi, aby nás nič nezastavilo v nasledovaní Krista a plnení jeho svätej vôle. Amen.

 • Jozef
  Jozef

  Pochvaleny bud Ježiš Kristus.Prosim o modlitbu za oslobodenie od zlich navikov a zavislosti a milost dobreho zivota pre rodinu Jozefa a Anny.Jozef.Pan Boh zaplat. Jozef.

 • L

  Milé spoločenstvo, prosím za záchranu manželstva mojich blízkych priateľov. Aby oni a aj ich deti boli uchránené od veľkej bolesti. Aby ich duše boli uzdravené a naplnené milosťou. Verím, že Boh túto modlitbu vypočuje v pravý čas. Takisto prosím za veľa milostí pre vaše spoločenstvo. Pán Boh zaplať.

 • Jana

  Nemozem stale zivy prenos pocuvat,ale pocuvam a modlim sa velmi rada stale ak je cas.Tiez po obrateni som prosila Pana aby mi dal milost modlitby ale nijake velke napominania ludi.Vedela som uz vtedy ze to ludia nechcu pocut ze ako ziju,tak radsej sa po tichu modlim a ked som na vase spolocenstvo natrafila cez moju sestru mala som velke pochybnosti,ale modlitbou nemozme nikomu uskodit iba pomoct.Preto velmi prosim za modlitby takychto ludi ako som ja ktori pochybovali ale nech je nas stale viac ktori zatuzia po obrateni a tuzbe pomoct inym prostrednictvom v modlitbach.Nech Pan nas pozehnava kazdym dnom.Aj ja som iba jednoducha predavacka,ale v jednoduchosti je sila.Sila lasky milovat a odpustat.Aj ja tuzim iba po spase a je mi tiez uplne jedno co ludia na mna vravia.Ale neni mi jedno co na mna vravi Pan.Chvala Panu Bohu za vsetko aj za vas.Najvyzsi knaz Jezis pozehnava nas stale.Nech je zvelebene jeho meno na veky vekov.

 • S a D

  Trojediný Bože, Ocko, Pane Ježišu a Duchu svätý, zo srdca prosím o pravé pokánie pre môjho brata Jarka, sestru Moniku, ocka a miminku. Odovzdávam Ti ich môj Pane, prosím ťa, ujmy sa ich a zmeň ich srdcia a životy. Prived ich k sebe svojou veľkou láskou a milosrdenstvom. Svätý anjeli stráždovia a archanjeli, bojujte za nich. Panna Mária, skry ich pod svoj ochranný materinský plášť a prived ku Kristovi. Pane, osláv sa v ich životoch. Chvála a vdaka ti za všetko.

 • Zuzana

  Pozdravujem Vás moji milí,prosila by som Vás o modlitbu za môjho manžela,ktory ma už rok krv za sietnicou oka,liečba nezaberá,tiež za moju mamu,ktorá má operovanu krčnu chrbticu,bolesti ramena a žaludka,vysoku reumu..Prosím o svetlo pre moje deti a švagrinú,nech si nájdu cestu k Pánovi.Za všetkých ľudí čo útočia na toto DLMa pokoja a šíria nepravdy.Buďte požehnaní.

 • Anna

  Prosím o modlitbu za seba a moje kolegyne. Niek dokážem prijať pravdu,niek mi povedia čo majú proti mne. Niek im dokážem odpustiť z celého srdca. PBZ

 • Prosba

  Drahé spoločenstvo, prosím Vás o modlitby za môjho milovaného brata Stanislava, za celú jeho rodinu, za jeho dcérku, rodičov, súrodencov a ich rodiny. Božské srdce odovzdávam Ti ich všetkých cez nepoškvrnené srdce Panny Márie. Panna Mária, skry ich pod svoj ochranný materinský plášť. Svätý Michal, bojuj za nich. Chvála a vdaka Ti za nich. Žehnaj ich, ó Trojedinný Pane, uzdravuj a očisťuj ich od hriechu a prived ich k sebe. Prosím o záchranu a spásu ich duší.

 • čerešienka

  Milé spoločenstvo a Danka, zdravím Vás 🙂 Poprosila by som Vás o modlitbu za môjho priateľa aby sa polepšil, zmenil a obrátil sa k Bohu. Ale aj za mňa ani ja nie som dokonalá tak aby som bola o niečo lepšia v tomto svete. Ďalej za celú moju rodinu a ich obrátenie a za mojich priateľov. Za zdravie, šťastie, lásku. Za moje stavy občas mávam úzkosti. Veľmi pekne ďakujem.

 • Števka

  Milá Danka milé spoločenstvo chcem vás poprosiť o modlitbu za moje manželstvo a zároveň ďakujem pánovi za veľkú milosť púte do Sv.zemi, nech sa splní božia voľa ,pán Boh zaplať za modlitby.

 • Marta

  Mile spoločenstvo milá Danka naďalej Vás prosím o modlidbu za manžela za jeho obratenie od alkoholu za zachranu jeho duše aby ho Duch svaty osvietil ako velmi rodine ubližuje ako sa všetci trapime.Prosim o modlidbu za nase deti vnucatka za choru ležiacu mamku za seba a pokoj v rodine.Pan Boh zaplat za modlidby

 • Magdalena Smitalova

  Prosim modlitbu ua uzdraveni vazne nemocne dcery syna a zete.Prosim za stastne tehotenstvi dcery porod a narozeni zdraveho detatka.dekuji.

 • Matuskovaalena
  Matuskovaalena

  Pochvalen buď Ježiš Kristus Omilostená Danka a cele spolocenstvo prosim vas o Modlitby a Božiu pomoc pre mojho syna Miroslava ktoreho caka v piatok vo Švajčiarsku operačny zakrok chrbtice nasledky ešte spred vyše roka .NECH PAN JEŽIŠ vedie ruky Lekarov a Panna Maria Matka Nebeska nech zahalí pod jej Ochranny plašť cely priebeh operacie a nech s jej materinskou Laskou vedie cely lekarsky personal a pomôže Synovi sa uspešne uzdravit .Vďaka ti Pane naš za vsetko Bohu vdaka

 • milujem ta pane moj

  mila danka a spolocenstvo diela lasky a milosrdenstva prosim vas o modlidbu za mna som velmi smutna ze sami stale vracaju moje depresie a uzkosti kazdy den sa modlim korunku za zomierajucich velmi mi pomaha ale stale sa mi to vracia ,stale som nervozna a zlostna na svoje male deti, svoju svokru svojho manzela velmi ma to trapi modlim sa stale aby som si nasla cestu k svojej svokre a mala ju rada lenze neda sa to je to premna velmi tazke snazim sa bud mylsa ale vzdy sa pohadame prosim pana nech sa zmyluje nad vsetkymi aj nad mojou rodinov. pan boch zaplat

 • Anna

  Prosím o modlitbu za seba aby dokázala v pondelok mlčať v práci znikym sa nepohadat. Keď príde vedúci aby som bola ticho myslela si svoje a mlčala . Niek mi všetko odpustí čo som povedala v piatok. Niek mi odpustia aj kolegine keď som im niečím ublížila. Prosím vás o modlitbu aby aj ja som odpustila všetkým. PBZ

 • Zuzana
  Zuzana

  Boh s vami! Upenlivo prosim cele spolocenstvo,aby ste sa spolocne modlili za ochranu mojej rodiny pred drogovo zavislym mladym muzom Stefanom…pomohli sme mu no teraz nas ohrozuje….predovsetkym zvolajte ochranu nad nasimi detmi…..a aby sme nepodlahli strachu a nechuti pomahat nadalej…. Panna Maria nech nas schova pod svoj ochranny plast a nech Pan Jezis nedovoli,aby nam ublizili ti,ktorym mame alebo chceme pomahat….Jezis vas miluje…vas vypocuje…..
  S velkou vdakou Zuzka a Martin Šinaĺovi s detmi.

 • Tamara

  Pochvaleny buď Ježiš Kristus… Prosím o modlitbu za môjho bratranca Michala je chorý zo žalúdkom terás utorok ide do Košíc na vyšetrenie dostane rádio aktívnu infekciu ktomu je alkoholik prosím pána boha aby ho viliecil a aby si našiel dobrú a veriacu manželku tak tiež prosím o jeho matku ivetu dlhé roky trpí depresiami ale lieci sa tetas sa začala modliť korunka za zomierajú ich ale nechce ísť na svätú spoveď ani na eucharistiu.. prosím aj o svoju mamu noru aby sprestala fajčiť a brata Dominika. Aj manžela Mira aby sa oslobodili od alkoholu pán Boh zaplať

 • Pavel

  Mile spolocenstvo, mila Danka. Prosim o modlitby za moju rodinu, zvlast za moje deti. Som rozvedeny otec dvoch malych synov, staram sa o ne uz asi dva roky sam. Narodili sa so zdravotnymi problemami, matka ich vychovu nezvladla a zacala pit. Pochadza s alkoholickej a rozvratenej rodiny, rodicia jej uz neziju.Ked si vypila,byvala agresivna a zla.Chodila po krcmach, striedala chlapov. Doma trhala sv.obrazky,plula na sochu Marie aj na obraz Bozieho milosrdenstva. Vulgarne im nadavala. Raz zacala volat k sebe lucifera a judasa iskariotskeho. Pocul som ju aj vraviet cudzim jazykom,,vrcala ako pes. Okolo tretej v v noci sa mi zvykli deti budit.Ako som uz pisal, nebyva s nami, no starsi sa stale vsetkeho boji a mladsi zacal volat k sebe certa, chcel ho hladkat a davat mu pusinky. Zacal opakovat svoju matku, aj ked si to ako dvojrocny tazko pamata.-bude mat sest rokov. Hadze veci do obrazu a pluje na Jezisa. Zacal som sa o neho vazne strachovat. Kazde rano a vecer sa zriekame zleho ducha. Prosim o modlitby.

  • Ludmila

   p. Pavol vo farnosti Klokocov V chrame ktory je zasvateny Zosnutiu Preblahoslavenej P.Marie su relikvie sv Charbela a 22….kazdy mesiac sa kona bohosluzba k tomu svatcovi…..davaju sa aj prosby za uzdravenia…aj za take problemy ako opisujete vy……a ide aj priamy prenos cez tv LOgos…..Boh vam zehnaj…..

 • Ľubomíra

  Prosím o modlitby za mňa a moju rodinu. Za mojich synov, za ich práce a vzťahy v nich, za správny výber životných partneriek, za zdravie a harmóniu v rodine. Prosím aj za seba, za to, aby som našla radosť zo života. PBZ

 • Jana

  Úpenlivo prosím o modlitby za môjho syna Mateja. Mesiac pred maturitou sa rozhodol, že končí so školou, nechce nič počuť, nič ho nezaujíma. Nepomáhajú ani vyhrážky ani prosby. Pomôžte mi prosím, som zúfalá matka PBZ

 • Marta

  Velmi pekne prosim za modlitby pre mojho syna Petra ,ktory s odomna velmi vzdialil a odmieta ma.Trapim sa a neviem ako dalej ..Pan Boh zaplat za modlitby

 • Marika
  Marika

  DLM a pokoja,prosim o modlitbu za moju rodinu,aby synovia boli oslobodeni od zavislosti na nikotine,aby pocitili bozi dotyk,aby pochopili,ze Boh je na prvom mieste,je vsetko a vo vsetkom.Pre teba nic nie je nemozne.Bohu vdaka.

 • Stefánia

  Milé spoločenstvo DLM a pokoja,milá Danka,prosím o modlitbu za tých,ktorí sa nechcú uzdraviť zo závislostí,aby na príhovor Matky záchranného venca ruženca, v sile Ducha Svätého, predsa zatúžili po zmene.Pán nech nás všetkých sprevádza a žehná.

 • Alena

  Mila Danka a cele spolocenstvo. chcela by som. vas poprosit o modlidbu za mojich synov za ich pracu a obratenie za mojho vnuka ktory sa teraz hlada za jeho vieru za pocatie mojej dcery ktora velmi tuzi po babatku a za mojho manzela aby pochopil a vratil sa naspat do rodiny.Vdaka Bohu aj vam 🌝

 • Eva

  Požehnaný den celemu spolocenstvu

  prosim o modlitbu za syna je po operacii v Taliansku, kde sa mu snazia pomoct pri jeho ochoreni, ktore na Slovensku nie je liecitelne a 15 rokov ma uz toto ochorenie, je na tom teraz po operacii dost zle aj po psychickej stranke, modlim sa stale k Nasmu Panovi a k Nebeskej matke, modlitba je moja opora, prosim o modlitbu aj za lekarov, ktori sa o neho staraju.V utokok ideme s manzelom pre neho, prosim Nasho Pana a Nebesku Matku o pozehnanie na nasej ceste.

  Danka prajem Vam pozehnane dni Eva

 • Evita48
  Evita48

  Milá Danka a spoločenstvo , prosím o modlitby, aby som sa vedela správne rozhodnúť ktorú prácu mám zobrať ,, Najprv som nemala a teraz mám naraz dve ponuky. Dakujem , PBZ

 • Patria

  Prosím o modlitbu za dieťa, ktoré trpí zvláštnou kožnou chorobou na tvári, za jeho uzdravenie, za lekárov, ktorí ho liečia, aby im Duch Svätý dal poznanie.

 • Anna

  Ďakujeme. Chcem vás poprosiť o modlitbu za manžela aby prestal piť . Šiel k lekárovi a dal sa vyšetriť čo mu je a začal sa liečiť. Prosím aj za seba aby som sa zmenila na dobrú manželku. PBZ .

 • Elenka

  Pochválen Pán Ježiš Kristus.
  Prosím vás o modlitbu príhovoru za uzdravenie z ťažkej choroby pre Silvinku.
  Za Janka a Tomáša, aby nekráčali po ceste hriechu, ale aby dali svoje životy do súladu s Božou vôľou.
  Za mňa samú, aby Pán postavil pred moje ústa mocnú stráž, aby som mlčala a v pokoji reagovala v konfliktných
  situáciach a milovala tých čo mi ubližujú. PBZ.

 • Gabi

  Prosim o modlitbu za mojich rodicov. Za to aby ocino neurobil nejaku hlupost, ktora by ublizila celej rodine. Za dar viery a lasky, aby ich manzelstvo fungovalo tak ako ma. Dakujem.

 • viktóriaria

  Pozdravujem Vás všetkých 🙂 Milá Danka a spoločenstvo. Veľmi prosím o modlitbu v stredu 18teho mám skúšku a potrebujem ju spraviť na Ačko. Prosím o to nech ju dám. Taktiež štátnice na čo najlepšie známky mám z toho dosť strach. Ďalej chcem poprosiť o modlitby za moju rodinu celú nech ju všetko zlé obchádza vrátane chôrob, nech sú šťastní a veselí nech ich nič netrápi. Ďalej za mojich priateľov Simonu, Dominiku, Majku nech sú v poriadku. Za môjho zosnulého dedka a kamaráta nech sú tam hore štastní aj ked viem, že sú. Ďalej za môjho priatela a nás vztah, za mna aby som si nasla pracu. A za kazdeho kto to potrebuje nech su ludia zdravi, stastni a nech tu nie je tolko zla okolo nas. ĎAKUJEM.

 • lubka

  Velmi Vas prosiiim o intenzivne modlitby, aby som na zaklade mojej nerozvaznosti ktoru velmi lutujem nebola tehotna. Prosiiim pomozte mi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Otto

  Moji milí bratři a sestry v Kristu našem Pánu,
  pokorně vás prosím,vaše společenství DLMP,o přímluvnou modlitbu za obrácení české republiky k našemu drahému Pánovi,zvláště také za uzdravení politické situace u nás..Věřím,že u Pána není nic nemožného proto se s důvěrou k Němu obracím i k vám milovaná církvi na Slovensku..Srze lásku Boží vám vyprošuji Jeho požehnání a prosím za odpuštění,různých křivd,způsobené naším národem vašemu.
  .Panno Maria, díky za Tvou přímluvu.Bohu díky.Otto z Prahy.

 • dana

  Mile spolocenstvo, mila pani Danka
  Vrucne Vas prosim o modlidbu pre moju dcerku Kristinku,ma velky problem zacala sa modlit a chodit do kostola ale vraj ma v sebe vela zla a tak sa boji apomaly sa opat vzdialuje

 • Anna

  Prosím o modlitbu za seba aby som pri každom telefonáte keď mi zavolá manžel že mu je zle nerobila paniku,ale vychodnotila situáciu či je to ozaj životu ochrozujuce. Prosím aj za manžela aby prestal piť a isel k lekárovi aby mu zistili čo mu je a začal sa liečiť . PBZ.

 • Zuzana

  Môj milovaný Trojedinný Boh – Ocko, Pane Ježišu a Duchu svätý. Z celého srdca a s veľkou dôverou v Teba ťa prosím vyslyš moju úpenlivú prosbu. Znič všetky zámery a plány zlého, bojuj za nás, pomáhaj nám a ochraňuj nás. Ty poznáš naše srdcia a skutky, vieš že sme pred Tebou čistí. Prosím, vyslyš moju modlitbu a pomôž nám. Prosím ťa o dary a ovocie ducha svätého. Všetko Ti to odovzdávam Pán, môj Kráľ, môj Boh. Celé nebo, všetci svätí, anjeli strážcovia a anjeli archanjeli, bojujte za nás. Moja milovaná Panna Mária, dnes v Tvoj sviatok Ťa prosím, pomôž nám a ochráň našs VBSP, VULD A VK. Ty sa Pane vo všetko osláv. Chvála a vdaka ti Pane za všetko. Tvoja milosrdná láska nemá hraníc. nech Vás Pán žehná, ochraňuje a pomáha. Aleluja.

 • Marie

  Prosím Tě drahá maminko Panno Maria ,náš syn Davídek potřebuje Tvojí pomoc.Smiluj se maminko nad ním a vypros mu zdravíčko,které tolik potřebuje,ty víš,že on je ten ,který je od svého početí celý darovaný Bohu,je ten,který patří mezi děti,které potřebují pomoc druhých lidí, s velikou bolestí a s velikou prosbou Tě Panno Maria prosím vysliš moji prosbu,děkuji Ti moc Marie

 • Slavka

  Pochvalen bud Jezis Kristus.Mila Danka a cele vase krasne spolocenstvo.Pekne Vas prosim o modlitby za moju rodinu.Nech v nej uz nepanuje dusna atmosfera nech si kazdy navzajom odpusti a nech spolu vychadzame a mame sa navzajom radi.pomodlite sa aj za nas domcek nech sa nam ho podari dokoncit a nech v nom spolu s manzelom a synom zijeme stastne.nech v nasom pribytku je Boh na prvom mieste.Pan Boh zaplat.Ked mi je tazko zacnem si citat vasu stranku a hned mam pokoj na dusi
  Dakujem Vam za zalozenie vasej stranky.

 • Gabika

  Mile spolocenstvo, mila Danka, zo srdca Vas prosim o modlitby za mojho manzela Drahomira. Vrucne prosime o dotyk bozej milosrdnej a uzdravujucej ruky, uzdravenie z rakoviny podla Jeho sv.vole, pokoj v dusi a silu niest kriz. PBZ.

 • Za Ferka a jeho rodinu

  Zo srdca Vás prosím o modlitby za Ferka, jeho maminu, babku a súrodencov. Ježišu, odovzdávam Ti ich, pomôž im, prosím ťa, uzdrav ich, oslobod a očisti od všetkého zlého. Daruj im radosť, lásku a pokoj do ich sŕdc, duchu svätý, dotkni sa ich sŕdc a ved ich ku Kristovi. Najsvätejšia trojica, vzývam ťa, pomôž im a ujmi sa ich. Chvála a vdaka Ti za všetko. Amen.

 • Gabriela

  Ďakujem za všetky milosti ktoré nám udeľuješ a naďalej prosím o pokoj v mojej duši aby sa vyriešila situácia v mojej rodine a aby sa mi darilo v práci.
  Pomôž mi Pane uhášať svoju nervozitu v seba a prinášať pokoj svojim blízkym.
  Pane Ježišu vyslyš moje prosby.

 • Majka811970
  Majka811970

  Milá Danka a cele Spoločenstvo nech Vás náš Pán Milosrdný naďalej obdarúva a dáva vela Milosti dakujem mu za Vašu pomoc ,ktorú pre nás robíte a Modlím sa za cele DLM .
  PROSíM o Modlitbu za môjho synovca Davida ,je drogovo závislí,,majú synčeka Davidka má 18 mesiacov ubližuje aj jemu aj jeho priateľke ,prosím Pána Ježiša z celého srdca ,aby prestal drogovať ,našiel si prácu ,žil v požehnanom manželstve ,aby si začal vážiť rodinu ,vychovával synčeka Davidka v láske , viere,za jeho obratenie a obratenie celejej mojej rodiny ,za zdravie a prosím aj za seba Pán vie čo ma všetko trápi ..Dakujem Vám .
  Pan Boh zaplať za vaše modlitby ..

 • Vikina
  Vikina

  Ahojte, prajem pekný deň 🙂 … mala by som prosbu o modlitbu za mňa aby som úspešne mala dopísanú diplomovku bez chýb aby som bez problémov dokončila školu… ďalej chcem prosiť o zdravie celej mojej rodiny, o priateľa aby začal vnímať Boha, aby sám chcel byť kúsok lepším aj vďaka nemu. Nech sme hlavne všetci zdraví. Aby sa moji rodičia netrápili a boli šťastnejší, aby sa aj oco zmenil kúsok k lepšiemu…veď Boh vie, čo tým myslím a čo chcem… Veľmi, veľmi pekne ďakujem.

 • Marta

  Mile spolocenstvo,mila Danka prosim Vas o modlitbu za uzdravenie z depresii,ktore prezivam a o modlitbu pre moju rodinu za zdravie a Boziu pomoc. Dakujem Vam .Pan Boh zaplat.

 • Zuzana

  Ježišu, zo srdca ťa prosím, nech sila a moc Tvojho utrpenia, umučenia, ukrižovania a zmŕtvychvstania oslobodí J i M, od všetkého zlého, zničí všetky zámery nepriateľa a blokuje všetko zlo. Nech obstojíme v Tejto veľkej skúške viery v Trojedinného Boha. Všemohúci Ocko, Ty vieš, že ťa obaja milujeme, pomôž nám prosím, bojuj za nás, aby sme nezhrešili a zostali verný Kristovi a plnili Božiu vôlu, plán pre ktorý nás stvoril. Prosím lásku, radosť, pokoj o dary a ovocie ducha, Božiu pomoc, ochranu a milosti pre nás a všetkých členov našich rodín. Panna Mária, oroduj za nás a skry nás pod svoj ochranný materinský plášť. Všetci svätí anjeli, archanjeli a svätí, bojujte za nás. Všetko na väčšiu Božiu chválu, česť a slávu. Nech si ty Pane, Trojedinný a Všemohúci Boh vo všetko oslávený a zvelebený naveky. Amen.

 • Nikola

  Veľmi prosím o modlitby za záchranu vzťahu, ktorý sa rozpadá kvôli pýche partnera, prosím modlite sa, aby Boh zoslal na nás Svätého Ducha a požehnal nás. Ďakujem, Pán Boh zaplať.

 • Martina

  Milé spoločenstvo a milá pani Danka, chcela by som Vás veľmi pekne poprosiť o modlitby za moju rodinu,aby nám Pán pomohol v našich ťažkostiach, trapeniach a suženiach,aby sa už začalo všetko zle obracať k lepšiemu,aby som mala silu bojovať a nevzdávala sa.Uprimne Pán Boh zaplať

 • Marta

  Milá Danka a cele spoločenstvoDLMP na ďalej vás prosím veĺmi prosim o modlidbu za mojho manzela alkoholika za jeho obratenie za zachranu jeho duse za dari Ducha Svateho za nase deti aby ich Pan Jezis pozehnaval a viedol za pokoj v rodine za seba o silu trpezlivost aby som to s Bozou pomocou zvladla.Prosim za choru leziacu mamku za trpezlivost .Chvala a vdaka Pane Jezisu Kriste.

 • Vrúcna prosba

  Prosím Vás o modlitby za seba, za zneváženú česť a spravodlivosť, moju rodinu, za mocnú božiu pomoc a ochranu pre nás, za zdravie a božie požehnanie, dary ducha svätého a generálnu spoved plnú pokory, ľútosti a ducha. Ježišu, odovzdávam sa Ti i mojich milovaných. Ty vieš celú pravdu, bojuj za nás, blokuj všetko zlo, nič všetky zámery a plány nepriateľa. Ukáž svoju moc a všemohúcnosť a umlč všetkých našich nepriateľov, znič ich a zahanbi. Všetci svätí boží anjeli, archanjeli, anjeli strážcovia, všetci svätí a sväté, Najsvätejšia trojica vzývam Vás, ochraňujte nás a bojujte za nás. Chvála a vdaka Ti Pane za všetko. Nech si Ty Pane za všetko pochválený a zvelebený. Amen.

 • Maria

  Mile spoločenstvo Prosím vás o modlidbu za uzdravenie a oslobodenie.Za pokoj radosť a lásku. A za pokoj V rodine. Ešte vás prosím o modlidbu aby som sa prijala taka aká som.Aby som vedela odovzdať Všetko Nebeskému Otcovi. Aby som sa neobvinovala.Pane Prosím pomôž som zúfalá.

 • milujem ta pane moj

  Pochváleny bud Ježiš Kristus, s celeho srdca vam dakujem za modlidby .Prosim o oslobodenie mojho manzela, brata a bratranca od alkoholu prosim pana ježiša aj za svojho dedka jana ma 70 rokou us dlho chodi na dializu a teras sa mu zhorsil stav ak je to bozia vola nech sa nad nim zmiluje,prosim aj za moju rodinu nech mame silnu vieru v boha a nech nas ochranuje od pokusania zleho ducha ,, dakujem zo srdca mila danka . pan boch zaplat

 • Eva

  Milá Danka a spoločenstvo, pekne prosím o modlitbu za moje manželstvo, za oslobodenie manžela od egoizmu a pýchy, od neúcty k ľuďom, od jeho neustálej kritiky, od pôsobenia zlého, prosím za uzdravenie vzťahov, vzťahu zať – svokra a prosím za jeho obrátenie, za jeho vieru. Taktiež prosím za dcéru – za jej oslobodenie od zlého a za jej vieru. Pán Boh zaplať!

 • Ľubica

  Prosím o modlitbu o uzdravenie vstahu s Janikom a uzdravenie našej mysle.Prisim ešte o uzdravenie mojem mamky Evi.Pan Boh zaplať za Vaše modlitby.Amen

 • Anna

  Prosím o modlitbu za moje deti,aby chodili do kostola aj tam kde sa budú cez veľkonočné sviatky nachádzať. Zároveň prosím aby sa dcéra vedela správne rozhodnúť na pohovore,či primeranú novú prácu alebo ostane v tejto čo je teraz. PBZ.

 • Alena

  mila Danka a cele spolocenstvo chcela by som vas poprosit o modlidbu za moju rodinu o jej ochranu a vsetko potrebne pre nasu rodinu prosim o dar dietata pre moju dceru o pracu ,za nase manzelstva a pre syna dobru veriacu manzelkuNech Panna Mária rozprestrie nad nami svoj ochranny plast.Vdaka Bohu aj vam!

 • Marta

  Pochvaleny bud Jezis Kristus,

  prosim o modlitbu prihovoru a odovzdanie Panne Marii mojho synceka Davida, ktory sa narodil predcasne a uz sest tyzdnov lezi s komplikovanym zdravotnym stavom na JIRS v Kosiciach napojeny na pristroje. Prosime Pannu Mariu, aby ho zobrala pod svoj ochranny plast. Ak je Bozia vola jeho uzdravenie, prosim o jeho uzdravenie, ak je Bozia vola ina, prosim o silu pre mna a manzela o prijatie Bozej vole. Jezisu zmiluj sa nad nami.

  Dakujem

 • Luba

  Prosim o modlitby za mojho nezvladnutelneho syna. Ma velke problemy s chovanim aj s ucenim. Nech mu Pan Boh pomoze a vezme ho pod svoju ochranu, lebo ja uz dalej nevladzem. Pan Boh zaplat za vase modlitby!

 • vika

  Ahojte 🙂 :-* Poprosila by som … modlitbu za moje zdravotné ťažkosti … stále zápaly…. za mamino a ocovo zdravie … za rodinu nech sú zdraví a šťastní … takisto aj priatelia…. ďakujem veľmi pekne.

 • Jana

  Prosím o modlitbu za uzdravenie môjho syna, má dlhodobo zvýšené ASLO, silnú alergiu, astmu a už dva týždne teplotuje aj napriek bratiu ATB. Nech ho Pan Boh uzdraví na tele aj na duši. PBZ za modlitby.

 • Katarina

  Pochváleny bud Ježiš Kristus.Milé spoločenstvo prosím o modlitby pre mojho 8 ročneho syna Patrika. Pred mesiacom mu zistili lahsiu formu epilepsie…Ježišu uzdrav ho ak je to Tvoja vola….prosim ako matka….vdaka Ti…ale uprimna vdaka aj Vam všetkým v spoločenstve,nech Vas aj nadalej vedie božia ruka….velka vdaka Pan Boh zaplat.

 • Za obnovu manželstva a záchranu rodiny PaMD

  Prosím o modlitby za Petra a Máriu, Nebeský Ocko, obnov toto manželstvo v kristovi, a zachráň túto rodinu. Všetci svätý anjeli a archanjeli, Najsvätejšia Trojica, bojujte za nich. Prosím Ježišu, zmeň Máriine srdce, aby sa Peter vrátil a opustil tú ženu. Pane vyslobod ho z dlhov a závislostí. Chvála a vdaka ti Pane. Osláv sa vo všetkom.

 • katarína

  Prosím o modlitby za môjho šéfa, za jeho ochranu a ochranu celej našej rady pred útokmi zla…nech môžeme dobre slúžiť druhým. Vďaka veľmi!

 • Nika

  Prosim o obrátenie môjho priateľa k Bohu. Nech Pán očistu a posilní náš vzťah a nech sme spolu šťastný. Dakujem veľmi pekne.

 • Eva

  Prosím o motlitby pre moju dcéru . V práci bola neprávom obvinená. Prosím o božiu pomoc a ochranu mojej dcéry v práci, aj v osobnom živote. Prosím, aby sa upokojila situácia na jej pracovisku .

 • Katarína

  Prosím modlitbu za mňa, aby som už nemala zlé myšlienky a aby ma zlý duch cez moje myšlienky nepokúšal. Prosím modlitbu za celú moju rodinu, aby sa nám v novom byte dobre bývalo, aby sme sa nemuseli ničoho zlého báť,aby nás zlý duch nepokúšal.

 • NIKOLA

  Naliehavo žiadam a prosím, aby ste sa modlili za môj vzťah, sme spolu na diaľku, a môj budúci manžel sa rozhodol, že nechce takýto vzťah, pretože spolu nebývame, ale o pár mesiacov by som tento problém vyriešila. On mi ale povedal, že je to pre neho už príliš dlho, a ja neviem čo mám robiť. Prosím, modlite sa, aby zmenil svoj názor a prestal byť ku mne odmeraný, ja som si s ním naplánovala celý život. Prajem požehnaný deň a prosím, aby ste ma nesúdili :(, ale pre mňa je tento vzťah dôležitejští než všetko ostatné, prosím, nech sa ku mne vráti. Milujem ho najviac na svete, a viem, že aj on ľúbi mňa, prosím nech ho Boh zbaví pýchy. Amen. Pán Boh zaplať.

 • Anna

  Ďakujeme za modlitby. Zoroven vás chcem poprosiť o modlitbu za to aby dcéra Henrieta sa správne rozhodla čo sa týka podnájmu. Bože ty vieš prečo je to tak riad jej kroky a konanie niek nežijú z s priateľom v hriechu.Pan Boh zaplať

 • AndreaZ
  AndreaZ

  Pochváený buď Pán Ježiš Kristus,
  Danka a milé spoločenstvo prosím aj modlitbu za mňa.
  Za moje uzdravenie – od závislosti od liekov na trému a strachu.Trvá to dlhé roky.
  Za uzdravenie z trémy , socálnej fóbie ,ktorá mi znemožnuje spoločenský život a hľadanie práce( návšteva reštaurácii, vybavovanie po úradoch- tras..celé telo mimo normálneho fungovania.)
  Ale hlavne ak mám ísť do kostolíka – sedenie vzadu a prijať Ježiša opäť lieky. Niekedy dávno to fungovalo inak a mohla som pristupovať k sviatosti prijímania často…aj každý deň.
  Prosím veľmi pekne za modlitby ……ďakujem ….Pán Boh zaplať.
  Ak budete mať čas ….prosím aj o odpoveď aj čo sa týka prosby za moju dcérku Marienku.
  Ešte raz Pán Bo zaplať a požehnaný deň prajem.

 • AndreaZ
  AndreaZ

  Pochválený buď Pán Ježiš Kristus,
  Danka a milé spoločenstvo prosím o modlitbu za moju dcérku Marienku( o chvíľku 13 r.), za jej uzdravenie .Dostala sínus na kostrči, plno hnisu, rann sa zahojila,folikuly ostali a mala by ist na operačný zákrok.Boli sme aj koncom leta na operačnom zákroku- v ľavej lícnej dutne plno hnisu.Prosím , aby nemusela podstúpiť operačný zákrok ,aby ten zápal a hnis ak ešte ostali , aby zmizli.Marienka má aj slabú immunitu.Prosím aj za jej imunitu, aby sa zlepšila.
  Pán Boh zaplať za Vaše modlitby.
  Požehnaný deň.

 • Alena

  mila Danka a cele spolocenstvo chcela by dom vas poprosit o modlidbu za uzdravenie mojich oci uz asi mediac mam problemy s videnim bolia ma oci,uz som sa objednala aj na ocne ale mam obavy ako to dopadne tak vas velmi prosim.Dakujem Bohu aj vam!

 • Zuzana

  Pane, prosím ťa, odpusť mi moju vinu a môj hriech, moju pých, neposlušnosť, hnev a neodpustenie. Zmiluj sa nado mnou. Prosím požehnaj naše priateľstvo a obnov medzi nami vzájomnú úctu, lásku a dôveru. Obnov našu česť a čistotu. Zmeň J i M srdce, aby sme si odpustili a radi sa mali. Všetko Ti odovzdávam. Odpusť Pane a zachráň naše priateľstvo a všetky moje vzťahy. Obnovuj ich v Kristovi svojou presvätou krvou. Zmeň moje srdce, daj mi srdce čisté, pokorné a úctivé. A mňa tak, aby som ozrkadľovala Tvoju lásku a milosrdenstvo. Stvor Pane vo mne srdce čisté a obnov vo mne ducha pevného. Chvála a vdaka Ti za všetko. Amen.

 • Peter

  Drahé spoločenstvo, Danka, Augustínka. Veľmi Vám ďakujem za Vašu každodennú mravenčiu prácu, za modlitby za nás k nášmu Pánovi. Veľmi Vám s Kristínkou ďakujeme a prosíme za ďalšie. Za oslobodenie nášho života od pôsobenia zlého ducha, Za Kristínkine uzdravenie, za Božie Požehnanie a Lásku v našom živote, predaj domu a výber domu s dobrými susedmi a za prácu pri ktorej by som sa mohol viac venovať Kristínke. Prosím , aby nás Pán uzdravil zo všetkých nepokojov a nezhôd, ktoré prežívame v rodine a za spoznanie Božieho plánu v našom živote a Vedenie Svätého Ducha.
  Ďakujem Peter a Kristínka

 • Martina

  Dobrý deň, chcela by som Vás veľmi pekne poprosiť o modlitby za moju rodinu, ale najmä za môjho manžela, aby nám Pán pomohol v našej ťažkej finančnej situácii, a aby som neklesala na duchu, doverovala Bohu a nestracala nádej. Ďakujem a PBZ

 • Marcela
  Marcela

  Prosim za Všetkych ktoru potrebuju tvoju pomoc a tiež ťa prosim za uzdravenie ma z rakoviny aby sa lekari spravne rozhodli ako ďalej,ale hlavne nech sa stane tvoja vôľa. Ďakujem

 • Matuskovaalena
  Matuskovaalena

  Milá Danka a cele Spoločenstvo nech Vas náš Pán Milosrdny naďalej obdarúva a dáva vela Milosti dakujem mu za Vašu pomoc ktoru pre nas robíte a Modlim sa za cele DLM .PROSIM o Modlitbu za môjho syna Mirka a jeho priateĺku Mirku aby si ich Pán Ježiš viedol a vystrel nad nimi svoju ochrannu ruku. Aby im v tomto období dal Silu zvladať Skúšky Zlého Ducha ktore majú na ich Ceste ktoru chcú spojiť ako svoju spoločnu navždy .Aby ich Pán oslobodil od Temnoty a spoznali jeho Boží Plán aby Sa nechali viesť Duchom Svátym . Aby im ukázal Svetlo a Spoznali Pravdu a rozhodli sa spravne Srdcom v situacii ktorou prechadzaju a za čistotu vo vzťahu .Nech im Pán Ježiš žehná a dotkne sa ich Sŕdc .Pan Boh zaplať za Vaše Modlitby

 • Gabriela

  Prosím o modlitby za prácu aby sa mi v nej darilo a aby som mala silu zvládať ju, aby sa už všetko upokojilo a mohli sme už pokojne pracovať.
  Pán Boh zaplať
  Ďakujem

 • Števka

  Milé spoločenstvo ,milá Danka chcem Vás poprosiť o modlitbu za uzdravenie mojej mamky Márie ktorá je onkologická pacientka, je po operácii a čaká ju náročná liečba aby jej Pán Ježiš dal silu zvládnuť toto ťažké obdobie. Pán boh zaplať za vaše modlitby.

 • Hela

  Mile spoločenstvo, milá Danka chcem Vás poprosiť o modlitbu za mojho brata Marka ktorý je psychicky chorý v škole bol aj šikanovaný aby sa oslobodil od obsedantno- kompulzívnych myšlienok a od závislosti na tipovaní, Pán Boh zaplať za vaše modlitby.

 • Marus

  Milé spoločenstvo, prosím o modlitbu za uzdravenie z ťažkej choroby pre mňa. Zo sklerózy multiplex. Mám už postihnuté nohy, ruky, kosti, svaly. Veľmi ťažko sa pohybujem. Aby som nebola odkázaná na pomoc a nemusela ísť do ústavu. Pane, Ježišu, Syn Boží, zmiluj sa nado mnou.

 • Janka

  Prosím o modlitbu..aby som konečne našla prácu,ktorá ma bude napĺňať, mzda za ňu pokryje náklady, splátky a ešte aj pomoc iným. Zo srdca ĎAKUJEM….

 • Anna

  Prosim vás o modlitbu za celú rodinu aby všetci rodinný príslušníci vyspovedali a malý účasť na Panovom Zmŕtvychvstani . Trápi ma to že rodičia a súrodenci nechu chodiť do kostola a už aj môj manžel a deti . Pánboh zaplať

 • Rasto
  Rasto

  Prosim vas mile spolocenstvo o pomoc co dalej trpim dlho s taskymi bolestami brucha newedia mi na to prist co mi je testy vyzeraju v poriadku ale ja mam ukrutne bplesti kazde rano…ani lieky nezaberaju uz mam aj depresie stoho prosim vas o pomoc pri modleni alebo ja uz newem co dalej mam maleho synka….chcem sa mu venovat no niekedy moj stav mi to nedovoli…moje meno je rastislav…dakujem…

 • Aňa

  Prosím o modlitbu za moju dcéru Julinku, aby ju Pán Boh požehnal dobrým zamestnaním, ktoré by ju napĺňalo.
  Prosím o modlitbu za dary Ducha svätého pre dcéru Maťku, aby dobre dokončila štúdium. Za dobrého a veriaceho partnera.
  Prosím o modlitbu za mojich zomrelých rodičov: Odpočinutie večné daj im Pane a príjmi ich do svojho náručia. Pán Boh Zaplať a žehnaj všetkým, ktorí Ťa prosia o pomoc.

 • Anka.

  Milé spoločenstvo Milá Danka,prosím o modlitby za pokoj v mojej rodine.Zlý nedá pokoj.Ale Boh pozna naše srdcia a vie aká je pravda.Prosím Ťa Pane,dotkni sa naších srdc,osloboď nás od neprajníkov a ohovaračov ,čo strpčujú život kresťanov,odpusť aj nám naše hriechy,aby sme žili čistý život,aký sa Tebe Bože páči.Daruj nám Ducha Svätého,aby nás osvietil,aby sme múdro a s pokojom vedeli riešiť ťažké veci.
  A ešte prosím za môjho syna,aby im Boh požehnal rodinku.Velká vďaka.

 • anna

  Prosím o modlitby za zázračné Božie uzdravenie zo zákernej choroby, za Božiu pomoc pri cestovaní na zajtrajšie vyšetrenie a za dobré výsledky. Ďakujem

 • Gabriela

  Milé spoločenstvo, Ďakujem zo srdca za Vaše modlitby a ďalej prosím o príhovor za uzdravenie môjho ťažko chorého manžela podľa jeho vôle. Za pokoj a silu niesť kríž. Veľmi túžime po Pánových dotykoch, zároveň úprimne ďakujeme, za všetko čo pre nás robí, za všetkých dobrých ľud, ktorých Pán priviedol do našich životov, vrátane Vás, lekárov, zdravotníkov, zmenu vzťahov v rodine…dobrý, láskavý, milosrdný a verný je Pán!! PBZ
  Gabriela

 • Kristina

  Mila Danka a cela modlitebna skupinka. SUuuuuuRNE vas prosim o modlitby za moju kolegynku Miloslavu.Ma velke bolesti nohy,nezaberaju uz ani lieky. MILORSDNY BOZE,PROSIM TA ZA SLAVKU,POMOZ JEJ V SILNYCH BOLESTIACH,ODOBER JEJ BOLEST. DAKUJEM,nech vas Pan zehna.vdaka

 • Anna

  Prosím o modlitbu za ochranu dceri na podnájme. Prosím aby sa jej naskitol nový podnájom aby bol primeranú jej platu . Ďakujeme prosím aj za Tomáša aby sa našiel vhodný darca kostnej drene pre neho. Ježišu ochraňuj ho niekto sa splní tvoja vôľa ako ty cjces, vďaka za modlitby

 • Marta

  Mile spolocenstvo mila Danka ďalej Vas prosím o modlidbu za svojho manžella za zachranu jeho duše za obratenie od alkoholu za nase manzelstvo ktore velmi trpí za seba o silu trpezlivost za naše deti aby v nasej rodine nastal pokoj.Chvala a vďaka Pane Ježišu kriste.

 • Anka

  Drahé spoločenstvo DLMapokoja, niet dňa, kedy by som nebola na Vašej stránke a neposilňovala sa modlitbou či čítaním povzbudení. Sama sa modlím ako Korunku za zomierajúcich za moju starkú, tak i Záchranný veniec ruženca za návrat manžela k Pánovi a odvrátenie od cigariet i alkoholu, kde verím v silu uzdravenia. Vrúcne Vás chcem poprosiť o modlitby za blízkeho príbuzného mladého muža a otca 4 malých detí + piateho ešte nenarodeného bábätka, ktorého hospitalizovali s diagnózou krvácania do mozgu a temer žiadnymi pozitívnymi vyhliadkami(buď zostane v bdelej kóme, alebo natrvalo ochrnutý, prípadne zomrie). Pokorne prosím Pána o jeho uzdravujúci dotyk a návrat tohto mladého otca naspäť k svojej rodine.Nech Vás žehná a posilňuje náš Pán, s pozdravom Anka, Pán Boh zaplať za modlitby.

 • Viera

  Pochválený buď Ježiš Kristus,
  chcela by som Vás poprosiť o modlitby za živú VIERU pre môjho manžela a dcéru a pomoc pri vyriešení našej situácie.
  Veľmi pekne ďakujem.
  V mojich modlitbách budem myslieť ja na Vás.
  Prajem Vám požehnaný deň.

 • Maťa

  Milá Danka a celé spoločenstvo. Ďakujem za to, že vôbec ste a že sa stále za nás všetkých modlíte. Vďaka Bohu za celé spoločenstvo.Prosím Vás o modlitby za moje deti – konkrétne môjho syna a jeho uzdravenie od psychických problémov, za môjho manžela a jeho obrátenie a vyliečenie od závislosti fajčenia, za mňa a môj vnútorný pokoj a trpezlivosť, za moje sestry a ich uzdravenie od chorôb na tele aj na duši, za mojich rodičov a za zdravie a Božie požehnanie pre celú moju rodinu, aby nás Pán stále požehnával a ochraňoval a dával nám silu zvládať skúšky zlého ducha. Pán Boh zaplať za Vaše modlitby. Maťa

 • Peter

  Vážené spoločenstvo, Danka, Augustínka, Ďakujem Vám za modlitby a za ľudskú pomoc, robíte veľkú prácu, Vašou obetou, Ďakujeme Vám. Prosím Vás o modlitbu za uzdravenie, pokoj v rodine a ochranu pred pôsobením zlého ducha, aby sme spoznali Boží plán v našom živote a nechali sa viesť Duchom Svätým. Prosím za dobrú prácu a predaj domu do dobrých rúk a výber vhodného domu pre nás, kde by som sa mohol viac venovať Kristínke .Prosím za mamu a sestry, zmierenie v rodine. Kristínka prosí za obrátenie mamky a súrodencov. Nech Vzkriesená Láska zvíťazí v našich životoch. Peter a Kristínka

 • Marika

  Mile spolocenstvo DLMa pokoja,
  prosim o modlitbu za synov Jakuba a Mareka,aby boli oslobodeni od alkoholu a nikotinu,o duchovnu a materialnu prosperitu.Ty si zvitazil na krizi,oslav sa na nich,Pane.Amen..PBZ

 • Alena26
  Alena26

  Požehnané spoločenstvo! Veľmi Vás prosím o modlitby za moje dcéry Nelu a Lauru, nech im Boh otvorí ich srdcia pre jeho lásku, nech sa ich dotkne ako on sám chce a dal im túžbu a rozhodnutie vyjsť z tmy na svetlo a kráčať jedine s Bohom. Bohu vďaka za každú milosť a požehnanie pre ne. Sláva Ti Pane!

 • Mama

  Milé spoločenstvo,milá Danka prosím Vás o modlitbu za moje oslobodenie od závislosti na deťoch,zo strachu o nich, za syna ktorý ma problém s alkoholom, nedokáže sa brániť útokom zlého ducha,za jeho priateľku aby sa stala božím dieťaťom a prijala krst a za čistotu v ich vzťahu. Pán Boh zaplať za vaše modlitby.

 • Števka

  Milá pani Danka, prosím za modlitbu príhovoru pre moje deti Janíka, Klárku, Klaudiu, prosím o ich silnú vieru, čistotu a nech Pána milujú. Ale hlavne prosím za syna Jána za uzdravenie na tele aj duši, oslobodenie od temnoty, za chuť do učenia, za zodpovednosť, samostatnosť, poslušnosť, zapálenosť do modlitby a školských povinnosti. Prosím o pomoc pri monitore a skúške na strednu školu, aby sa prebudil z lenivosti a ľahostajnosti. Pán Boh zaplať.

 • Martina

  Milé spoločenstvo, milá pani Danka, chcela by som Vás veľmi pekne poprosiť o modlitby za moju rodinu, najmä za môjho manžela a otca. Sme v obrovských problémoch, no pevne verím že s Božou pomocou sa všetko obráti k lepšiemu.PBZ

 • Mama

  Pochvaleny bud Jezis Kristus ,prosim o modlidby za nevdacnu dceru Luciu a za jej obratenie ,zle spravanie k vlastnym rodicom,Pane Jezisu Kriste odovzdavam ju do Tvojich ruk len ty vies a vidis co je spravne pomoz jej PBZ

 • vladimír

  Prosím o modlitbu za seba a svojich priateľov vo Veľkom Záluží, aby nám náš pán naplnil srdcia pokojom, radosťou, vierou a láskou. Pán Boh zaplať

 • Milka

  Prosím Vás o modlitby pre seba, priateľa Jána, aby sme mali krásny vzťah. Prosím o zdravie , božie požehnanie, ochranu Panny Márie, anjelov strážcov pre celú moju rodinu. Pán Boh zaplať.

 • Miška

  Prosím za kolegyňu Helu, aby sa uzdravila – má ťažkosti so žalúdkom a neustále jej hučí v hlave – najhoršie je to večer a v noci, niekedy kvôli tomu nemôže ani spať. Pane Ježišu pomôž jej prosím – pred nedávnom jej zomrel otec a doma sa stará o ťažko chorú mamu, ktorá je ležiaca. Požehnaj prosím celú jej rodinu.

 • EVA

  Drahé spoločenstvo prosím Vás o modlitby za moju rodinu, manžela a deti. Prežívame rodinnú krízu, je ohrozené naše manželstvo, narušený vzťah otca s deťmi. Prosím o modlitbu za vieru a zažehnanie manželskej krízy, nech milostivý Boh zachráni naše posvätné manželstvo a pomôže usporiadať naše vzťahy v rodine. Nech nás Pán Boh požehná, posilní a dá silu zvládnuť toto ťažké obdobie.
  Ďakujem

 • marta

  Ave Maria.
  Prosím o modlitbu za mladú mamičku Miladu,ktorá je v 26 týždni tehotenstva a leží v Martine v nemocnici z ťažkou diagnózou.Jej stav je veľmi vážny.Prosme spoločne Ocka na nebi nech sa dotkne svojim uzdravujúcim dotykom jej aj bábätka.Panna Mária
  stoj pri nich,prosím! Vdaka.

 • Jana

  Prosím o posilu na tele a na duši pre Lenku ktorá leží v nemocnici, o záchranu jej nenarodeného dieťatka a zdravie a požehnanie pre obidvoch. PBZ.

 • Vrúcna prosba

  Vrúcne Vás prosím o modlitby za S a J. Nebeský Ocko, Ty vieš všetko, Ty poznáš naše srdcia a pravdu, prosím ťa pomôž nám. Zlo na nás útočí z každej strany, nedovoľ, aby nám vzali život, pokoj, radosť, lásku a slobodu žiť a nasledovať Krista. Nech sa deje Tvoja vôľa. Všetko Ti odovzdávam, uzdravuj, obnovuj a očisťuj nás od všetkého zlého., od všetkého čo nám bráni ťa nasledovať. Panna Mária, všetci svätí anjeli, archanjeli, naši anjeli strážcovia a naši nebeskí patróni, ochráňte nás pred úkladmi zlého, ochráňte našu čistotu, česť a naše účavbsp. Všetko na Božiu chválu a česť. Nech je zvelebený Boh naveky. Chvála a vdaka Ti Pane.

 • Stefánia

  Milá Danka a celé spoločenstvo.Prosím o modlitbu za môjho brata,o svetlo pre jeho ďalší spôsob života.Tiež prosím o modlitbu za švagrinú,aby si mohla nájsť prácu.

 • Jana

  Prosím o modlitbu za babku, ktorá je v nemocnici a je veľmi chorá, za posilu a úľavu na tele aj na duši.Za duchovnú posilu pre celú našu rodinu. Nech sa deje Tvoja vôľa Pane.PBZ

 • Tamara

  Pochvaleny buď Ježiš Kristus ,, ďakujem vám zo srdca za vaše modlidby . prosím vás o ďalšie modlidby za moju rodinu a blízkych, prosím pána Ježiša nech sa zmiluje nad všetkými aj nad mojím synom ktorý je veľmi veľký nervak ,za moju mamu ktorá má cisty v oblasti nosa za môjho otca aby si našiel dobrú prácu za môjho manžela aby sme sa toľko nehadali ale aby sme sa ľúbili a mali silnú vieru v boha za seba aby som bola dobrá mama. , manželka , nevesta, a dcéra, aby som nemala také nervy ale aby som viac milovala blížnych svojich pane prosím ťa zmiluj sa aj nad moju tetu ktorá dlhé roky trpí depresiami aj jej dcéra a jej syn je veľmi chorí zo žalúdkom pane uzdrav ho prosím …. Pane Ježišu vyslis moje prosby

 • Jana

  Drahé spoločenstvo prosím Vás o modlidby za rodinu Jozefa.Nech Pán Boh požehná celu rodinu,tiež nech ich posilní a dá odvahu znášať zoslané skúšky.A všetci,najmä,čo zlorečia Jozefovej rodine,aby boli všetci oslobodení a uzdravení.
  A prosím o modlidbu za vieru a zažehnanie manželskej krízy brata Ondra.Nech milostivý Boh zachráni ich posvätné manželstvo.A tiež za uzdravenie z depresií Janka.Pán Boh Vám zaplať milé spoločenstvo.Nech Vám Náš Pán žehná.Jana

 • Peter

  Vážené spoločenstvo a Danka, prosím Vás ešte o modlitby za dobré výsledky. V stredu idem na MRI, vyšetrenie obličiek a nadobličiek ohľadom nádoru. Ešte prosím za kamaráta Stana, ktorého opustila manželka a on sa veľmi trápi. Pane ďakujem Ti za toto spoločenstvo obetavých ľudí. Peter a Kristínka.

 • Alena

  mila Danka a cele spolocenstvo chcela by som vam podakovat za vase modlidby za to co pre nas robite moja dcera si kratko po vasich modlidbach nasla veriaceho manzela teraz tuzia po babatku tak vas prosim o modlidbu za jej pocatie,prosim aj o dobre dievca pre mojho syna o jeho pracu,o pracu pre druheho syna a pracu aj pre seba aby sa nam darilo.Prosim o ochranu pre moju rodinu a uzdravenie mojich oci.Dakujem Bohu vdaka!

 • Jana

  Požehnaný deň prajem. Prosím o modlitbu za silu na napäté vzťahy v práci reagovať pokojom a za doveru, že Boh všetko zlé a ťažké na dobré obráti. Vdaka

 • Martina

  Milé spoločenstvo, milá pani Danka,v prvom rade by som sa Vám chcela veľmi pekne poďakovať za doterajšie modlitby a zároveň by som Vás veľmi pekne chcela poprosiť o modlitby za moju rodinu, manžela a dcérku, aby nám Pán pomohol v našej ťažkej finančnej situácii, v našich ťažkostiach, aby sme sa vedeli odovzdať do Božích rúk, aby moje modlitby boli živými modlitbami, aby som neprepadala beznádeji, aby som mala silu bojovat. Verím že len s Božou pomocou sa všetko obráti k lepšiemu. PBZ

 • Mariana

  Prosím o modlitby za vytrvalosť v učení a dobré zvládnutie maturit aby som sa nesnažila robiť všetko z vlatných síl ale aby som dôverovala nášmu Nebeskemu Oteckovi že mi pomôže . Pán Boh zaplať

 • Jana

  Prosím o modlitby za seba a svojho syna Daniela, aby sme si čo najskôr našli prácu a vyriešili našu ťažkú finančnú situáciu. PBZ

 • Elenka

  Pochvalen Pán Ježiš Kristus.
  Drahé spoločenstvo, srdečne vám ďakujem za modlitby príhovoru, ktoré vám predkladám za mojich
  blízkych za priateľov aj nepriateľov. Teraz by som vás chcela prosiť o modlitbu za mňa, aby som pochopila
  Božiu pravdu, pretože som veľmi zmätená obsahom a následkami, ktoré vyplývajú z vyhlásenia Amoris Laetitia.
  Z odvolaním sa na jeho obsah Kardináli a biskupi opúšťajú cirkevné tradície a doktríny pre “nový” pastoračný
  prístup k “milosrdenstvu”, niektorý kňazi argumentujú, že “niektoré” potraty sú morálne prijateľné; náboženské komunity “oslavujú” homosexualitu. V mediálnom prostredí zazneli správy o novom prístupe pápeža Františka k interrupciám. Medzi iným bolo počuť aj vyjadrenia, že podľa Svätého Otca by už umelé ukončenie tehotenstva nemalo byť ťažkým hriechom.
  Všade kam sa obrátime, doktríny viery sú odmietané, zvrátené a skrútené do nejakého nového a úplne cudzieho náboženstva. Mnohé veci úplne odporujú Svätému Písmu. Všade vládne chaos, zmätok, každý si sväté pravdy vykladá po svojom, stratila sa JEDNOTA!
  Daj mi milosť Pane, aby som pochopila, kedy viac počúvať Boha ako cirkevných predstaviteľov!
  Ďakujem.

 • Za bratov a sestry

  Za obrátenie hriešnikov, musíme sa stále modliť. Za moju sestru, brata a ocina, Ježišu, zmiluj sa nad nimi a obráť ich srdcia na božiu cestu. Ježišu, všetkých Ti ich odovzdávam. Na božiu chválu a česť.

 • Mama

  Ďakujeme za všetky milosti ktoré dostávame a naďalej prosím o Božie požehnanie,zdravie pre moju rodinu, lásku a porozumenie jeden voči druhému.Syn aby sa správal zodpovednejšie ,aby si našiel prácu ktorá by ho napĺňala ,aby sa mu darilo v škole aby túto školu aj úspešne dokončil.
  Ďakujem veľmi pekne

 • Mária

  Prosím o modlitby za zdravie a Božie Požehnanie rodiny,porozumenie,lásku a úctu jeden voči druhému,za našich nepriateľov a neprajníkov,za ostatné úmysly,pane vyslýš moje prosby.

 • Anna

  Prosím o modlitbu za seba, manžela, deti . Zdravie pre celú rodinu,žeby manželovi uznali dôchodok aby sme mohli žiť skromne bez dlhov. Aby sme neboli odkazy na pomoc deti ako do teraz.Panboh zaplať .

 • Slavena

  Milé spoločenstvo, prosím vás o modlitby za uzdravenie nášho manželstva, za manžela, aby bol oslobodený od všetkého zlého,za syna a uzdravenie jeho zajakavania, za seba,aby som bola dobrou Bozou oveckou, manželkou a matkou,ktorá dôveruje Pánovi… Ďakujem vám ss

 • Tamara

  Prosím o modlitbu za môjho synčeka bude mať 4 roky aje veľmi hiperaktivny aktomu je aj velky nervak neviem si s ním dať rady prosím pána Ježiša nech sa zmiluje

 • Marta

  Milé spoločenstvo Milá Danka prosím o modlitbu pre dcéru Moniku za jej vnútorné zranenia veľmi sa zmenila k sestre bratovi k rodičom.Pane Ježišu kriste zachráň a oslobot mi dcérku.Pochvaleny buď Ježiš Kristus.

 • Milena

  Drahá Danka,milé spoločenstvo som onkologická pacientka v piatok som dostala chemoterapiu a je mi dosť zle .Chcela by som Vás preto poprosiť o modlitbu a príhovor u nášho Pána aby mi dal silu bojovať s ťažkou chorobou a ak je to jeho vola sa uzdraviť .Ja veľmi chcem byt zdravá prosím Vás prihovorte sa za mna Ďakujem Vám

 • Peter

  Milé spoločenstvo, milá Danka.
  S Láskou Vám ďakujeme za Vaše modlitby a prosíme Vás o ďalšie. Prosíme Pána o uzdravenie a ochranu pred zlým duchom a jeho prisluhovačmi. Prosíme Pána, aby sme mohli predať dom a kúpiť si nový s dobrými susedmi. Prosíme Pána o dobrú prácu. Prosíme Pána aby sme takéto spoločenstvo mohli založiť aj u nás, aby nám Pán poslal do cesty k tomu potrebných ľudí a naplnil nás vedením Svojho Ducha.
  Chvála Ti a Sláva Najsvätejšia Trojica Jediný a Vznešený Boh.
  Nech je vo Vašej práci oslávený náš Pán, modlíme sa za Vás.
  Peter a Kristínka

 • Michaela

  Prosím za vyliečenie manžela, ktorý podľahol alkoholu a úzkosti, za jeho psychický aj fyzický zdravotný stav. Za uzdravenie suseda Jozefa, ktorý leží v nemocnici má nález na pľúcach a cirhózu pečene. Prosím aj za brata a kolegyňu, ktorí túžia počať bábätko, aby im ho Pán požehnal.

 • Milan
  Milan

  Drahí modlitboví priatelia prosím vás o modlitby za naše už dospele deti Katarinu a Darinu.Katka ma v posledních 3 rokoch problemí zo stravovaním nemôže už pomaly nič zjesť od všetkeho je jej zle,už bola na mnohych vyšetreniach ale nič nezistili.V poslednom čase jej opucha tvar,očné viečka .Je z toho zufala.prosím pomôžte modlitbou.Darinka ma zase problem z deťmi .Je zdravot.sestra a.vychovava 3 deti a posledny synček 3 ročny Martinko ma časte zapaly priedušiek.Aj dnes mal vysoke horučky a pomahali mu iba zabalmi.Manželka po roku začala trošku chodiť s barlou-problem s chrbticou napadnuta TBC bacilom.ale už je to chvala P.Bohu lepšie,ja kardio problem.Prosím pomôžte svojimí modlitbami.Ježišu dôverujem v Teba prosím pomôž a uzdrav čo je chore lebo len Ty si náš najlepší lekár duše i tela.P.Boh zaplať za vaše modlitby.

 • Božie deti

  Drahý nebeský Ocko, pomôž prosím ťa mne i môjmu milovanému bratovi J. Zlý voči nám doslova zúri, prosím o naše vyslobodenie, uzdravenie, oslobodenie a očistenia nášho mena a cti. Pane, Ty vieš všetko, ty poznáš naše srdcia. Najsvätejšia Trojica a Panna Mária, prosím Vás, ochráňte nás pre úkladmi zlého, prosím o múdrosť a vedenie ducha svätého pre nás. O milosť vytrvať v čistote až do konca, aby sme plnili božiu vôľu a nezničili medzi nami vzájomnú úctu, dôveru a B-S lásku. Všetko to utrpenie Ti Ocko obetujem, zmeň životy tých, čo nám ubližujú, prosím o ich obrátenie. Ježišu, všetko Ti odovzdávam. Všetci svätý boží anjeli, archanjeli, všetci svätí a sväté bojujte za nás. Panna Mária, skry nás pod svoj ochranný materinský plášť. Nebeský Ocko, ochráň tiež našich milovaných rodičov a súrodencov. Prosím o božiu pomoc, ochranu a milosti pre nás všetkých. Nech Vás žehná a ochraňuje Pán. PBZ

 • mirka

  dobry den velmi pekne prosim o modlitby za moju kamaratku Ninu,aby sa jej zlepsil zdravotny stav a aby nasla milujuceho partnera ,aby bola v zivote stastna Pan Boh zaplat

 • Danka

  Milá Danka, milá Augustínka, milé spoločenstvo,

  prosím zahrňte do svojich modlitieb študentku Zuzanu a pomodlite sa za jej ochranu pred útokmi zlého, za jej oslobodenie i obrátenie, nájdenie útočiska vo vrúcnej viere v Boha. Nech jej Pán odpustí a uzdraví všetky jej duševné i telesné bolesti a smútok a v jej srdiečku zapáli plamienok lásky, radosti a oslobodenia. Prosím zároveň o modlitbu pre syna Tomáša, za jeho ochranu, telesné uzdravenie z ochorenia, uzdravenie z citových rán a bolestí spôsobené rozvodom rodičov, za pomoc a silu pri zvládaní štúdia. Do Vašich modlitieb odovzdávam tiež ich rodiny.
  Pane Bože náš, buď k nám všetkým milostivý, odpusti nám a vypočuj naše prosby. Vrúcne Ťa prosíme.
  Vďaka Ti Pane.
  Danka

 • Gabriela

  Chcem Vám poďakovať za modlitbu za môjho chorého manžela Drahomíra a zároveň oznámiť, že sa po 22 rokoch vyspovedal!!!. Stav je vážnejší, ako sme čakali, začína s liečbou, ale s pokojom v duši. Prosím Vás ešte o modlitby za vytrvanie, silu a uzdravenie tela z rakoviny. Pán Boh je veľmi dobrý a milostivý, verný a robí zázraky!! Pán Boh zaplať za všetko!! A nech Vás požehnáva za Vašu službu!!
  S vďakou v srdci
  Gabriela

 • Jana

  Prosím o modlitby za nájdenie práce pre seba a svojho syna Daniela, ako aj o vyriešenie našej ťažkej finančnej situácie. PBZProsím o modlitby za nájdenie práce pre seba a svojho syna Daniela, ako aj o vyriešenie našej ťažkej finančnej situácie. PBZ

 • Matka

  Z hĺbky duše a uboleneho materinského srdca prosím o modlitby za môjho syna, ktorý je vo veľmi ťažkej životnej situácii. Chce vstať zo svojho ľudského dna, zmeniť svoj život , ale bez Božej lásky a pomoci to bude marny boj.

 • Marta

  Prosim a srdecne Pán Boh zaplat za modlitby za mojho syna nech si ku mne najde cestu..Taktiez prosim o modlitby pre celu nasu rodinu za pokoj a urovnanie nasich rodinnych vztahov

 • Mária

  Prosím Vás o modlitby a naplnenie vôle Božej. Milostivý Pán Boh nech chráni našu rodinu. Prosím, nech môjho syna Jána zbaví utrpenia a sníme ťažký balvan z jeho srdca. Aby sa po deviatich rokoch prinavrátila do jeho života aj jeho dcéra, ktorej matka po rozvode všemožne bráni stretnúť sa s jej vlastným otcom a on svoju dcéru nadovšetko miluje. Nech Pán očistí všetky oblasti nášho života. Panna Mária, Božia Matka, vrúcne prosíme, pomôž nám a ochraňuj nás proti zlu a nebezpečenstvu.
  Zo srdca Vám ďakujem za modlitby, požehnanie a pomoc Svätého Ducha. 

 • Diegel.A.

  Mile spolocenstvo prosim o modlidbu za uzdravemie mojho syna … Andre´ od psycicky problemov–aby uz konecne robil velku potrebu na wc..Dakujem vam z celeho srdca ,Chvala a vdaka Pane Jezisu .

 • Marta

  Mile spoločenstvo mila Danka prosim o modlidbu za mojho manzela za zachranu duse za obratenie od alkoholu za nase manzelstvo ktore stale prechadza krizou prosim o modlidbu za seba za zdravie trpezlivost za deti aby pocitili Boźiu lasku za choru mamku aby v celej nasej rodine nastal pokoj.Chvala a vdaka Pane Jezisu Kriste.

 • Elenka

  Pochvalen Pán Ježiš Kristus

  Prosím o modlitbu príhovoru za telesné a duchovné uzdravenie mojich detí Janko, Tomáš a Silvia aby nastúpili na cestu viery a pokánia.
  A tiež prosím za obrátenie všetkých vlažných a neveriacich členov rodiny.
  PBZ.

 • Jana

  Mile spolocenstvo ,prosim o modlidbu za Janku,ma posledne stadium rakoviny prsníka.Ak je to Bozia vola,tak ju uzdravi.Ak nie,tak nech jej da Pan Boh silu a jej rodinke zvladnut tuto tazku zivotnu situaciu.Taktiez za dalsiu Janku,Evku,Ivku,Jana,Jaroslavu.Vsetci su onkologicki pacienti a taktiez potrebuju Vase modlidby.Pan Boh zaplat za vsetko,Vase modlidby,Vas cas,Vase nadsenie.Nech Vas zehna nas Pan.

 • Martina

  PBJK,Mile spoločenstvo milá Danka,prosím vás o modlitby za môjho brata, ktorý vo štvrtok 22.2. podstúpi vážnu operáciu nefrektomiu(odstránenie obličky)za jej zdarný priebeh.Pane veď ruky lekára,ktorý ho bude operovať.Pan Boh zaplať.

 • Martina

  Milé spoločenstvo, milá pani Danka, chcela by som Vás veľmi pekne poprosiť o modlitby za môjho manžela a dcérku,aby nám Pán pomohol v našich ťažkostiach. Pán Boh zaplať.

 • Alena

  mila Danka a cele spolocenstvo chcela by som vas poprosit o modlidbu za svojho syna s rodinou stale maju nedorozumenia vrodine kvoli vychove deti aby u nich panovala laska a porozumenie aby sa upravili vztahy medzi nimi navzajom a aby. moj syn urobil spravne rozhodnutie ohladom prace prosim aj zaroven za synov krst.Dakujem vam a hlavne nasmu drahemu Jezisovi!

 • Peter

  Milé spoločenstvo a Danka ďakujeme Vám s Kristínkou za Vaše modlitby, ktoré nám veľmi pomáhajú a cítime ich veľkú silu. Prosíme Vás o modlitby za moju prácu a predaj domu , kúpu nového s dobrými susedmi. Prosíme Vás o modlitby za zdravie a ochranu pred útokmi zlého ducha a zlých ľudí a modlitby za Božie Požehnanie a pokoj v našom živote. Prosíme Vás za Júliu o modlitby za správne rozhodnutie ohľadom spolužitia s jej partnerom. Ďakujeme Vám, že sa modlíte za Vám neznámych ľudí, zdieľate s nimi ich utrpenia a dávate im novú nádej k lepšiemu životu a ukazujete cestu ktorou majú ísť. Peter a Kristína.

 • Stefánia

  Milá Danka a celé spoločenstvo DLM a pokoja.Prosím o naliehavú modlitbu za mladú mamičku Aničku,ktorá sa po ťažkej operácii neprebrala.Nech sa jej Pán dotkne a preberie ju k životu,ak je to jeho vôľa.Vďaka Ti Pane.

 • Bohuznáma

  Drahé spoločenstvo, prosím Vás o modlitby za J, S, za dary ducha svätého, aby sme boli zdraví, šťastní, požehnaní, plní, lásky, pokoja a radosti, nasledovali Krista a tak plnili Božiu vôľu. Všetci boží anjeli, najsvätejšia Trojica a Panna Mária, ochráňte nás pre úkladmi zlého a zničte ich. Za našich drahých milovaných, za S a jeho rodinu, KS, KA, LSZ a všetky úmysly P, ZPA a MUOAO. Chvála a vdaka Ti Pane za všetko. Nech Vás Pán žehná, ochraňuje a udelí milosti, ktoré potrebujete. PBZ.

 • princess

  Prosim, som uz na dne. Sefka vonkoncom nezohladnuje zdravie a chce vykony za dvoch 🙁 🙁 a ja neviem najst . lepsiu pracu 🙁

  potom je ista kolegyna , kt. je starsia a povedala som jej , ze ma nezaujimaju jej ohovaracky, tak uz mesiac ma ignoruje a bojim sa o nepriatelstvo navzdy 🙁 marne som hladala k nej cesty 🙁

  TIez prosim za rodicovske pozehnanie a porozumenie, rodicia starnu a ja sa bojim zivota, buducnosti i pritomnosti. tiez velky strach zo svokrovcov a z toho, ze ma Boh necha samotnu bez skveleho muza 🙁 posledne mam strach i z toho, ci zvladnem rodinku a ci sa vobec dozijem 🙁

 • Vojtech

  Prosím veľmi o modlitby za uzdravenie z depresii a strachu, za pokoj duše a pevnú vieru mojej dcéry Tamary, nech sa nad ňou zmiluje náš milostivý Pán Ježiš. Ďakujem.

 • Gabriela

  Vďaka Vám všetkým za to,že ste, že sa modlíte za známych i neznámych ľudí, že dávate možnosť obrátiť sa na vás aj na diaľku!! Vrúcne prosím o pomoc modlitbou za uzdravenie manžela Drahomíra z rakoviny, ale aj za pokoj v duši (strach), pevnú vieru. Prosila som za obrátenie a uzdravenie vzťahov v celej rodine a Boh poslal takúto odpoveď. Verím, že toto je milostivý čas. Ešte raz prosím Vás za modlitbu o uzdravenie a silu!! Zo srdca ďakujem. Nech Vás všetkých Pán požehnáva!!
  Gabriela

 • Magdaléna

  Milé spoločenstvo, prosím o modlitbu za moju známu, ktorá je alkoholička a dlho tým trpí a nejako sa jej nedarí to prekonať. Istú dobu vydrží a zase je tam kde bola. Potrebuje veľmi pevnú voľu. Preto Vás prosím o modlitbu, aby sa Ježiš nad ňou zmiloval a oslobodil ju. Pán Boh zaplať a nech Vám dá sily do Vašej obetavej práce.

 • Martina

  Prosim o modlitbu za moju sesternicu Juliu, ktora v sobotu prehrala svoj boj s chorobou. Mala iba 29r. Prosim za nu, jej mamu, ktora prisla o jedine dieta a aj za jej milovaneho manzela , aby zvladali tieto tazke chvile a prijali Boziu volu… Zaroven prosim za modlitbu vdaky za personal odd. ARO vo Vranove n.T., ktorý sa o ňu mesiac príkladne staral. PBZ

 • Helena

  Milé spoločenstvo, Danka, prosím o modlitby za moju priateľku Martu, ktorá leží v nemocnici s bolesťami platničiek a bedrového kĺbu.
  Ďakujem Vám

 • Helena

  Prosím o modlitby za onkologicky chorú priateľku, ktorá je po operácii a za našu rodinu o obrátenie a spásu našich duší. Vopred srdečné Pán Boh zaplať! Prajem Vám všetkým požehnaný a milostivý čas!

  Helena

 • jan

  drahe spolocenstvo dielo lasky milosrdenstva a pokoja prosim vas o modlidby za moju choru mamku za otca za brata za sestru a svagra a za mna.modlim sa spolu s vami . dakujem vam

 • Gabriela

  Prosím o modlitby za moju rodinu aby sa vyriešila zložitá situácia v nej. Prosím o modlitby za obrátenie ,zdravie,aby sa mi darilo v práci a za syna aby sa správal zodpovednejšie.
  Nebeský otecko dôverujem Ti a odovzdávam Ti všetko.
  Ďakujem Vám

 • Mária

  Milé spoločenstvo , milá Danka , ocitla som sa v situácii , ktorú neviem sama vyriešiť, prosím Vás o modlitby , Všetko čo urobím sa obráti proti mne , nemyslím to zle ,ale aj napriek tomu nechtiac niečo pokazím (nemyslím tým nejakú vec ), dostanem sa do situácie čo neviem ovplyvniť . neviem ako sa mám rozhodnúť , nedokážem rozlíšiť ,či je to dobre a či zle. Som z toho dosť nešťastná , Ďakujem .PBZ

 • Gabriela

  Požehnaný deň,
  milá Danka a spoločenstvo prosím o modlitby za syna mojej priateľky, ktorý je závislý na hracích automatoch,aby ho Pán oslobodil a dotkol sa ho svojou uzdravujúcou láskou. Prosím aj o modlitby za Božiu pomoc a dary Ducha Svätého pre moju ďalšiu priateľku a jej manžela, ktorí sú obaja nezamestnaní, aby si obaja našli slušnú dôstojnú prácu. Úprimné Pán Boh zaplať!

 • Alena

  mila Danka a cele spolocenstvo chcela by som sa podakovat za vase modlidby ale aj zaroven poprosit o dalsie prosim o ochranu nasej rodiny,dar viery, dary Ducha Svateho chcela by som poprosit o priatelku Adrianu pomoc pre jej momentalnu situaciu ma pred rozvodom a boji sa buducnosti nech jej Pan ukaze spravnu cestu.Dakujem Panovi Jezisovi aj vam!

 • Marika

  DLM a pokoja,vsetkych vas pozdravujem a opat vyuzivam moznost poprosit o modlitby:za syna Jakuba,aby bol oslobodeny od zavislosti alkoholu a nikotinu,syna Mareka,aby bol oslobodeny od zavislosti nikotinu,dcera Marika je mesiac pred porodom a stale je chora,ma oslabenu imunitu,vnucka Sarka stale je chora,tiez ma oslabenu imunitu.Vdaka,PBZ

 • Marta

  Mile spoločenstvo Milá Danka prosím o modlidbu za obrátenie a zächranu duše pre mojho manźela za nase manźelstvo ktore stäle prechädza skuskou aby sme to s Boźou pomocou zvladli za seba za trpezlivost zdravie za nase deti ktore nam Pan Jeźis poźehnal za zdravie sestry bratov mamku a pokoj v celej rodine Chvala a vdaka Pane Jezisu Kriste.

 • Za tvoje milované deti

  Vrúcne prosím o modlitby za S a J. Ježišu, všetko je v tvojich rukách, prosím ťa pomôž nám. Najsvätejšia trojica, bojuj za nás, naši anjeli strážni, anjeli archanjeli, blokujte všetko zlo. Panna Mária, pomôž nám a ochráň naše mysle, duše a telá v Kristovi. Duchu svätý, ved nás vo svojej sile a múdrosti. Nech si ty Trojediný Boh, vo všetko oslávený. Chvála a vdaka za všetko.

 • Martina

  Milé spoločenstvo, milá pani Danka aj tento týždeň by som Vás chcela veľmi pekne poprosiť o modlitby za môjho manžela aby sa vyriešila naša zložitá finančná situácia, aby sme to všetko co sa deje prekonali a aby už bolo lepšie.Psychicky aj fyzicky som už na dne a nezvládam už našu situáciu.Tiež by som Vás veľmi pekne chcela poprosiť o modlitby za mojich bratov aby sa im darilo v práci a tiež aby si našli priateľky. Prosím o modlitby za moju sestru, ktorá je zavalena prácou aby to zvládala a aby sa jej podarilo nájsť dobrú asistentku. Prosím aj o modlitby za mojich rodičov a svokrovcov.Ďakujem. Pán Boh zaplať

 • Peter

  Milá Danka ďakujem Vám za modlitby a prosím Vás za ďalšie za ochranu pred útokmi zlého a za dobré výsledky. Brali mi krv na rozbor nakoľko mám cysty a nádory na hrudnej chrbtici, ľavej obličke a nadobličke.
  Taktiež ďakujem za Kristínku, ktorá sa cíti už lepšie a prosím aj za ňu a za druhú dcéru Júliu, aby sa dobre rozhodla nakoľko žije v bez posvätného manželstva s partnerom ktorí si ju neváži a ona nevie, čo ďalej , nakoľko majú spolu dcéru, ale on je od nej 25 rokov starší.
  Ďakujem.
  Peter s Kristínkou

 • Mária

  Prosím o modlitby za tehotnú dcéru ktorá prenáša dieťatko, aby pôrod prišiel čím skôr, za šťastný pôrod a ich zdravie. Začali sa pridružovať zdravotné problémy, tlak, zlé pečeňové testy, bielkoviny. Pán boh zaplať za Vaše modlitby

 • Janka

  Prosba o modlitby za kněze Michala Kimáka

  Zdravotní stav P. Michala je velmi vážný. Jeho organismus se podařilo stabilizovat, všechny základní životní funkce běží, kromě jediné, a tou je činnost mozku. Většinou má zavřené oči, které občas otevře, ale není schopen nijak reagovat na žádné podněty.V tomhle stavu je od října 2014. Leží v Nemocnici pod Petřínem v Praze.
  Chodí za ním jeden kněz, který mu přináší kapku Krve Páně. (Tělo Páně není schopen přijat).
  Prosím i o modlitby za tohoto kněze.
  Prosím o modlitby i za maminku pátra Kimáka.
  Pán vám žehnej.

 • maria

  Prosím o modlitbu pre môjho 33 ročného syna Milanka i pre 32-ročnú dcéru Máriu. Modlím sa za syna i za muža – záchranný veniec ruženca už asi 30 dní a chcem do 20.februára. Kvôli fajčeniu a alkoholu – ktorému holduje cez víkendy.

  Prosím modlitbu o milosť oslobodenia spod Zlého, uzdravenia a prijatia darov Ducha.

  Dcérka – tiež za uzdravenie vnútorných zranení od počatia až doteraz, za “zbúranie” jej vnútorných ochranných múrov aby bola schopná prijať plnosť darov Ducha podľa pánovej milosti a vôle.

  Teraz v piatok navečer, v sobotu a v nedeľu idú na stretnutie kresťanských mladých 28+, kde budú prítomný aj na sv. omšiach.
  Prosím dobrotivého Pána aby tam poslal kňaza, aby prijali aj sviatosť uzdravenia-teda sv. spoveď, aby účasť na sv. omšiach bola úplná. Vďaka

 • Monika

  Dobry den,

  Chcem vas vsetkych poprosit aby ste sa modlili za moju rodinu za rodicov za moje sestry zvlast za najmladsiu sestru Katarinu za mojho brata za svagrov svagrinu a vsetky deticky z nasej rodiny hlavne za mojho syna Matyska ktory je sluchovo postihnuty aby nas Pan Jezis nas Vykupitel chranil od pokusenia zleho aby bol stale s nami aby nas aj Panna Maria vzala pod svoj materinsky plast a stale drzala nad nami ochrannu ruku a chranila nas od kazdeho nebezpecenstva aby sme stale kracali po ceste k Bohu zdokonalovali sa aby nase duse raz mohli uvidiet svetlo tvare Nasho Pana Jezisa Krista a prosim aj za muza s ktorym zijem uz sedem rokov v hriechu som smilnicka pretoze on uz mal cirkevny sobas s inou zenou mne sa otvorili oci a rozhodla som sa ho opustit kvoli Jezisovi Kristovi kvoli tomu ze som nemohla chodit na spoved ani na eucharistiu prosim za jeho dusu za jeho obratenie a jeho dva deti Radku a Milanka modlite sa prosim za nich lebo sa celkom odovdali svetskemu svetu a zabudli na Boha aj za mna aby mi nas Pan Boh odpustil hriechy ktorymi som mu ublizovala nech sa nad nami zmiluje dakujem vam Pan Boh zaplat.

 • andrea

  Prosím o modlitby o pozehnanie pre ludi, ktori mi boli napomocni v tazkych casoch, prosim za modlitbu za zdravie ( uzdravenie Aleny), o modlitby za brata a priatelov. prosim o modlitbu za moju sukromnu situaciu v praci a v sukr zivote. Prosim o pozehnanie o prace ktore vykonavam a aby ak moze L. prísť na Sk aby prisiel a za pozehnanie o priatelstvo s nim. Dakujem Velmi pekne. PBZ.

 • Terézia

  Pochváleny buď Ježiš Kristus
  Velmi rada čítam vašu stránku a chcela by som poprosiť o modlitby za moju rodinu,ktorá je rozhadana pre majetok a to ma velmi trápi.Chcem aby sa to nejak vyriešilo a rodina bola zase spolu ako to ma byť.Hlavne ide o moju mamku ktorá sa pre to velmi trápi.
  Pán Boh zaplať všetkým Budem myslieť na Vás tiež v mojich modlitbách.

 • Lubica

  Pochvalen Jezis Kristus!

  Mile spolocenstvo,Danka!
  Velmi pekne prosim o modlitbu za moju matku Martu.Za jej psychicke a fyzicke zdravie a za dary Ducha svateho.
  Takisto za Jaroslava,za milost obratenia a zbavenie od zavislosti.
  Nech vam Pan zehna.
  Vdaka.
  Pozehnany den prajem.

 • Jana

  Pochvaleny bud Jezis Kristus.Prosim Vas mile spolocenstvo o modlidbu za dobru pracu pre mojho manzela,aj pre mna.A za uzdravenie zraneni nasej celej rodiny a za navrat k Bohu.
  Prosim o modlidbu za cistotu zivota mojich rodicov Dariny a Jana.Pan Boh zaplat.Jana

 • Peter

  Pochválený buď Ježiš Kristus.Milá Danka a spoločenstvo. Chcel by som Vám poďakovať za modlitby a súčasne poprosiť za ďalšie, pre mňa a dcéry Kristínku a Júliu. Ďakujem. Peter s dcérami Kristínka a Júlia.

 • Marika

  Mile spolocenstvo DLM a pokoja
  prosim o modlitbu za syna Jakuba,aby bol oslobodeny od zavislosti na alkohole a fajceni.Za syna Mareka,aby bol oslobodeny od zavislosti na nikotine.V minulom vysielani Danka si sa vyznala,ake problemy si mala s bratom.Presne toto zazivame aj my.Keby to clovek nezazil,tak neuveri.Vdaka za vyznanie a za modlitbyPBZ

 • Stefánia

  Milá Danka a celé spoločenstvo.Prosím o modlitbu za moju mamu,ktorá leží na ARE a nemôže sa prebrať.Nech ju sprevádza Pánov dotyk a matka Božia nech ju skryje pod svoj ochranný plášť.Pán Boh zaplať.

 • Martina

  Milé spoločenstvo, prosím vás veľmi pekne o modlitby, aby sme sa dostali z vážnej finančnej situácie. Prosím tiež o modlitby za môjho manžela a dcérku, za mojich rodičov a súrodencov. Pán Boh zaplať.

 • mama

  V prvom rade veľmi pekne ďakujem za všetky doterajšie modlitby. Prosím o ďalšie modlitby za nájdenie práce pre seba a svojho syna, sme úplne bez príjmu, prosím Pána o pomoc pri najbližších pohovoroch na budúci týždeň, nájdenie práce (vhodný výber práce) a vyriešenie našej zložitej finančnej situácie. PBZ

 • Romana

  Mila pani Danka cele modlitebne spolocenstvo, z celeho srdca by som Vas chcela poprosit o modlitby za mojho stvorrocneho syna. Som bezradna a neviem ako dalej. Je velmi tvrdohlavy, neakceptuje autority ked nieje tak ako on chce tak je agresivny a nezvladnutelny. Velmi rada by som s nim chcela najst spolocnu rec. Zaroven by som vas chcela poprosit aby mu odpuchla nosna mandla a aby som sa ja dokazala zbavit zavislisti na jedle a cigaretach. Prosim Vas napiste mi co sa mam modlut. S velkou vdakou Romana

 • Ruzena

  Prosim o modlidby za Luciu jej obratenie ,aby si ctila svoju matku a neubizovala jej ,Pane Jezisu odovdavam ti ju do tvojich ruk aj moje trapenie a bolesti ,prosim Ta vyslys moje prosby a pomoz miPBZ

 • Monika

  Prosím o modlitby za J a Z, za božiu vôľu, múdrosť a vedenie ducha svätého. Panna Mária, prosím ťa ochráň ich a oroduj za nich, pomôž im udržať si čisté srdcia a plniť tvoje prikázania. Prosím o vzájomnú úctu, lásku a dôveru medzi nimi, o dar bratsko-sesterského priateľstva. Daj im silu, odvahu a milosť ťa nasledovať. PBZ

 • Danka
  Danka Autor príspevku

  mile modlitbove spolocenstvo,
  uz nejaky cas sa modlim spolu s vammi a snazim sa ak sa da aj pocuvat v pondelok zive vysielanie.Chcela by som sa opytat,ci je mozne sa osobne stretnut aj s dankou .My sme manzelsky par z Viedne mame 3 male deticky,chodievame podla moznosti aj na slovensko.Moj manzel velmmi oslabol vo viere v Boha z viacerych dovodov.Prezivali sme tazke boje a utoky od sameho zaciatku.Sme 7 rokov zosobaseni.Modlim sa za jeho obratenie ako i za jeho sirsiu rodinu,Vsetko dobre a spojeni v modlitbe.Klaudia

 • Renka

  Milá Danka, prosím o modlitby za moju maminku Emíliu, ktoré tak veľmi potrebuje k uzdraveniu, nech sa jej náš Pán Ježiš dotýka a uzdravuje ju. Veľmi pekne ďakujem. PBZ

 • Milan

  Veľmi pekne prosím o modlitbu za moju manželku Máriu a mňa Milana aby nám Pán Boh doprial sa tešiť z primeraného zdravia duše i tela,aby sme boli ešte užitoční a pomahali deťom a rodine.Manželka nechodila ale už sa to zlepšuje a ja mám kardioproblemy.Ježišu dôverujem v Teba.Pane pomôž prosíme.Bohu vďaka.

 • Ludmila

  Prosím o modlitby za oslobodenie od závislosti od alkoholu pre môjho muža Vlada a za našich 4 chlapcov a ich živú vieru.Dakujem Ľudmila

 • Anna Vavreckova

  Prosím o modlidby za mňa a celú moju rodinu. Za Božiu pomoc, za Božiu ochranu pred zlým, za oslobodenie od všetkého zla, od závislosti, od neodpustenia, preklinania, nečistoty, za milosť dobrej spovede a obratenie pre celú rodinu. Pan Boh Zaplať. Anna V.

 • Terézia

  PBJK,
  prosím o modlitby za brata Františka, nech ho Pán zbaví závislosti alkoholu a dá sa na pokanie,za brata Petra, a jeho rodinu, za pokoj a zmierenie s rodinou- švagrinou.
  PBZ a požehnaný deň

 • Marika

  DLM a pokoja prosim zahrnte do vasich modlitieb aj moje prosby,za syna Jakuba,aby bol oslobodeny od zavislosti alkoholu a fajcenia.a syna Mareka,aby bol oslobodeny od zavislosti fajcenia.Vdaka za vasu obetu pre nas…PZ

 • Gabriela

  Požehnaný deň,
  milá Danka a spoločenstvo prosím o modlitby za moju priateľku, ktorá koncom týždňa cestuje do zahraničia aj s manželom aby ich Pán ochraňoval na ich ceste, aby prežili požehnaný čas so svojou dcérou a šťastne sa vrátili domov a tiež prosím za Božie požehnanie a pomoc v každodennom živote pre moju rodinu, priateľov a známych a za návrat k nášmu Pánovi tých, ktorí zblúdili, zľahostajneli, alebo sa od Neho úplne odvrátili. Pane Ježišu prosím Ťa dotkni sa každého svojou uzdravujúcou láskou a priveď ich naspäť k Tebe. Pán Boh zaplať!

 • Maria

  Mile spolocenstvo dlmapokoja, chcela by som poprosit o modlitby.Ako matka prosim o vyslysanie modlitieb,za svoje dcery.Viem,ze v Bohu nic nieje nemozne.Prosim nasho Nebeskeho otca o dary Ducha svateho.Dcera zacala studovat na VS.Upada na duchu.Nedari sa jej.Robi opravne skusky.Nejde to na prvy krat.Ja ju sice povzbudzujem a vsetko obetujem preto,aby to prekonala.Ved aj ja som studovala.Neslo vsetko lahko.Tak prosim aj za mladsiu,aby nasla cestu k svojmu otcovi.Aj v skole sa jej zacne darit.Ma otcovu povahu.Su obaja tvrdohlavy.Prosim pomozte mi modlitbach.Nech sa stane tvoja vola pane Jezisu,nie moja.

 • Marta

  Mila Danka a spoločenstvo prosim o modlidbu pre moju chorú ležiacu mamku za jej trpezlivosť a vnútorný pokoj v chorobe.Ďalej prosím o modllidbu zachorého brata za obrátenie a trpezlivvosť v chorobe a v noseni svojho kríža.Chvála a vďaka ti Pane

 • Elenka

  Pochvalen Pán Ježiš Kristus
  Veľmi pekne prosím o modlitbu príhovoru za uzdravenie môjho syna Janka, ktorý má chorý
  žalúdok a veľmi schudol. Lekára tvrdohlavo odmieta.
  Tiež za zdravie pre Silviku.
  P.B.Z.

 • Martina

  Milé spoločenstvo, milá pani Danka, chcela by som Vás veľmi pekne poprosiť o modlitby za môjho manžela a dcérku, za mojich rodičov, za mojich súrodencov a osobitne za Silviu a Martina v Bohu známej veci.Pán Boh zaplať

 • Františka

  Mila Danka a spoločenstvo.Prosim o modlidby za mojho syna Jana za nevestu Martinku su zavisly na alkohole a nikotine za ich detičky nech ich chrani Pan. prosim za moju dceru Lubku nech žije v čistote a sviatostnym životom za jej syna Michala dieta tela. prosim za moju dceru Martinku aby žila sviatostnym životom za jej manžela Milana je po infarkte za jejdeti Nikolku a Erika.Za mojho manžela Jana aj za mna nech nas Pan ochranuje od zleho.Modlim sa zachrany veniec ruženca, korunku za zomierajucich,ruženiec plny Božich milosti aj ine modlidby za rodinu Pan Boh zaplat mama a babka a vaša spolumodliaca sa Františka

 • Renka

  Prosím o modlitby za uzdravenie chorej Emílie. Nech ju náš Pán uzdraví ako na tele, tak aj na duši. Prosím Pane Ježišu, zmiluj sa nad ňou a pomôž jej. Ďakujem.

 • Teta

  Úpenlivo prosím o modlidby za môjho synovca Pavla, ktorý má dnes ťažkú skúšku. Duch svätý nech osvieti jeho pamäť, aby vedel múdro odpovedať na otázky, taktiež skúšajúcemu, nech vloží do srdca spravodlivosť, aby pri hodnotení bol objektívny a neposudzoval študentov podľa osobných sympatií, Pán Boh zaplať.

 • Nikola

  Vrúcne prosím o modlitbu za záchranu a požehnanie môjho vzťahu a obrátenie neverného partnera, ktorý mi veľmi ubližuje. Prosím, modlite sa nech mu Boh odpustí hriechy a oslobodí ho od zlého ducha, aby sa ku mne vrátil, pretože ja mu všetko odpustím, nikdy som ho nesúdila, iba ho milujem skrze nášho Pána, Ježiša Krista. Preto prosím, modlite sa aby Boh požehnal svojím Duchom náš vzťah, aby sme namiesto hádok plánovali svadbu. Amen. Pán Boh zaplať. Prajem požehnaný deň.

 • Mária

  Prosím o modlitbu za moje zdravie,za ľudí,ktorí má psychicky týrajú,za ich uzdravenie a oslobodenie od zlého ducha,ktorý ich navádza zlé robiť.Za uzdravenie manželstva,vzťahy a ostatné úmysly.Pán Boh Zaplať vám za modlitby.

 • Peter

  Pochválený buď Ježiš Kristus.Milá Danka a spoločenstvo. Chcel by som Vám poďakovať za modlitby a súčasne poprosiť za ďalšie, pre mňa a dcéry Kristínku a Júliu. Ďakujem. Peter, Kristína, Júlia Juríkovi .

 • Alena

  mila Danka a cele spolocenstvo chcela by som vas poprosit o modlidbu za trojrocnu vnucku mojej dobrej priatelky je tam viac zdravotnych problemov hlavne psychickych jej rodicia neziju v manzelstve mala ako rocna podstupila narocnu operaciu hlavicky.Vdaka Bohu aj vam!

 • anna

  Milé spoločenstvo, prosím o modlitbu za môjho manžela. Sme rozvedení a on žije s inou ženou, majú spolu už aj dieťa. Prosím Pána o jeho záchranu aj záchranu nášho manželstva. Tiež prosím aby ma Duch svätý viedol pri súde o starostlivosť o nášho syna. Syn k otcovi nechce chodiť a on to nevie pochopiť a chce to vybojovať násilím. Prosím tiež o uzdravenie mojej mamy, ktorá trpí ochorením pečene. Ďakujem Vám za modlitby. PBZ!

 • Katarina

  Pochválený bud Ježiš Kristus.Milá Danka a spoločenstvo obraciam sa na Vás s prosbou za mamku,ktorá prosí o modlitby za syna Ondreja a jeho ženu za obrátenie a za syna Stefana za obratenie….Bože pomož …Velka vdaka Bohu aj Vám…Panboh zaplať.

 • Janka

  Pochválený buď Ježiš Kristus.
  Milé spoločenstvo, prosím vás o modlitby za uzdravenie duše, ducha a tela syna Martina, za dar živej viery a záchranu jeho duše. Prosím za oslobodenie zo zviazanosti, za uzdravenie zo všetkých vnútorných zranení. Aby sa ho Pán dotkol svojou uzdravujúcou láskou,vzal ho do náručia a dal mu spoznať, že ho miluje a čaká na neho.
  Veľmi vám všetkým ďakujem za modlitby a príhovory u Pána.

 • Marta

  Mile spoločenstvo milá Danka odovzdavám vám do modlidby manžela za uzdravenie vnútorných zranení uzdravení od alkoholu depresii za uzdravenie manželstva ktoré veĺmi trpí naše manželstvo prešlo velkými sķúškami alkohol nevera ponižovanie.Prosím o modlidbu aj za seba za silu trpezlivost aby som to s Božou pomocou zvládla.Chvála a vďaka Pane Jeźišu Kriste.

 • Viera

  1) Za celostné uzdravenie dcéry Lucie, za prerušenie pôsobenia všetkých zlých duchov a dedičstva hriechov našich predkov na ňu, za dary Ducha sv., za pomoc božiu a ochranu. Pane Ježišu, na príhovor Nepoškvrneného Počatia P.Márie, dotkni sa jej uboleného srdca, dotkni sa jej chorej duše a celostne ju uzdrav. Ty vieš, čo potrebuje, preto ju tebe celú zverujem, len Tebe dôverujem. Amen.
  2) Za moju mamku, jej zdravie, pohyblivosť, sebestačnosť, za pokoj v jej duši, za lásku, za silu premáhať každodenné ťažkosti. Za jej deti – Martina, Jána a Jozefa, za ich rodiny, za vyriešenie dedičskej otázky. Za pokoj v celej rodine, za ich obrátenie sa k Bohu. Amen.
  PBZ.

 • Zuzana

  Požehnaný večer. Milá Dánka prosím Vás o modlitbu za moju dcéru Danielu za jej telesné a duševné uzdravenie. Nech ju Pán Boh požehná i celú moju rodinu. Nech nám dá silu zvládnuť túto ťažkú životnú situáciu. Pán Boh zaplať

 • Alena

  Mila Danka a cele spolocenstvo chcela by som vas poprosit o modlidbu za nasu rodinu za jej uzdravenie a oslobodenie,dary Ducha Svateho aby moja dcera pocala zdrave babatko aby sa uzdravilo moje manzelstvo.Prosim aj Pannu Mariu aby prikryla nasu rodinu svojim plastom a chranila nas.Velka vdaka Bohu aj vam!

 • Gabriela

  Požehnaný deň,
  milá Danka a spoločenstvo prosím o modlitby za požehnanie práce pre mňa, ktorú sa mi stále nedarí nájsť, pomoc a dary Ducha Svätého pre mňa moju rodinu a všetkých mojich blízkych a známych za silu plniť Božiu vôľu v našich životoch. Nech je zvelebené a oslávené meno Pánovo naveky. Amen. Úprimné Pán Boh zaplať za modlitby, nech Vás všetkých dobrotivý Pán žehná a Matka Božia nech Vás skryje pod svoj ochranný materinský plášť.

 • Gabriela

  Prosím o modlitby za Božiu pomoc pre moju rodinu. Prosím Panna Mária zober si nás pod svoj ochranný plášť.
  Veľmi pekne ďakujem za každú jednu modlitbu.

 • Miriam

  Ježišu, prosím ťa uzdrav a oslobod ma prosím od všetkého čo mi bráni ťa nasledovať, plniť Tvoju vôľu a žiť plán, pre ktorý si ma stvoril. Nedovoľ im, aby mi vzali život, ktorý si mi dal. Ochraňuj mňa, moju rodinu a muža, ktorého si mi vybral za manžela. Nedovoľ, aby to zlo, ktoré voči mne zúri ma obralo o vieru v Teba, lásku, pomôž mi odpustiť, prosím o milosť. Zmeň ma prosím na novú Božiu ženu v kristovi. Duchu svätý, daj mi múdrosť a ved ma v tvojej sile. Najsvätejšia Trojica vzývam ťa, pomôž nám prosím, všetci svätý boží anjeli, archanjeli, všetci svätí a sväté bojujte za nás, ochráňte nás pred našimi nepriateľmi. Nech je zvelebený Boh naveky. Všetko na Božiu slávu, chválu a česť. Aleluja.

 • Maja

  Milé spoločenstvo, prosím vás za mňa, za uzdravenie z ťažkej choroby – skleróza multiplex, ktorá sa zhoršuje. Nech Pán uzdravi moje nohy, ruky, kosti, hlavu. Aby som znovu mohla dobre chodiť a starať sa o seba a nebyť odkázaná na pomoc druhých. Pane, v tvojich ranách je moja spasa i uzdravenie. Ďakujem vám.

 • Katka

  Prosím o modlitby za priateľa Mariána. Ježišu, odovzdávam Ti ho. Prosím ťa, uzdrav a oslobod ho zo závislosti na alkohole, od všetkých jeho zranení. Od všetkého čo mu bráni ťa nasledovať a plniť božiu vôľu, plán, ktorý pre neho máš. Prosím ťa nech je šťastný, zdravý a požehnaný, nech sa mu darí. Pošli mu do cesty dievča, ktoré ho bude naozaj milovať. Vdaka Ti za neho. Pane osláv sa v jeho živote.

 • Elenka

  Drahé sestričky,
  Prosím o modlitbu príhovoru za moje deti, Janko, Tomáško, Silvika, aby zmenili svoje
  postoje k životu a obrátili sa k Pánovi, lebo ON je pravda, cesta i život.
  A za ich a moje telesné a duševné uzdravenie.
  Pán Boh zaplať.

 • Zuzana

  Prosím o modlitby za Dominika a celú jeho rodinu, za tú úbohú nešťastnú, opustenú a závislú ženu, za ktorú ťa prosím. Ježišu, odovzdávam Ti ich. Prosím ťa, pomôž im, uzdrav a oslobod ich od všetkého čo im bráni ťa milovať, nasledovať ťa a dôverovať Ti. Prosím ťa o radosť, pokoj, lásku, mocné božie požehnanie a radosť pre nich. Panna Mária, oroduj za nich u svojho milovaného syna. Svätý boží anjeli a archanjeli, bojujte za nich a pomáhajte im.Amen.

 • dagmar

  Pozehnany vecer mile spolocenstvo, prosim Vas o pridanie modlitby za moju rodinu, nech sa bolest, ktoru prezivame premeni na zdravie. Zo srdca velke PanBoh zaplat. Dagmar

 • Janka F.

  Milá Danka,prosím o modlidby za svoje deti Timejku,Terezku a Danielka a za naše manželstvo,aby bol stale v našom živote Náš milujuci boh a ukazoval nám správny smer a chránil nás od zleho.Velké pánbohzaplat.

 • Roman

  Milé spoločenstvo dlmapokoja. Prosím o modlitby za Petra,Tibora a kamarátkinu mamu – všetci majú diagnostikovaný zhubný onkologický nález.
  Pán Boh zaplať.

 • Viera

  Za celostné uzdravenie dcéry l., za jej zaradenie sa do života, vhodných priateľov, prácu, celoživotného partnera -veriaceho manžela, za dary Ducha sv., za pomoc božiu a ochranu. PBZ.

 • Martina

  Milé spoločenstvo, milá pani Danka, veľmi pekne Vás chcem poprosiť o modlitby za moju rodinu. Za môjho manžela a dcérku, aby sa vyriešili naše problémy. Za mojich rodičov, najmä za môjho otca, ktorý pije a tiež za mojich súrodencov. Pán Boh zaplať.

 • Gabriela

  Pochválený buď Ježiš Kristus,
  Milá Danka a spoločenstvo, prosím o modlitby za Božie požehnanie, pomoc a dary Ducha Svätého pre mňa aj mojich blízkych,vyriešenie problémov, ktoré nás trápia, duchovné a telesné uzdravenie mojich známych, ktorí majú zdravotné problémy a za synovca, aby mu Pán dal milosť sebaovládania, aby už nikdy nespadol do žiadnej závislosti. Chvála a vďaka Ti Pane Ježišu nech sa stane Tvoja svätá vôľa! Pán Boh zaplať za modlitby.

 • Miriam

  Nebeský Otecko, prosím ťa pomôž každému môjmu bratovi a sestre. Daj, aby sme túžili ťa nasledovať, milovať ťa, žiť plán, ktorý máš s každým jedným z nás a tak plnili božiu vôľu. Len tak budeme skutočne šťastní a plní pokoja.

 • Katarina

  Prosim o modlitby pre mojho syna Martina…je na tom.dusevne zle…prosim ako matka za oslobodenie a obratenie…a taktiez za svojich surodencov ty vies pane…dakujem velmi pekne..panboh zaplat

 • mama

  Prosím o modlitby za môjho Daniela, ktorý bude mať zajtra dôležitý pohovor, nech mu Pán osvieti rozum Duchom svätým a vloží správe slová do úst, aby pohovor dopadol dobre. Pán Boh zaplať

 • Monika

  Prosim pomozte mi. Strasne mi byva stale psychicky zle. Trapi ma aj to ze som druhy krat vydata a nemozem pristupovat k sviatostiam. Prve manzelstvo bolo omylom. Az po svadbe som zistila ze moj manzel je velkym dietatom. Ja.som.ho nedokazala lubit ako muza. Odpudzovalo ma to aky bol. Vydala som.sa preto lebo som.sa bala Boha ze ma.potresta ked sme spolu mali veci ktore patria do manzelstva. Nedokazala som.sa k nemu vratit. Myslite ze mi Pan Boh odpusti ze som sa rozviedla.a druhy krat.vydala? Stale sa za to modlim.a prosim Boha o odpustenie. Mam.syna z prveho manzelstva a moj.terajsi manzel.ho lubi.z celeho srdca. Velmi.sa maju navzajom radi. S terajsim muzom sme spolu 10,5 roka. Psychicke problemy mam uz od strednej.skoly no.teraz.sa.mi.pritazilo. Stale mam.v sebe neznesitelny strach.paniku nepokol uzkost nerealne pocity a halucinacie. Mam neskutocnu vnutornu bolest. Nevladzem uz a casto myslim na smrt. Chcela.by.som zomriet a mam strach aby som.si nesiahla na zivot. Nic.nezvladam.ani.zakladne veci. Som vycerpana z tej bolesti ktora.mi trha vnutro. Prosim pomozte mi. Pisala som vam uz jednu prosbu len tam som nenapisala vsetko tak zverejnit mozete tuto druhu prosbu. Vopred velke PBZ

 • Gabriela

  Milá Danka a spoločenstvo, prosím o modlitbu aby mi náš dobrý Pán požehnal vhodnú prácu a za Božie požehnanie a zdravie pre moju rodinu, priateľov, známych, aby sme mali silu prijímať Božiu vôľu v našich životoch. Úprimné Pán Boh zaplať!

 • Lucia

  Velmi pekne Vás chcem poprosiť o modlitbu za uzdravenie mne blízkej osoby z rakoviny. Teda ak je to vôľa Božia, lebo nie ako my chceme, ale ako Ty chceš nech sa stane. Ale na druhej strane dostane len ten kto prosí. Tak ja aj Vás chcem veľmi pekne poprosiť o modlitbu za môjho otca. Pán Boh zaplať.

 • Jana

  Prosím o modlitby pri pohovore v práci, ktorý bude mať v utorok 9.1., nech mi Pán pomôže, dá sily, osvieti rozum Duchom Svätým a dá prácu aj na tento rok. PBZ

 • Mária

  Pochválený buď Ježiš Kristus . Milá Danka a spoločenstvo v utorok 9.1. 2018 mám operáciu na gynekologii , Prosím vás o modlitby , ďakujem .

 • Ivana

  Prosím Vás o modlitbu za obrátenie Filipa a nech sa vráti ku mne a nebojí sa sviatosti manželstva. Nech nájdem prácu, bývanie, priateľov, nech nie som v zivote sama a izolovaná od ľudí I života. Ďakuje Ivana

 • Helena

  Pochválený buď Ježiš Kristus.
  Prosím o modlitbu za uzdravenie nášho manželstva, ktoré prechádza veľkými skúškami. Nastalo rozdelenie v každom oblasti.Prosím,aby Pán zbavil môjho manžela ducha klamstva a nenávisti a naplnil jeho myseľ a srdce Duchom Svätým. Prosím o modlitbu aj za seba, aby sa Pán dotkol môjho srdca, aby pocítilo, že je milované a naplnil ma pokorou a láskou, ktorou by som mohla milovať každého človeka. Do modlitby vkladám aj nášho adoptovaného syna, ktorý je autista, aby Pána uzdravil jeho zranenia a dal sa mu spoznať.
  Ďakujem za vašu službu a vyprosujem veľa Božích milosti.

  Helena

 • Slávka K.

  Prosím o modlitby za uzdravenie lásky medzi Slávka a Janík…táto láska bola krásna, ale rozdelili ju rodičia svojimi vyhrážkami…Prosím Pane uzdrav vzťah, upevni lásku a prosím pomôž, aby sme mohli ďalej rozvíjať našu lásku na Tvoju slávu…PBZ za modlitby..Prosím aj za jeho rodičov, aby prijali náš vzťah aj napriek vekovému rozdielu, ktorý je medzi nami….Pane pomôž nám, aby sme sa mohli kontaktovať, kedže aj to nám zakázali…amen…Ďakujem

 • Janka F.

  Milá Danka,chcem vás poprosit o premodlenie za moje deti,Timejku ktorá je tretiačka na zš.a ma poruchy učenie,Terezku ktora ma odklad školskej dochadzky a neuvedomuje si že v septembri ma nastup do 1 roč.zš.je velmi živá a vypada to tak že i ona bude mat poruchy učenia v modlidbach prosim o nu ,lebo mam strach ze to budeme mat velmi tazke z jej učenim a o Daniela ktorí ma 15 mesiacou teraz v tomto období si zacal zničoho nič ked sa hneva alebo mu niečo zakazem buchat hlavu o zem alebo sa zacne bit a citim zneho neklud .Ked ideme ci do kostola,alebo medzi ludi,alebo ku nam niekto pride tak z manželom videme v nom neklud a ja už neviem ako dalej.Prosim o modlitbu za moje deti a aby som nezabudla i za Timejku ktora sa chysta na 1 sv.prímanie aby prijala pana z laskou .Prosím pána Ježiša aby nad nami držal ochrannu ruku a aby nas neopustal .Prosim o radu .Dakujem velmi.

 • Helenka

  Milé spoločenstvo,mila Danka,chcela by som vas poprosiť o modlitby za uzdravenie na tele i na duši,mam viac zdravotných problémov,jeden z nich je že chodim velmi často na wc,stale mam nutkanie aj vtedy ked menej pijem,velmi ma to obmedzuje hlavne ked niekde idem,velmi prosim za normalne chodenie na wc,ako sa má,mam to už roky, myslím že je to ovplyvnene strachom,velmi prosím Pána aby ma uzdravil,dakujem z celého srdca za uzdravenie,dakujem za modlitby z celeho srdca.

 • Mária

  Milí veriaci,za nás sa modliaci. Tento rok som prišla o prácu 2. krát….1.krát z dôvodu bossingu na pracovisku a mojim vzniknutým zdravotným problémom. 2.krát , teraz v skúšobnej dobe v poradí odrobenej 12. pracovnej zmene. Ako dôvod mi povedali, že SOM POMALÁ a že kolegyniam sa lepšie robí bezo mňa ako so mnou. Veľmi to bolí. Neviem, čo mám vo svojej duši a vo svojich zvykoch zmeniť. Som aká som a rýchlosť by časom prišla. Bola to celkom nová práca s hmotnou a finančnou zodpovednosťou , kde som slúžila ľuďom, čo som vždy chcela.Bola som šťastná, že som si tak rýchlo našla novú prácu. Verím tomu, že rýchlosť by časom prišla, pretože to, čo dobre poznáte a viac krát urobíte, robíte čoraz rýchlejšie. Keď sa však ROZHODLI ONI ma odmietnuť, namiesto ĎALŠEJ OCHOTY a TRPEZLIVOSTI ma usmernovať , pomôcť mi a otvorene povedať svoj názor, čo mám zmeniť alebo aspoň zlepšiť, nemôžem to nijak zmeniť. Preto Vás prosím o Vašu modlitbu, ktorá vždy pomohla. Už neviem AKO , KDE a S KÝM mám PRACOVAŤ. Som predsa zodpovedná, čestná, spravodlivá a obetavá veriaca žena aj keď nedokonalá, no zrejme tento svet chce v pracovnom svete ľudí RÝCHLYCH s orientáciou na MAXIMALIZÁCIU ZISKU. Kvalita odvedenej práce a čestný úmysel je druhoradý, alebo len v slovách jednotlivcov a firmy. Prácu potrebujem, pretože mi prináša peniaze, ktoré potrebujem, aby som si mohla zaplatiť bývanie, vodu, jedlo a iné potreby. Vážne už neviem, či som divná JA alebo Tí druhí….. takto uvažujem….Zvlášť tomu nechápem, že sa mi toto stalo, napriek tomu, že mám doma putovný obraz panny Márie z Turzovky …Ďakujem za vypočutie a Vašu modlitbu…..V novom roku 2018 Vám prajem veľmi veľa Božieho požehnania, lásky, zdravia a šťastia, nech pomoc Božia Vám pomáha realizovať Vaše sny a ciele , podľa Božej vôle.

 • Viera

  Prajem požehnaný Nový rok a prosím o modlidby za dcéru Luciu. pane Ježišu, dotkni sa jej uboleného srdca, dotkni sa jej chorej duše a celostne ju uzdrav, dôverujem ti. PBZ.

 • Helena

  Pochválený buď Pán Ježiš Kristus!
  Prosím o modlitby pre syna, ktorý sa dostal do veľkých finančných problémov aby mu peniaze, ktoré zarobil v podnikaní v zahraničí čo najskôr prišli.

  Prajem Vám všetkým požehnaný nový rok veľa božích milostí, pokoja a vymodlených prosieb.

  Pán Boh zaplať! Vďaka!

 • dcéra

  Drahý môj Ocko, Najsvätejšia Trojica, vzdávam Ti chválu, úctu a vdaku za všetky zázraky, milosti a dobrodenia, ktorými si požehnal mňa, celú moju rodinu a každého môjho brata a sestru, za ktorého som ťa celý rok prosila. Nech je zvelebený Boh a jeho sväté meno až naveky. Prosím Ťa Pán môj kráľ, žehnaj, ochraňuj a pomáhaj mne, mojej rodine, MM, všetkých bratov a sestry a udeľ nám milosť, aby sme ťa nasledovali a plnili Tvoju vôľu. Panna Mária, ochraňuj nás a oroduj za nás u svojho milovaného syna. Svätý anjeli, svätí v nebi pomáhajte nám. Všetko na božiu chválu, slávu a česť. Duchu svätý, premieňaj tento národ a každého jedného v ňom. Amen

 • Dagmar

  Krasny sviatocny cas mile spolocenstvo. Chcem sa Vam podakovat za nodlitby, ktore ste obetovali aj za nasu rodinu. Ak to bude mozne, prosim dalej o uprimny prihovor za zdravie hlavne pre moju mamicku, ale aj deti a celu nasu rodinu. Nech sa stanu zazraky uzdravenia. Vela pozehnania, Pan Boh zaplat. Dagmar

 • Jana

  Prosím, za naše rozvedené manželstvo, manželovu závislosť na alkohole, myslím, že to je dôvod prečo požiadal o rozvod, za nášho syna ktorého budú operovať 9.1. Ďakujem, keby ste niečo potrebovali hoci len modlitbu pridám sa k vám. PBZ.

 • Marika

  Mile spolocenstvo DLM,
  prosim o modlitbu za syna Jakuba,o oslobodenie od zavislosti z alkoholu a fajcenia,kliatia a nadavania,nespokojnosti,hlada si novu pracu,vsade platia malo.Pane zmen jeho mentalitu,pre teba nic nie je nemozne.PBZ

 • Elenka

  Pochvalen Pán Ježiš Kristus
  Prosím o uzdravenie môjho vnuka Filipa, a za svetlo poznania pre jeho rodičov, aby sa sviatostne
  zosobášili a tiež prosím za uzdravenie mojich detí ako na tele tak i na duši.
  Pán Boh zaplať.

 • Gabika

  Milá Danka a spoločenstvo prosím vás o modlitby za môjho syna, za jeho obrátenie,o jeho návrat do cirkvi, za krst pre jeho synčeka.
  Prosíme tiež o modlitby za knaza Jána, za jeho obrátenie, aby Milosrdny Ježiš sa nad nim zmiloval a tak zostal verný Božiemu Slovu.
  Nech Boh odmení vašu obetu a žehná vašu rodinu a vaše spoločenstvo

 • Mama

  Prosim o modlidby za Luciu,jej obratenie zlych vlastnost ,pychu ,nenavist,lakomstvo Pane boze odovdavam ju do Tvojich ruk pomoz jej a obrat to jej zlo v dobro vyslys moje prosby Pan Boh zalat za vase modlidby

 • gitka

  pozehnany den,prosim za seba a babatko,som v 15tt,aby zdravie a hlavne moje zuby s kt.mam problemy,vydrzali v klude do porodu..potom Boze moj slubujem,hned budem riesit..len tym,ze ja mam alergiu na liek Paralen,je to omnoho narocnejsie..prosim nech to vydrzi v poriadku PBZ

 • Jana

  Prosím o modlitbu za uzdravenie môjho brata od závislosti, o obrátenie k Bohu o záchranu jeho duše, manželstva, rodiny. Za vyriešenie jeho dlhov a za silu pre nás znášať tento kríž.Za zdravie a požehnanie pre mojich rodičov a celú moju rodinu.

 • Helena

  Pochválený buď Pán Ježiš Kristus! Veľmi Vás prosím o modlitby za šťastný návrat syna, obrátenie a spásu duší pre manžela, synov, nevesty a vnúčence i pre mňa, za božiu pomoc, požehnanie, zdravie a za dobrú prácu.
  Ešte prosím za brata Štefana, ktorý je závislý na alkohole a hrách, za jeho obrátenie.
  Pán Boh zaplať! Prajem Vám všetkým požehnané Vianoce i nový rok, veľa milostí a zdravia!

 • Danka
  Danka Autor príspevku

  Dobrý deň,
  18:26
  Chcel by som poprosit o modlitbu pre syna Timoteja aby sa vrátil k fotbalu a bol uchraneni od nevhodnych kamaratov.
  Pomodlite sa aj za mňa uzdravujucu modlitbu za telesne a duševne zdravie.Nech sa stane zazrak. Prosim aj o odpoveď. Roman.
  Amen.

 • Martina

  Milé spoločenstvo,milá pani Danka,veľmi pekne Vás chcem poprosiť o modlitby za môjho manžela,mojich rodičov a surodencov.Uprimne Pan Boh zaplať

 • Zuzana

  Velmi vrucne Vas prosiiim o modlitbu a prihovor nech ma Pan Boh uzdravi dusevne ,nech mi pomoze zbavit sa vsetkych zlych myslienok, pocitov,strachu,beznadeje.Nech mi doda silu odvahu vydrzat to hlavne kvoli mojim dvom detickam.Nech do mojho manzelstva vnesie pokoj,lasku,porozumenie.Nech Duch Svaty naplni moje srdce cistou nekonecnou laskou k Bohu nech do mojej duse vnesie svetlo.Svetlo ktore bude svietit vo mne skrze teba Pane.Aby som bola svetlom pre druhych.Robila ludom radost aby som im pomaha v ich trapeniach.Pan Boh zaplat

 • Ján

  Prosím o modlitbu za uzdravenie mojej mamičky, ktorá leží v nemocnici vo veľmi vážnom stave po dvoch po sebe idúcich operáciach. Pane, Ty si mocný Boh, ak je to Tvoja svätá vôľa, uzdrav ju.
  Vďaka za modlitby.

 • sarahh

  Prosim o modlitbu za mojho otca za jeho zdravie aj za lekarov ktory ho liečia ,prosim aj za moju sestru aby ju Pan zbavil zavislosti n alkohole Dakujem

 • lukas

  Prosím o modlitbu za vzťah medzi priateľkou a mnou, za rodinné vzťahy, za školy aby sme ich zvládali, aby všetky skúšky sme prešli a aby vedomosti sme mohli viac prehĺbiť v praxi , ďakujem L

 • Lucia

  Dobrý večer, milé Spoločenstvo.. za prvé chcem poďakovať vám a najmä Bohu za to, že toto dielo existuje a prináša nádej do dnešného temného sveta.
  Prosím o modlitby za mňa, moju rodinu, kamarátov… Trápia nás ťažkosti ako na tele tak aj na duši.. problémy s ušami, akné, bolesti hlavy, brucha, hnev, nervozita, psychické problémy, u rodičov zlozvyk fajčenie, u kamarátoch problémy s alkoholom, cigaretami, zlý vzťah medzi rodičmi a v rodine..
  Prosím za každého jedného človeka, najmä za tých, na ktorých mi najviac záleží, aby jedného dňa otvorili svoje srdce pre Pána a boli zachránení z otroctva hriechu.
  A zároveň prosím za mňa samú, aby som bola uzdravená z mojich vnútorných problémov a aby som zotrvala vo viere a rástla v láske a pokore.
  Takisto vyprosujem veľa milostí pre toto spoločenstvo. Pán Boh zaplať.

 • Dagmar

  Pozehnany vecer mile spolocenstvo, prosim Vas v tomto Adventnom obdobi o prihovor za zdravie v nesej rodine a dakujem za kazdy doterajsi prihovor. Velke Pan Boh zaplat. Dagmar

 • Milan

  Prosím Vás čo mám robiť z ružencom z Medžugorie vipadali nanom perli a neviem ci ho mozem vyhodiť do koša alebo ho mam hodit do jazera aby ho niekdo neznesvetil.Zistil som že Medžugorie neni z cirkevnim učenim.Ďakujem.

 • MONIKA

  Priósím o modlitbu za uzdravenie mojho manžela od tvrdosti sdrdca a záchranu manželstva,potrebný domov na byvanie a uzdravenie dcerky z psych.chor.a velmi velmi prosim pomoc Ducha sv. pri exor. za dar poznania…..chcememzačat odznova žiť novy život nech nás Pán vedie a ukáže cestu a uzdraví..velmi ďakujem

 • Jana

  Milá Danka, drahé spoločenstvo DLMaP, chcem vás poprosiť o modlitbu za mňa a môj život, ktorý si nedokážem dať sama do poriadku. Žijem v cudzolozstve, neviem ako ďalej. Niekedy cítim taký strach, že to neviem ani opísať. Žijem takto už 5rokov, mám s partnerom (je rozvedený)jedno dieťa. Náš vzťah mi bráni prijímať Eucharistiu. Čo ďalej? Chvíľkami zufam, neviem si rady. Prosím o odpoveď milá Danka. Ďakujem za vaše spoločenstvo

 • Lukáš

  Prosím o modlitbu pre mladý pár ktorým sa rúca vzťah, ktorý sa sebe navzájom vzďaľujú aby našli cestu k sebe a láska ktorá sa im vytráca bola znovu naplnená , lebo boh je láska. Ďakujem. Amen

 • helena

  Pokoj a dobro.
  Prosím o modlitbu za manželov, ktorí stratili vzájomnú lásku, zraňujú sa a nevedia sa už ani rozprávať.
  Pán Boh zaplať.

 • Elena

  Milá Danka a spoločenstvo prosíme Pána Ježiša za nášho kňaza Milana, ktorý zanechal kňazstvo, aby ho Pán uzdravil na duši í na tele, aby spoznal jeho lásku a svoj omyl a vrátil sa a bol mu ešte vernejší ako predtým.
  Ďakujeme Pánu Ježišovi za všetko, čo sme prostredníctvom tohto kňaza od neho dostali.Nech ho svojou drahocennou krvou prikryje a ochrani od zlého.

 • Lída

  Prosím o modlitbu za osvobození z drogové závislosti pro mého známého, který je na drogách od roku 1994 do této doby.
  Prosím také o modlitbu za jeho skutečné obrácení, pokání a uzdravení ducha a těla.
  Jsem s Vámi spojena též svojí modlitbou
  Děkuji Vám.

 • Jana

  Prosím o modlitby na pomoc pri pohovore v práci, ktorý ma čaká v pondelok. Nech mi Pán osvieti rozum, pomôže na tomto pohovore a nech mám prácu aj v ďalšom roku a to takú, ktorá ma bude baviť a dokáže uživiť. PBZ

 • Kristina B.

  Mila Danka a modlitbove spolocenstvo,prosim vas za modlitby zo mojho manzela,za jeho obratenie sa k Bohu a cistotu jeho duse. Za nase dve deti,aby v nasej rodine vladol Bozi pokoj,aby som im bola dobrou matkou. A to je to podstatne za moj pokoj,odpustenie,oslobosenie sa od minulosti,kde moj otec alkoholik nam ublizoval,co ma dalej prenasleduje nepokojom,krikom,neodpustenim,ziarlivostou,neprijatim samej seba,nedostatkom lasky,ktore malo prejavujem,uzatvaranim do seba. Boze,vsade citam,ze ti mam otvorit srdce,doverovat…ja neviem ako…tapam,padam,co sa prejavuje aj v robote medzi kolegynami,doma ….stale sa modlim,ale som prazdna….Pan Boh zaplat za vas,pretoze viackrat som tu pisala a citim,ze je to lepsie,som pokojnejsia,rozvaznejsia,ale stale padam..ked nie je pokoj v srdci,je tam tma…..PBZ

 • l

  Prosím o modlitbu za vzťah medzi priateľkou a mnou, aby sme mali pochopenie jeden pre druhého, aby sme si dôverovali a aby naša láska bola silná a dobrá 🙂 Ďakujem E+L

 • Elena

  Milá Danka a spoločenstvo, prosím vás o modlitby za môjho manžela, ktorý narobil veľké dlžoby opakovaným braním pôžičiek, tiež minul dedičstvo nie malej hodnoty. Pôžičky nám pomáha splácať náš priateľ. Nech je nám Boh milostivý a milosrdný, nech nám obidvom dá svoju lásku, vieru a dôveru v neho, že jemu nie je nič nemožné. Nech Boh žehná a naplní svojimi milosťami nášho priateľa a jeho rodinu.

 • Magdaléna

  Milá Danka a spoločenstvo, touto cestou by som Vás veľmi chcela poprosiť o príhovor k Ježišovi za môjho brata, ktorý je chorý na žlčník a majú mu robiť vyšetrenia a údajne to nevyzerá dobre, aby mu milosrdný Ježiš daroval zdravie a bol k nemu milostivý. Tiež prosím našu drahú Matku aby sa za neho prihovárala. Jej syn jej nič neodmietne. Ďakujem Vám veľmi pekne a prajem Vám veľa Božích milostí.

 • Anna

  Milá Danka a spoločenstvo.Prosím o modlitby za moju rodinu z ktorej sa vytráca láska a pokoj Pane,prosím za môjho syna,za skúšky a za moju švagrinu prosím daj jej Pane sily v chorobách.Veľke Pan Boh zaplať. Anna

 • D. Anežka

  Mila Danka a celé společenství, prosím vás o modlitby za mého bratra, který prožívá životní beznaděj a vyčerpání. Bez víry a křtu se ani nemůže opřít o Boha a jeho Milosrdenství. Prosím také za celou rodinu a všechny, které nám Pán dal o Ducha svatého a zázraky Božího Milosrdenství. Pán vám vše mnohonásobně odplať. Díky. D. Anežka

 • Luba

  Prosím o vaše modlitby – za milosť oslobodenia a uzdravenia môjho manžela od nečistoty, tiež aby sme žili čisto v našom manželstve a za Božiu pomoc pri výchove nášho syna, za dar živej viery pre všetkých členov mojej rodiny.PBZ.

 • Prosba o milosť

  Prosím Vás zo srdca o modlitby za mňa a moje úmysly. Panna Mária,prosím ťa, oroduj za nás a pomôž nám. Ježišu, prosím o milosť a čisté srdce. Duchu svätý, príd, daj mi božiu múdrosť a radu. Vdaka za každú modlitbu. Nech ste požehnaní a chránení Najsvätejšou Trojicou. Chvála Ti Pane. Bud oslávený vo všetkom.

 • Elena

  Pochvalen Pán Ježiš Kristus
  Milá pani Danka, prosím o modlitbu príhovoru za moju rodinu. Zlému sa podarilo vlúdiť do mojej rodiny a rozšíril svoje
  chápadlá nenávisti aj na moje deti a spôsobuje nám celej rodine strašne trápenie a bolesti. Niet u nás pokoja, lásky a
  porozumenia. Veľmi prosím za Gretu, aby Pán rozpustil jej nenávisť a pomohol otvoriť srdce láske, pokoju, ochote
  odpúšťať. A pre mňa vyprosujem milost o vytrvalosť v modlitbách.
  Pán Boh zaplať všetkým, čo sa za nás modlíte.

 • Zuzana

  Pán s Vami…milá Danka a spoločenstvo.Ďakujem za Vaše modlitby.Zlý besnie a siaha na moju rodinu.Prvý krát som sa s prosbou o modlitby obrátila na Vás pred vyše rokom.Pán Boh zaplať za Vaše modlitby a Chvála,Sláva a Vďaka Nášmu Pánovi za všetky udelené milosti.Prosím pridajte mňa i moju rodinu do svojích modlitieb znova.Zlý besnie lebo vidí, že sa snažím ostávať v Pánovi.A tak útočí na moje dcérky ,aby ma takto utláčal.Vyprosujte so mnou pokoj do našej rodiny,obrátenie manžela a dcér, aby znova začali pristupovať k sviatostiam.Nech nás Pán vyslobodí z našich závislosti, nech je pretrhnuté puto každého urieknutia a zlorečenia proti nám.Amen.Ďakujem Vám.Ďakujem Bohu za Vás.

 • Renáta

  Prosím o modlitby za dcéru Alexandru, za zdravie, Bože požehnanie, dary Ducha svätého, za úspešné zvládnutie náročných dní, ktoré ju čakajú v zahraničí. Ďakujem.

 • Jana

  Prosím o modlitby za pomoc v práci, veľmi potrebujem pomoc Pána, nech mi osvieti rozum pri koncoročnom pohovore, nech mám prácu aj na budúci rok a nech som v práci spokojná ja ako aj môj zamestnávateľ so mnou. PBZ

 • Lubica

  Mile spolocenstvo,velmi pekne prosim o modlitbu za moju kamaratku Svetku a za jej manzela Mariana.Jej manzel sa v poslednych rokoch stal velmi ziarlivym a vobec nema dovod.Ona pracuje mimo domova ,momentalne nema inu moznost prace.Dakujem Vam za pomoc.Lubica

 • Elena

  Prajem požehnaný večer všetkým.Danka prosím vás o modlidbu za moje deti, moju vnučku, manžela a hlavne momentálne za moju najmladšiu dcéru. Prosím za ich osvietenie Duchom Svatým, nech ich Duch Svatý žehná po celý život a na konci pozemskej pute vovedie do večnej slávy.Prosím aj za seba nech sa ma Duch Svatý dotýka nech riadi moj život. Prosím za uzdravenie duše i tela.Pánboh zaplať.

 • Sestra

  Prosím o modlitby za môjho brata. Ježišu, odovzdávam Ti ho, pomôž mu. Prosím ťa, ujmi sa ho, uzdrav, oslobod ho z hriechov, s ktorými zápasí – závislosti a nečistota. Panna Mária, oroduj za neho, pomôž mu a ochraňuj ho. Svätý Juraj, všetci boží anjeli a archanjeli bojujte za neho. Prosím o dary ducha svätého a milosť, aby sa otvoril plánu spásy pre jeho život. Aby bol šťastný, požehnaný a plnil poslanie a povolanie, pre ktoré ho tu Pán povolal. Chvála a vdaka Ti za neho Pane.

 • Maria

  Mila Danka a spolocenstvo prosim o modlitbu a oslodobenie zo strachu a zlych myslienok som zufala neviem co mam robit prosim poradte mi a este prosim o dotyk Bozej Lasky lebo od svojho vlastneho otca som tu lasku nedostala.Ďakujem vam.

 • Zuzana

  chcem Vás veľmi pekne poprosť o modlitbu, aby mi Pán dal silu a trpezlivosť uniesť a vydržať ttieto skúšky, ťažkú životnú situáciu v práci, kde ma chcú obviniť a vyhrážajú sa mi. nech ma sprevádza svetlo a múdrosť Ducha Svätého všade tam, kde ma pošle a kde ma chce mať.
  Pán Boh zaplať Vám za ochotu!

 • Maria

  Mila Danka a spoločenstvo.Vrucne prosim o modlitbu za syna Martina za uzdravenie jeho vztahov za jeho uzdravenie z Tourettovho syndromu za uzdravenie vztahov v rodine za pokoj za svetlo aby som vedela co robit ako zabespecit synovi viac sukromia je nas 5 deti v jednej izbe od 10 do 20 rokov všetko školaci niet prostriedkov na väcsie byvanie.Prosim o modlitbu aj za otca hlavne o svetlo pre vyriesenie a predchadzaniu napätym v situaciam v rodine v nocnych hodinach ked ma syn vokalne tiky obrovske vypetie po celom dni s vdakou a prosbou co mam robit prosi Marika.PBZ.

 • Prosba

  Dobrý Bože, volám na Teba počuj môj hlas, pomôž mi prosím. Ty vieš všetko, len Ty jediný si spravodlivý. Pomôž mi prosím, všetko Ti odovzdávam. Ty ma poznáš a vieš o mne všetko. Nedovoľ, aby ma to všetko utrpenie, odvrátilo od Teba a zabránilo mi milovať ťa, nasledovať a plniť poslanie, ktoré si mi dal. Pane, oslavuj sa vo všetkom. Chvála a vdaka Ti za všetko. Panna Mária, ochraňuj ma, všetci svätí a anjeli archanjeli bojujte za mňa, aby som tieto útoky ustála. Ježišu prosím ťa, udeľ mi svoj pokoj, pokoru a milosť. AMen.

 • Zuzana

  Prosím o modlitbu za človeka, ktorý ma obviňuje, vyhráža sa, nechce si dať nič vysvetliť. nech Duch Svätý bdie nad nami, vnesie svoje svetlo do tejto situácie, aby sme si dokázali navzájom porozumieť. PBZ

 • Martina

  Dobry vecer, chcem Vas velmi pekne poprosit o modlitbu za mojho otca. Prosim o jeho pokoj, milosrdenstvo, aby nasiel cestu spat. Velmi pekne dakujem.

 • Danka
  Danka Autor príspevku

  Marta
  Ave Mária!
  Pozdravujem Vás pani Danka aj celé vaše spoločenstvo!
  Dnes večer som prežila úžasný večer v modlitbe s Vašim spoločenstvom.Prvý raz som sa stretla som stránkou Tymian minulý týždeň,keď som na
  internete hľadala krížovú cestu za drogovo závislých .A od vtedy som čakala na pondelkové živé vysielanie.Veľmi ma to oslovilo a prinieslo pokoj do mojej duše.Ďakujem Ti Pane za Danku aj za to,že som objavila toto spoločenstvo.Aj ja mám ku Vám prosbu.Prosím o modlitbu za moje dcéry Evku a
  Máriu.Evka má chorú krčnú chrbticu,je už štyri mesiace PN a Mária má problém so štítnou žľazou.Je krátko po pôrode a štítna žľaza prestala správne
  pracovať,Prosím o modlitbu aj za zaťa Martina, v pondelok 27.11.má plánovanú operáciu kŕčových žíl na DK.
  Ďakujem a prajem Vám požehnaný týždeň!Nech Vás žehná a ochraňuje Pán Ježiš! S pozdravom Marta

 • Dagmar

  Pokojny vecer mile spolocenstvo s pokorou Vas prosim o modlitbicku za zdravie v nasej rodine. Dakujem a prajem Vam vsetkym velke pan Boh zaplat s pozenanim…Dagmar

 • Prosba

  Prosím Vás zo srdca o modlitby. Panna Mária, prosím ťa, pros za môj úmysel. Pomôž nám, požehnaj nás a oroduj za nás. Ježišu, všetko Ti odovzdávam. Svätý anjeli a archanjeli, ničte zámery zlého, Panna Mária, prosím aj Ty nás ochráň pred všetkým zlom. Nech je Pán vo všetko oslávený.

 • Anna

  Pochválený buď Ježiš Kristus milé spoločenstvo a Danka ! Prosím Vás o modlitby. Manžel zrazu nečakane odišiel pred vyše rokom za inou ženou, približne pol roka sme rozvedený. Nerozišli sme sa v zlom, no vôbec nič o ňom neviem, žije v inom meste. Ja sa stále od prvej chvíle od našej odluky s manželom sa modlím za manžela a obnovu nášho manželstva. Vediem duchovný boj. Raz je to lepšie a inokedy sa mi zdá, že je to na nevydržanie. Modlitby pomáhajú ale potom príde nepokoj v mojom vnútri a duchovný boj. Snažím sa byť vyrovnaná pred ľudmi, i keď to tak nie je a nikomu o tom nehovorím, že mám takýto boj, lebo v mojom okolí aspoň mne sa to tak javí, že všetci dnes berú rozvod ako, že je normálna a dnes bežná vec a môžem si nájsť niekoho iného. No ja beriem manželskú prísahu vážne a verím, že Bohu nič nie je nemožné. Len neviem, či ja to zvládam. Bývam sama, deti sú už preč z domu, niekedy iba nečinne ležím alebo chodím bezcielne po byte a nič nie som schopná urobiť. Odovzdávam to moje súženie Bohu ako moju obetu, nechcem žiadne lieky na upokojenie ani na depresie, práve preto sa nikomu nezdôverím, lebo reakcie ľudí sú hneď terapia, psychiater. Môj terapeut je Boh a terapia spoveď. V poslednom čase už začínam byť apatická, necítim ani zlosť ale už ani lásku, taká ničota, neviem čo sa deje. Bohu som vždy dôverovala to nie je o nedôvere v Boha. Už ani neviem ako a čo sa mám modliť. PBZ

 • Maťa

  Pochválený buď Pán Ježiš Kristus. Milá Danka a spoločenstvo,ďakujeme za Vaše modlitby, ktoré nás stále viac posilňujú aj za Vaše spoločenstvo. Prosím Vás o modlitby za mojho syna a za jeho uzdravenie, za jeho vnútorný pokoj a Božie pozehnanie, ale aj za celú rodinu,aby nás Pán požehnával a vlial do sŕdc pokoj, lásku, Božie požehnanie a dobro. Ďakujem. Maťa

 • Mária

  Milé spoločenstvo , milá Danka , prosím za zdravie mojej mamičky, veľmi veľa trpí , nemôže chodiť , za moju rodinu , za pevnú vieru ,za sestru ,ktorá ma problémy s alkoholom , Za svokru za jej pokoj v srdci. , nevie sa s nami potešiť , samé výčitky, vraj nič si nevážime , vydiera nás psychicky , a zakaždým keď ideme od nej preč , tak sme iba podráždení , znechutení. Pán Boh zaplať za vaše modlitby ,

 • Martina

  Milé spoločenstvo, milá pani Danka, aj dnes Vas chcem velmi pekne poprosiť o modlitby za moju rodinu,osobitne za mojho manžela,ktoremu sa stal uraz,za moju svokru ktoru čaká tazka operácia a tiez za ostanych členov našej rodiny.Úprimne Pan Boh zaplať.

 • Jana

  Prosím o modlitby za pomoc v práci, nech mi predĺžia zmluvu aj na budúci rok za rozumných podmienok. Zároveň nech mi Pán pomôže pri hľadaní nových ľudí na spoluprácu a nech sa mi v práci začne dariť. PBZ

 • Renáta

  Prosím o modlitby za moju dcéru Alexandru, zdravie, Božie požehnanie, pokojnú myseľ a príhovor vo veci Bohu známej, veľmi pekne ďakujem.

 • Alena

  Mila Danka a cele spolocentvo podravujem a dakujem za doterajsie modlidby chcela by som vas poprosit o modlibu za moju rodinu za jej uzdravenie a oslobodenie celeho rodu za krst mojho syna ,prosim o pracu pre mna aj pre synov.,prosim aj za dceru za jej pocatie zdraveho babatka.Vdaka vám aj Bohu!

 • Anka.

  Milé spoločenstvo a Milá Danka.
  Prihováram sa za môjho kolegu Janka,ktorého trápi zdravotný stav jeho vnúčika.Totiž,vnúčik má už 5 rokov a nerozpráva je hyperaktívny.Majú to veľmi ťažké.Rodina je neveriaca,keby sa Pán dotkol ich vnúčika hádam,by sa aj obrátili k viere.
  A ešte prosím aj za mocný príhovor pre moje vnúčatka,ktoré sú slabé,chudorľavé,bývajú často choré,aby sa ich Pán dotkol a posilnil na tele i na duši.
  Nech je oslávený Boh.Aleluja.

 • lubka

  Prosim o modlitby za moju rodinu upevnenie viery v rodine obratenie syna Tomáša ktory žije s nepokrstenou manželkou,a dobre rodinne vztahy v rodine.Prosim aj za Martinku ktora ma DMO aj mna aby som sa o nu vládala postarat,manžela ktorý je dost nervozny .

 • Dar

  Zo srdca Vás prosím o modlitby za môjho milovaného brata Stanka, za jeho obrátenie a pravé pokánie. Ježišu, odovzdávam Ti ho. Prosím ťa, ujmi sa ho a zmeň jeho život a mocne ho vo všetko požehnaj. Nech je zdravý, šťastný a požehnaný a plní poslanie a povolanie, ktoré si mu dal. Prosím o jeho uzdravenie a oslobodenie od všetkého čo nie je Tvojou vôľou, za milosť pre neho. Urob z neho muža, ktorým si ho povolal byť. Panna Mária, pomôž mu prosím a ochráň ho. Znič všetky nepriateľove zámery a plány. Svätý Michal a všetci svätí, orodujte za neho. Chvála, vdaka Ti za neho a za čas, ktorý som s ním mohla stráviť.

 • Marta

  Milé Spoločenstvo, prosím o modlitbu za svojho syna Petra, aby ho Boh upevnil vo viere a aby ho uchránil od akejkoľvek závislosti, zlých kamarátov a vzťahov. Prosím o modlitbu, aby mu Boh do cesty poslal nábožnú budúcu manželku, aby netrpel samotou a absenciou lásky. Nech mu všemohúci Boh požehná v jeho domove, práci a vzťahoch.

  Pán Boh zaplať za ľudí, ktorí sa modlia.

 • Danka
  Danka Autor príspevku

  Pochvaleny buď Ježiš Kristus chcel by som sa veľmi poďakovať za vaše modlitby ako som písal, že sa nám rozpadá fungujúce manželstvo . Boh zasiahol a cez víkend sme všetko urovnali dnes bola manželka stiahnuť rozvodové konanie. Večer ak budete čítať prosbu, čo som napísal vedeli by ste sa aj poďakovať za toto? Pán Boh zaplať za vaše modlitby teším sa na večerné stretnutie pri modlitbe. Milos

 • Marta

  Drahé naše spoločenstvo a milá Danka, veľmi by som Vás prosila, aby ste dnes zahrnuli do modlitieb aj moju zdrav. ťažko postihnutú dcérku Števku. Števka prežíva ťažké obdobie, no ale teraz už nielen telesné, ale hlavne psychické, ktoré pretrváva už asi 3 týždne, po celé dni, ba aj v noci niekedy nespí. Predovšetkým prosím o modlitbu hlavne za jej pokoj na dušičke i na tele, aby sa ukľudnila.
  Pozdravujem všetkých, vopred PÁN BOH ZAPLAŤ ! S láskou, sestra Marta.

 • Mária

  Milé spoločenstvo ,milá Danka , Prosím Vás o modlitby za moje dve dospelé deti , ktoré sa vzdialili od Pána Boha , Keď boli ešte deti , tak bez krížika neodišli z domu ani na krok , a teraz , ked ich volám do kostola , tak otom nechcú ani len počuť . Modlím sa za nich denne ,ale potrebujem aj Vaše modlitby lebo som z toho dosť nešťastná , a začínám si niekedy aj zúfať, Verím že Vaše modlitby a príhovor zmenia aj moje deti . PBZ .

 • Maťa

  Ďakujem za vaše spoločenstvo a modlitby, počúvame a modlíme sa spolu s vami. Chcela by som Vás poprosiť o modlitby za moje deti a ich pozehnanie a uzdravenie, za mojho manžela, aby bol vrúcnym a milujúcim otcom a manželom, za moje sestry, za rodičov a ich ulahčenie od bolestí a chorob a aj za samu seba o vnutorny pokoj a lásku.Prosím aj o modlitby pre pozehnanie celej rodiny. Ďakujem vášmu spoločenstvu za modlitby. Maťa

 • Martina

  Ďakujem za vaše spoločenstvo a modlitby, počúvame a modlíme sa spolu s vami. Chcela by som Vás poprosiť o modlitby za moje deti a ich pozehnanie a uzdravenie, za mojho manžela, aby bol vrúcnym a milujúcim otcom a manželom, za moje sestry, za rodičov a ich ulahčenie od bolestí a chorob a aj za samu seba o vnutorny pokoj a lásku.Prosím aj o modlitby pre pozehnanie celej rodiny. Ďakujem vášmu spoločenstvu za modlitby. Maťa

 • Alena

  Mila Danka a cele spolocenstvo chcela by som vas poprosit o modlidbu pre moju priatelku Martinku ktora ma choru dcerku aby jej pan Jezis pomohol v jej zdravotnych problemoch celkovo prosim aj o jej problemy vo vztahu kedze nezije vo sviatostnom manzelstve prosim zaroven aj o moju rodinu a problemy ktore mame dakujem Bohu vdaka!

 • Maria

  Mila Danka a spolocenstvo prosim o modlidbu za uzdravenie a oslobodenie zo strachu a zlych myslienok.Prosim vas o radu.Uzivam lieky na depresiu a je to tazke.Ale aj za mojho manzela nemam v nom moc oporu.Ale aj za ludi ktore sa za mna modlia.Pan Boh zaplat.

 • Eva

  Pochválený buď Ježiš Kristus!
  Milá Danka a spoločenstvo prosím o modlitbu za obrátenie manžela a uzdravenie vzťahu zať – svokra. Pán Boh zaplať!

 • Eva

  Dobrý večer Danka,čítam Vaše Dielo lásky a som prekvapená množstvom modlidieb .Ja som sa doteraz modlila iba tie uznávané cirkvou ktoré sa aj v kostoloch modlíme.Teraz som si vybrala aj jeden z Vašich ružencov.,Mam však aj prosbu k Danke .Trápia ma zapálené oči,Zápal sa často opakuje z neznámej príčiny.Krvavo červená oči má spoločensky vyraďujú .Preto Vás Danka prosím o príhovor vo svojich modlidbách aj za mňa a zistiť príčinu, ktorú ani lekári nezistili.

 • Helena

  Pochválený buď P.J.Kristus, prosím o modlitby za môjho syna Jaroslava, ktorý sa odvrátil od Pána a za jeho snúbenicu ktorá nie je pokrstená a tiež za nás všetkýcjh, aby sme b oli vytrvalí v modlitbe za jeho obrátenie, P.B. zaplať, mamka

 • Bohuznáma

  Prosím o modlitby za milosť obrátenia a plnenie božej vôle pre moju celú rodinu, rodinu MM a ostatnú rodinu a za všetkých bratov a sestry za ktorých sa nemá kto modliť. Nech ste požehnaní.

 • Renka

  Milá Danka a celé spoločenstvo , prosím o modlitby za moju maminku, ktorá minulý týždeň nastúpila na ťažkú liečbu chemoterapiou, aby jej liečba zabrala a aby to celé dobre znášala. Veľmi prosím Pána Ježiša, aby sa jej dotkol a pomohol jej. Ďakujem

 • Slávka

  Prosím o modlitby za moju matku, ktorá psychicky týra mňa aj moje deti, jej dennodenne hádky, nadávky, zloba a kontrolovanie nám spôsobujú bolesť na duši…ja aj moje deti stále plačeme, jej zloba ju úplne posadla, napriek tomu, že chodí do kostola a na prijímanie, príde domov a spustí nadávky….a hádky…nevieme čo robiť, obmedzuje aj náš život, zakazuje nám stretávať sa s ľuďmi…Pane prosím pomôž nám…veľmi Ťa prosím, lebo už nezvládame s deťmi túto dennodennú zlobu….PBZ

 • Jana

  Prosím Pána o pomoc v práci, aby mi predĺžili zmluvu na ďalší rok za rozumných podmienok. Nech sa mi v práci darí a Pán mi pomôže nájsť dobrých, vhodných ľudí na spoluprácu. PBZ

 • Zuzana

  Drahé sestričky, prosím o modlitbu aby mi Duch Svätého dal silu zniesť a vydržať tento ťažký boj, obrovské útoky zlého. Nech vnesie svoje svetlo do tejto ťažkej situácie. Pane , je to v Tvojich rukách, ….pomôž mi prosím. PBZ

 • Hela

  Požehnaný deň,
  prosím o modlitby za moje deti, aby po smrti otca našli pokoj v duši, aby všetko zlé nás opustilo, prosím o pomoc na zápočtoch, skúškach, aby sa im začalo dariť, aby všetko zvládli, aby ich Pán Ježiš posilnil na tele a duši a dal im silu všetko zvládnuť a prijať s láskou a trpezlivosťou. Ďakujem za vaše modlitby.

 • Anka.

  +++

  Milá Danka a modlitbové spoločenstvo.
  Prosím Vás,keby sa moja prosba dala ešte dnes zahrnúť do večernej modlitby.Prosím za oslobodenie z depresií a strachu.Mám velké problémy so šéfkou,ohovára ma a potupuje,lebo spreneverila peniaze a ja o tom viem,tak sa bojí,že to poviem.Je kresťanka a bola by to velka hanba.Ja sa preto velmi trápim,uzavrela som sa do seba,ale to nie je život.Nevládzem ďalej pomôžte,vyproste pre mňa a celú moju rodinu,pokoj,odpustenie,veľa lásky a Božie požehnanie.
  Prosím odpoveď. Ďakujem.

  M ilá Danka a modlitbové spoločenstvo .

 • Alena

  Drahé spoločenstvo. Viem, že je už po čase kedy treba písať prosby, ale je to naliehavé. Veľmi prosím o modlitby za moju dcéru Petronelu, mala včera nehodu a leží na JIS vo Švajčiarsku, ja som sa to teraz dozvedela. Jej stav je vážny. Bohu vďaka

 • Ester

  Pochvaleny bud Jezis Kristus! Velmi prosim Danku a spolocenstvo DLMaPokoja o modlitby za oslobodenie mojej mamy z otroctva alkoholu. Alkohol ma v nasej rodine dlhorocnu niekolko generacnu tradiciu. Pila prababka, babka, teraz mama😞 Rozbija to celu nasu rodinu a mama si samozrejme nechce priznat, ze ma problem, nechce o tom ani pocut! Velmi vas prosim, modlite sa za uzdravenie jej duse a oslobodenie od tejto strasnej nicivej zavislosti… Pan Boh zaplat!

 • Gabriel

  Prosím o uzdravenie zo strachu, stresu a negatívnych myšlienok ako aj o telesne uzdravenie. Prosím ťa Bože daruj mi do života pokoj, radosť, lásku a požehnaj celu moju rodinu. Pán Boh zaplať.

 • NIKA

  Milé sestričky ,

  Prosim vas o modlitbu za moju rodinu. Zo srdca im želám, aby sa aj oni obrátili. Odsudzujù ma, že nerobim podľa ich predstav. A hlavne za moju maminu, v poslednom čase je dosť krutá, stàle si niečo najde proti mne. Nič mi nedopraje. Zly utočì. Ja som sa obrátila, veľmi tùžim isť za rehoľnù sestru, aby som to zvládla a tiež za iných ľudí aby ma neodsudzovali, pretože sa iba branim. A ľudia naokolo to iba všetko zneužìvajù ….

 • Milos

  prosím o uzdravenie nášho mladého manzelstva nech pán oslávi svoje meno záchranou tohto vzťahu . Nech pán ktorý pomotal hlavu manželke nájde tiež správnu cestu k svojej rodine a k Bohu.nech boh pozehnava ďalej zväzok ktorý posvätil sviatostnym manželstvom.nech nájdeme s manželkou pokorou opäť cestu k sebe.

 • Maria

  Mila Danka prosim o modlidbu za mna uz nevladzem za uzdravenie a oslobodenie zo strachu a myslienok .Za pokoj dusi za lasku pokoj radost.Nech Pan Boh vyslisi moje volanie prosim.Aj za moje deti.za celu moju rodinu.PBZ.

 • Mária

  Prosím o modlitby za dcéru , za jej duševné a telesné zdravie , odpustenie hrichov, jej synčekovi uzdravenie a celej rodine pokoj a uzdravenie ich manželských vzťahov.Ďakujem.

 • Marta

  pochvaleny Ježiš Kristus mila Danka a modlidbove spolocenstvo prosim Vas o modlidbu za mojho manžela ktory je v nemocnici a čaka ho tažke vyšetrenie aby ho Pan Ježiš posilnil na tele a duši a dal mu silu všetko zvladnut a prijat z laskou a trpezlivostou dakujem za vaše modlidby

 • Gabriela

  Požehnaný deň,
  milá Danka a spoločenstvo prosím o modlitby za Božiu pomoc, požehnanie a dary Ducha Svätého pre mňa aj pre celú rodinu, aby sme s pokorou rozpoznávali a prijímali Božiu vôľu v našich životoch. Úprimné Pán Boh zaplať.

 • Jana D.

  Drahé moje sestričky,
  píšem teraz v mene kamarátky Alenky, nakoľko teraz nemá prístup k napísaniu súrnej prosby. Alenka prosí o modlitby za svojho jediného syna Mirka, ktorý sa v zahraničí dostal do problému (len trošku prekročil rýchlosť) a hrozí mu nielen veľká pokuta ale aj strata zamestnania, nakoľko tam je to omnoho prísnejšie posudzované ako tu. Proste s nami Pána, ktorý Jediný z každého zla dokáže vyťažiť obrovské dobro, aby túto zlú situáciu vzal do svojich presvätých rúk, aby obmäkčil srdcia zainteresovaných úradníkov a zmiernil tak trest, aby Mirko skrze toto zlo zakúsil Božiu lásku, aby sa Pán dotkol jeho srdca a pritiahol si ho k sebe.
  Ďakujeme
  Jana

 • Margita

  Dobrý deň . Prosím o modlitbu Danku a cele spoločenstvo DLMapokoja za uzdravenie malej Sarah , ktorá má zdravotne ťažkosti s uškami. Pán Boh zaplať vám všetkým .K modlitbám sa pripájam aj ja .

 • Monika

  Pochvaleny buď Ježiš Kristus! Milá Danka a spoločenstvo, prosím o modlitbu za obrátenie a uzdravenie z alkoholizmu pre otca Jána., Za jeho zmierenie s Pánom a odpustenie. Ešte by som chcela prosiť za seba, manžela a detičky, za dar živej viery a uzdravenie duše i tela. Pán Boh uslys a zaplať. Monika
  Nech Vás Pán žehná 🌷

 • Marika

  DLM prosim o modlitbu za syna Jakuba o oslobodenie od alkoholu,nikotinu,nadavania lenivosti v duchovnom zivote,syna Mareka o oslobodenie od nikotinu,nadavania a vlaznosti vo viere.O pokoj v rodine.Vdaka za vasu lasku a milosrdenstvo.

 • Anna

  Milá Danka a spoločenstvo DLM. Znovu prosím Vás o modlitbu za obrátenie celej mojej rodiny a zvlášť za manžela, aby sa pretrhli putá zviazanosti k hriechu pýchy, alkoholu, cigariet, klamstvu, cudzoložstvu. Aby sa všetko zlé zmenilo na dobré v našom manželstve, v našej rodine. PBZ

 • Jarka

  Drahí spolumodliaci veľmi vás prosim o modlidbu a príhovor za mňa, za dobre psychicke zdravie,pokoj a silu a za šťastne vyriešni problémov ktoré mame v rodine. Ďakujem vám i Bohu.

 • Mária

  Prosím o modlitbu za syna aby mu Pán pomohol správne sa rozhodovať, aby prestal navštevovať krčmy po víkendoch. Kiež by mu dobrotivý Pán dal živú vieru a dobrú ženu.

  Prosím o manžela ktorý začína deň ne- a stále vidí a rozpráva čo neni. Trpí negativizmom. Ale on nechápe že to tak je. Ja mnohokrát trpím a znechucuje mi to žitie s ním.
  Teda prosím o modlitbu zaňho. Aby ho Boh viedol a dal ,mu Svetlo do života, obrátenie, a živú vieru.

  A ešte tu mám dcéru. Má 32 rokov a nikoho nechce. Vraj koho by ona chcela, ten nechce ju. Aby si otvorila srdiečko láske a nehodnotila ľudí rozumom. Je frustrovaná že kamarátky majú vzťahy i dieťatká a ona nič. Prosím o modlitbu za jej vzťah.

 • Bernadeta

  Dobry večer prosim vas o modlidbu za moju dceru Zuzanu ktorej nevedia zistit pričinu jej choroby, oslobodenie zo strachu z buducnosti ,nakoľko je matkou maličkého synčeka, za pokoj radost a lasku.Nech Duch Sväty ju a jej manžela naplni pokojom laskou a radostou ,nech sa všetko zlo v ich živote z božou pomocou pominie.Velka vdaka.PBZ.

 • Pánova dcéra

  Dnes je v nebi veľká oslava. Všetci svätý a sväté chvália a oslavujú nášho Pána a radujú sa. Prosím za seba a každého môjho brata a sestru o milosť vytrvať a zostať vernou až do konca, aby sme sa všetci stretli vo večnej sláve a radovali sa z Božej prítomnosti a z toho, že mu budeme hľadieť z tváre do tváre. Panna Mária, pros o milosť, aby sme otvorili svoje srdcia božiemu plánu spásy a žili život, ktorý nám Náš Nebeský Ocko už tu na Zemi pripravil. Život v radosti, pokoji, láske a požehnaní. Všetko na Božiu chválu, česť a slávu. Aleluja. Všetci svätí a sväté v nebi, orodujte za nás a pomôžte nám stať sa svätými. Nech ste požehnaní.

 • Marcela

  Mila Danka a spolocenstvo.Prosim vas za modlitby za moju rodinu.Manzela ktory je bez viery a feti ktore sa taktiez hrnu do zahuby bez Jezisa.Za dary ducha svateho.Dcera zije s priatelom a tiez nechodia dokostola.trapi ma ze je im lahostajne tajomstvo Bozej milosti ja sa modlim a muz ked ma vidi je znechuteny trpim ked vidim ako je lahostajny.prosim za obratenie ale sama uz neviem ako dalej lubim Pana prosim za dar viery vykorenenie zlych zvykov aj celom rode je nesulad nesuhra za zle rodove korene dospely syn je stale mobile nic ho nebavi nema ciel a najmladsi zacina byt zavisly na pocitaci .Prosim budem dnes s modlitbami s vami a dakujem PBZ

 • Zuzana

  Prosím o silu Ducha Svätého zniesť a vydržať tento ťažký boj, obrovské útoky zlého. Pane , je to v Tvojich rukách, ….pomôž mi prosím. PBZ

 • Mama

  Pochvaleny bud Pan Jezis Kristus ,prosim o modlidby za Luciu za jej obratenie v dobrom k svojim vlastnym rodicom ,za jej lahostajnost a velku pychu aby uz neublizovala zlym spravanim nech ju ruka Panova vedie spravnym smerom za pokoj ,silu a bozie pozehnanie v rodine.Nech Pan Boh vyslysi nase prosby Pan Boh zaplat

 • Martina

  Milá Danka, prosím o modlitbu za mojho syna Šimonka – 7 rokov, ktorý na konci minulého škol. roka začal ma škrabanie očiek a tyky a neskor, začiatkom nového školského roku sa to znova vrátilo a zhoršilo sa to. Chodíme aj k psychologičke a pedopsychiatričke, ktorá nám už naordinovala aj liečbu tiapridalom.Prosím o Vašu reakciu – odpoveď na lieky a prosíme o Vaše modlitby za Šimonkove zdravie a pokoj v rodine. Ďakujeme Vám. Martina z Košic

 • Alena

  Mila Danka a cele spolocenstvo prosim vas o modlidbu za moju rodinu prosim za ochranu obratenia dary Ducha Svateho,olobodenie od zleho.Prosim aby sa manzel vratil ku mne a k rodine.Dakujem Bohu a vam za modlidby.

 • Gabriela

  Pochválený buď Pán Ježiš Kristus!
  Milá Danka a spoločenstvo prosím o modlitby aby mi náš dobrotivý Pán požehnal novú vhodnú prácu, za pomoc a dary Ducha Svätého aby som sa správne rozhodla v každej životnej situácii, za Božiu pomoc pre synovca aby úspešne zvládol protialkoholické liečenie, za Božie požehnanie a pokoj pre celú moju rodinu, priateľov, známych aj pre neprajníkov, za šťastný návrat mojej priateľky Anky a jej rodiny zo zahraničia a aby si Pán pritiahol svojou láskou k sebe všetkých členov mojej rodiny, ktorí zblúdili, zľahostajneli alebo sa celkom od Neho odvrátili. Pane Ježišu Kriste, Synu Boží zmiluj sa nad nami hriešnymi! Úprimné Pán Boh zaplať za vaše modlitby nech Vás dobrotivý Boh žehná a sprevádza a Matka Božia ochraňuje a nech sa raz všetci stretneme v dome nášho Nebeského Otca, Ktorému nech je chvála sláva a vďaka na veky vekov.Amen.

 • Mária

  Milé spoločenstvo , milá Danka , prosím Vás o modlitby za našu rodinu , a modlitbu príhovoru za moju mamku za jej zdravie , už roky máva silné bolesti. , žiadne lieky ani tie najsilnejšie jej nezaberajú . Pán Boh zaplať.

 • Zuzana

  Prosím o modlitby za milosť, pre každého občana nášho kraja a tiež ostatných krajov nášho Slovenska. Duchu svätý, ved nás v múdrosti a sile vybrať si čestnú, spoľahlivú a schopnú osobnosť a tím – poslancov, ktorý bude čestne a spravodlivo pristupovať k poslaniu, ktoré sa im zverí. Nech sa Slovensko stane lepšou, krajšou a kresťanskou krajinou. Všetci čo Vám záleží na našom Slovensku a budúcnosti našich generácií. Chodťe voliť. Je to naše právo na naša povinnosť. Nech je chválený, velebený a požehnaný Pán, Náš Boh. Všetko na Tvoju chválu a slávu Pane. Panna Mária, pomôž a ochráň nás pred zlým a jeho plánmi.

 • Alena

  Milé spoločenstvo. Prosím Vás o príhovor a modlitbu za zmenu mojej ťažkej situácie, aby mi Boh ukázal cestu, kadiaľ mám ísť, vložil do úst tie správne slová, aby ma Duch svätý osvietil a naplnil tými správnymi myšlienkami…nech všetko plním podľa Božej vôle. Ďakujem, Nech nás všetkých Boh žehná a privádza vždy viac a viac ľudí do tohto Diela lásky, milosrdenstva a pokoja.

 • Miroslava

  Požehnaný večer, prosím o modlitbu za pokoj v celej rodine,za zdravie a Božie požehnanie pre krstniatko, rodičov a starých rodičov,za moju trpezlivosť pri hľadaní životného partnera, za oslobodenie od zlých myšlienok , za dary Ducha Svätého pre sestry pri učení. Pán Boh zaplať.

 • Maria

  Milá Danka a celé spoločenstvo. Prosím, o modlitbu pre naše spoločenstvo modtliby Matiek a za naše prosby, ktoré predkladáme Pánu Ježišovi a za každú mamičku, ktorá sa modlí za svoju rodinu. Nech Pán Boh vysliší naše prosby.
  Pán Boh zaplať.

 • Jana

  Prosím o modlitby za manžela mojej kamarátky Katky , diagnostikovali mu ťažkú chorobu rakovinu.Dávajú mu dva mesiace ale majú malé deti . Nech Pan Boh vypočuje naše modlitby . Vrúcne vám ďakujem nech vás Pan Boh žehná a chráni .

 • Gabriela

  Milé spoločenstvo, chcem Vás poprosiť o modlitbu za uzdravenie môjho syna Danielka, za uzdravenie zo všetkého zaostávania, za pohybové napredovanie, aby sa vedel pretáčať sa z chrbatika na bruško, plaziť, štvornožkovať, sedieť, chodiť, za uzdravenie zo spasticity. A prosím o modlitbu aj za môjho otca, aby sa uzdravil a psychicky zvládol pobyt v nemocnici. Pán Boh zaplať. Ďakujem.

 • Anna

  Milá Danka a spoločenstvo DLM. Prosím Vás o modlitbu za obrátenie celej mojej rodiny a zvlášť za manžela, aby sa pretrhli putá zviazanosti k hriechu pýchy, alkoholu, cigariet, klamstvu, cudzoložstvu. Aby sa všetko zlé zmenilo na dobré v našom manželstve, v našej rodine. PBZ

 • Marika

  Mile spolocnstvo DLM,prosim o modlitbu za syna Jakuba,o uplne oslobodenie od alkoholu,fajcenia,kliatia a nadavania,nervozity,nema cas na modlitbu,najdolezitejsia je robota.PANE PREMEN HO,PROSIM..Vdaka za vasu lasku a modlitby.

 • Zuzana

  prosím o modlitbu za Daniela,ktrory je závisly na alkohole,hazardnych hrách.Za jeho syna Daniela,ktory zanevrel na cirkev.Minule som dala jeho manželke obrázok Božieho Milosrdenstva,ktory som si u Vás objednala a on ho roztrhal.Že sa stretám na kadejakých seansách a balamutim jeho žene hlavu.Prosím aj za jeho ženu nech ju Pán uzdrav,lebo je choráProsím aj za obrátenie členov z mojej aj manželovej rodiny.Nech príde do ich rodín svetlo,porozumenie a láska.ďakujem pekne

 • Silvia

  Prosím o modlitbu za pokoj v rodine, za Božie požehnanie a za počatie zdraveho dieťatka,po ktorom s manželom veĺmi túžime a už niet inej pomoci ako len zázrak. Veĺmi pekne ďakujem.Pán Boh zaplať.

 • Danka

  Mila Danka a cele spolocenstvo. Rada by som Vas poprosila o modlitbu za manzela. Trapi ho zly, stale sa ho pokusa zvadzat na zle, bojuje modlitbou, ale vzdy “vyhra” len prvy krat.. Internet, mobil, tablet… vzdy nanho vyskoci nejake lakadlo a boj sa zacina. Prosim o modlitby za jeho cistotu v tomto smere a za silu zrieknut sa casu s tymito mediami a venovat ich rodine. Modlime sa obaja, aj spolocne. Chodime na spoved, mame posvateny dom.. v tejto prosbe bude aj otazka, ci je mozne sa modlit zachranny veniec ruzenca zanho bez prijimania kazdy den. Byvame na dedine, kde je omsa dva krat do mesiaca, cize na nedelnu dochadzame inde, ja som s malym babom doma a nemam auto, iba manzel. Dakujem za modlitnu aj odpoved!

 • Gabriela

  Požehnaný deň,

  milá Danka a spoločenstvo, veľmi pekne prosím o modlitby za požehnanie novej vhodnej práce pre mňa, za Božiu pomoc a požehnanie a ochranu Matky Božej pre moju rodinu, priateľov, blízkych známych aj pre neprajníkov, za oslobodenie synovca od závislosti na alkohole a za návrat jeho aj jeho rodinky k Bohu, za ochranu,šťastnú cestu a šťastný návrat mojej priateľky Anky a jej rodiny, ktorí cestujú v piatok do Nemecka za dcérkou.Nech Vás všetkých dobrotivý Pán žehná a svätá Panna Mária ochraňuje pred všetkým zlom.
  Pán Boh zaplať.

 • Bernadetta

  Mila Danka, prosim za modlitbu prihovoru za priatelku Irenku, ktora je po tazkej onkologickej operacii brucha a trpi uzkostou z pobytu v nemocnici, zo sucasnej i buducej liecby. Velmi pekne dakujem a nech Vas Boh pozehnava.

 • Elena

  Prajem požehnaný čas pri modlitbách.
  Zároveň prosím o modlitbu príhovoru za moju rodinu. Moje tri deti, keď boli ešte ako deti, sa mali vždy veľmi radi a
  pomáhali si, ale ako dospeli a našli si partnerov, vkradol sa medzi nich chlad, ľahostajnosť, nezáujem a neláska. Moje srdce je veľmi
  smutné a plače, keď sa na to pozerá. Stále sa za nich modlím, za ich obrátenie, lebo ako kresťania – evanjelici sú viac ako vlažný. Môžem povedať že skoro žiadny. Viac krát som za nich dala odslúžiť aj svätú omšu, modlím sa nich korunku za zomierajúcich, záchranný veniec ruženca, marianske ružence, korunku k Boziemu milosrdenství i rôzne iné modlitby, zasväcujem ich aj našej drahej maminke ale žiadna náprava neprišla. Starší syn sa rozviedol a má priateľku s ktorou splodil dieťa. Na jej výslovný príkaz sa nestretáva zo synom z prvého manželstva. Jej prítomnosť v rodine vztahy ešte viac naštrbila a rozkol sa ešte viac prehĺbil. Ona sa riadi radami veštice a.t.ď. Nechcem viniť iba ju. Všetci máme na tom svoj podiel viny ale nechcem sa o tom viacej rozpisovať. Chcem len zachrániť ich duše a chcem len, aby sa mali radi. Poraďte mi, čo môžem ešte urobiť, aby sa vyplnilo Pánovo……..proste a dostanete.
  Ďakujem.

 • Zuzana

  Milá Danka, prosím o modlitby za vážne chorú Moniku, matku a manželku, ktorej hrozí totálne ochrnutie napriek všetkej snahe lekárov. Prosím, nech sa Pán nad ňou zmiluje a uzdraví ju. Verím, že sa tak stane. Ďakujem.

 • EVA

  Milá Danka a spoločenstvo,
  srdečne pozdravujem a láskavo prosím o zahrnutie do modlitieb aj môj úmysel za pokoj v mojej rodine, obrátenie môjho manžela a dcéry, za ich úprimnú vieru v Pána Boha, o uzdravenie ich ducha, oslobodenie od zlého, oslobodenie od egoizmu a ponižovania iných, o uzdravenie vzťahov. Nech Vaša práca a modlitby slúžia k oslave nášho nebeského Otca. Pán Boh zaplať!

 • Bernadeta

  Milé spoločenstvo DLM,milá pani Danka,aj tento tyždeň Vás veľmi pekne prosim o modlitby za môjho manžela,mojich rodičov a súrodencov,aby sa do nasej rodiny opäť vratil pokoj a pohoda.Pan Boh zaplať

 • Mária

  Milé spoločenstvo , milá Danka , všetkých Vás pozdravujem . Prosím Vás o modlitby za seba , za pokoj v duši , cítim ťažobu na srdci , akoby vnútorný nepokoj , pocity obviňovania ,odsudzovania všetkého čo som doteraz urobila,, Chodievala som aj na sv . spoveď, ale nie pravidelne každý mesiac, Teraz som už asi vyše 2 mesiacov nebola , a mám stým problém mám strach ,, stále to odkladám, neviem si sama pomôcť , chcem sa dobre vyspovedať, a zároveň mám obavu .Tieto pocity mávam odkedy som sa začala viacej modliť , hlavne sv. ruženec, Hocikedy sama od seba začnem plakať , a neviem prestať , hlavne keď som na sv. omši , alebo sama . Ďakujem .PBZ .

 • Zuzana

  Prosím o modlitby o milosť, božie požehnanie, pomoc a ochranu Najsvätejšej Trojice a Panny Márie pre seba, muža, ktorého mi Pán vybral za manžela, za požehnanie pre našu lásku, priateľstvo, manželstvo, rodinu z jeho i mojej strany a za prijatie v našich rodinách. Pane požehnávaj našu prácu, službu, vzťahy, všetko čo nám je zverené. Za vzájomnú lásku, úctu a dôveru. Svätý anjeli a archanjeli bojujte za nás. Duchu svätý, ved nás v Tvojej sile, múdrosti a odvahe. Naši anjeli strážcovia a naši nebeský patróni orodujte za nás a pomáhajte nám. Ďakujem za každú jednu modlitbu a žehnám Vám. Nech Vás pán žehná a udelí milosti, ktoré potrebujete a za ktoré prosíte. Chvála a vdaka Ti Nebeský Ocko.

 • Hanka

  Pane bože prosím ťa o pomoc som v druhom stave a pociťujem strašnú úzkosť a strach,mám doma malu dcéru a bojím sa aj o ňu aby nevyrastala bez maminky.Boze pomôž mi v tejto ťažkej chvíli alebo daj mi silu niesť tento kríž…. ďakujem ti

 • Lubica

  Prosím o modlitbu za svoju dceru a jej spolužiakov , ktorí zajtra píšu predstatnicovy test z interného lekárstva . Pane Jezisu dotýkaj sa našich deti, Duchu svätý osviet im rozum. Požehnávaj celu tuto skúšku skúšanych aj skúšajúcich. Jezisu dôverujem ti, Panenka Maria rozprestri nad nimi svoj ochranný plast. PBZ za modlitby . Amen

 • Maria

  Mila Danka chcem vas poprosit o naliehavu modlidbu.Trpim depresiou uzivam aj lieky aj nespavostou aj nato uzivam lieky.Nech ma Pan Boh uzdravi.Nech mi pomoze je to tazke.Aj za moje kamaratky ktore sa za mna modla a ktore mi pomahaju.Aj za mojho manzela nech stravi viac casu so mnou aj z detmi.Ďakujem vam.

 • mária

  Požehnaný dobrý večer, pani Danka.

  Vďaka Vám Boh znova vstúpil do môjho života a otvoril moje srdce. Chcela by som prosiť o silu v dodržaní sľubu Pánovi za moju a priateľovu čistotu až do manželstva. Aby ma opustili zlé myšlienky a strach. Chcela by som poprosiť o modlitbu za moje duševné a telesné uzdravenie, za moju mamku, ktorá so sebou nesie v manželstve veľký kríž aby jej Boh ukázal správnu cestu, za jej zdravie, za obrátenie môjho otca, za brata, aby s radosťou navštevoval Boží chrám. Za pokoj v rodine a za obrátenie hriešnikov a všetkých trpiacich telesne či duševne. Ďakujem Vám.

 • Dasa

  Mila Danka a DLM a pokoja,

  Prajem Vam pozehnany vecer.Zo srdca dakujem za duchovny zazitok z kazdeho a jedneho vysielania.Pondelky si ani uz inac neviem predstavit,ako spojena v modlitbe s Vami.Pan Boh zaplat za Vase obety,ktore prinasate za obratenie hriesnikov.Chcela by som Vas poprosit o modlitbu prihovoru za moje deti Adamka,ktory trpi tikovou poruchou a zajakavanim, a mojho druheho syna Allena,ktory trpi poruchou pozornosti,a taktiez sa zajakava.Pane,dotkni sa ich svojou mocnou a laskavou rukou a uzdrav ich.Dakujeme Pane sa Korunku za zomierajucich,ktora im prinasa pokoj v najtazsich chvilach.Vdaka ti Pane za vsetko,co sme skrze tuto modlitbu ruzenca uz dosiahli.Vyprosujeme pokoj,zdravie a vela sil pre Vas vsetkych!Vdaka PM sa tvoje orodovania.Dasa

 • Bernadeta

  Milé spoločenstvo,milá pani Danka,naliehavo Vás prosim o modlitby za môjho otca,ktorý je abstinujuci alkoholik a tym ze trpí ťažkými depresiami po 12 rokoch siahol opäť po alkohole.Veľmi sa bojim aj svoju mamku,ktora je vazne chora aby v dosledku toho co sa deje s ockom sa nezhorsil aj jej stav.S mamkou sa spoločne modlime záchranný veniec ruzenca uz piaty den a verime ze ho Pán oslobodi.Pripojime sa k vam aj v živom vysielaní.Pan Boh zaplať za modlitby

 • Jana D.

  NALIEHAVÉ!
  Drahé sestričky, prosím o modlitby za moju sesternicu Ivonku. Teraz leží na JIS-ke a bojuje o život. Prosím, nech je Pán milostivý a dá jej ešte šancu . Pane, Ty nechceš smrť hriešnika, ale aby sa obrátil a mal život večný. Pre Tvoje nekonečné milosrdenstvo, zľutuj sa nad ňou.
  Nech Vám Pán odplatí Vaše modlitby a požehnáva Vás aj celé spoločenstvo.
  Ďakujem

 • Elena

  Požehnaný večer drahé sestričky.

  Prosím vás o modlitbu príhovoru za moje deti, za dar obrátenia a uzdravenia v mysli, tele i duši pre Silviu, Jána a Tomáša.
  Za odpustenie urážok voči Pánovi, ktorých sme sa dopustili vedome či nevedome. Za nájdenie si práce pre mňa a za to, aby som stále nasledovala Pánovu vôľu. Chcem mu úprimne slúžiť, ale často si uvedomím, že presadzujem nie Jeho ale svoju vôľu.
  Za môjho manžela, za milosť obrátenia a dar spásy.
  Pán Boh zaplať.
  Elena.

 • Dagmar

  Pozehnany prijemny vecer mile spolocenstvo prajem, opakovane Vas pokorne prosim o modlitbicky za zdravie v mojej rodine aj pre tych, co to najviac potrebuju. Za prihovor Vam.zo srdca Pan Boh zaplat. Dagmar

 • Maria

  Mila Danka chcem vas poprosit modlidbu za mna.Nech Duch sväty ma naplni pokoj radostov a laskou.A za oslobodenie od zlych myslienok.A za moje deti Zuzku Janka a Filipka aj za mojho manzela.Velmi to potrebujem.Aj za uzdravenie a oslobodenie celej mojej rodiny.Nech sa nas Pan Boh dotke svojov uzdravujucov mocov.Velmi to potrebujeme.Ďakujem.

 • Anna

  Veľmi Vás prosím o modlitby za moju dcéru Julku, aby sa jej začalo dariť v živote, aby sa jej podarilo nájsť dobré zamestnanie.
  Prosím aj za moju mamu, za zdravie a dobrú hodinu smrti. Bohu vďaka

 • maminka J.

  Drazí, prosím vás o modlitbu za duchovní uzdravení, dary obrácení a víry, a dary Ducha svatého pro Milana, Jitku, Martina, a pro děti a jejich rodiny. A pro vnučku Pavlínku za dar rozumu, bystrosti a moudrosti, aby úspěšně zvládla střední školu. Maminka.

 • Alena

  Mila Danka a cele spolocenstvo chcela by som vas poprosit o modlidbu za moju rodinu za mojho syna za jeho obratenie a ochranu hlavne v praci,potom za starsieho syna za jeho krst to ma velmi trapi a potom za moje zle myslienky za oslobodenie od nich.dakujem a Bohu vdaka!

 • Danka
  Danka Autor príspevku

  Pri pocuvani a po modlidbe preco je to tak ma napadla myslienka, mozno by ste mali najst ine priestory na modlitby aby nevadili susedom.Pisem iba to co ma napadlo.Cesta posipana trnami vedie do kralovstva nebeskeho.Vezmi moj kriz a nasleduj ma.Ja som odmietla byt sprostredkovatelom po obrateni 2008 lebo viem ze by som to nezvladla,byt ludom na ociach a preto som sa iba modlila v tichosti za duse stratene ale aj za duse v ocistci.Opakujem stale to iste chcem. Pane pomahat chcem modlitbou ale nech nemusim tych ludi napominat z oci voci to nechcem .A preto som rada ze som na vas natrafila.Boh si najde stale cestu .Pochybovat je ludske ale Danka bud presvedcena ze modlitbou len pomahas a ludom nikdy nevyhovies.Nepozeraj na to co ludia si myslia ale co Pan si o tom mysli.Ja si myslim ze ma urcite velku radost z toho ze vela dusi sa spojilo.Kde su dvaja i viac v modlitbach som i ja asi takto nejak.Tak nevzdavaj s.Zly si trufol na Pana tak preco nie na nas a cez blizkych chce znicit vsetko co Pan robi.Pan je stale z tebou aj ked to niekedy mozno necitis.Tak to je vsetko .Niekedy napis svoj pribeh obratenia ale na dnes vsetko.Pan s tebou aj s tvojou pracou nech prinasa ovocie celemu ludstvu a dobro uz porazilo zlo na krizi.Niet coho sa bat aj po mori sa da chodit ked nepochybujeme v Pana.

 • Martina

  PBJK Mila Danka mile spolocenstvo uz dlho som nepisala ale kazdy pondelok sa s Vami modlim…velmi prosim o modlitby za mojho manzela,ktory klame seba aj rodinu,pije…chvilu bolo dobre a zase sa to opakuje…dnes zobral nasho syna(Alex DMO)na prechadzku a ze zajdu aj ku svokre a ku svokre prisiel aj s Alexom a uz bol opity….svokra mu nasla v bunde ploskacku….vsetko popiera smeje sa nam…ako dalej?kazdy den sa modlim a prosim Pana o jeho obratenie…modlim sa zle? je to velmi tazke zit s takym clovekom,ktory mi nepomoze prakticky s nicim…ani Alexovi sa nevenuje nenakrmi neprebali…Pane prosim pomoz mi niest tento kriz,lebo bez teba to nezvladnem….ukaz mi Pane ako dalej…Pan Boh zaplat za modlitby

 • Vivat Ježiš Kristus

  Prosím o modlitby, aby sa v stredu zjednotilo milión detí v modlitbe svätého ruženca za pokoj a jednotu vo svete a našli sa ľudské srdcia, ktoré im v tom pomôžu a budú ich sprevádzať. Pane, prosím ťa o tento zázrak. Zjednoťme sa v modlitbe a pomôžme zmeniť ľudské srdcia a svet. Vdaka Ti Pane za každého, kto nabral odvahu ťa nasledovať.

 • Miriam

  Prosím o pomoc v modlitbách za obrátenie hriešnikov, za ktorých sa nemá kto modliť a spásu ich duší. Ježišu, prosím ťa zmiluj sa nad nimi a pomôž im. Dotkni sa ich a zmeň ich život, tak ako zmenil aj ten môj. Nech sú šťastní, zdraví, požehnaní a uveria, že Ty si Bohom zázrakov a Tebe nič nie je nemožné.

 • Matej

  Prosím za svojho dedka Viliama chorého na rakovinu za to aby dokázal niesť tento kríž až do konca. Prosím za celu rodinu aby sme dokázali zvládať tuto ťažkú situáciu a prijať tento kríž aby nás vzala Matka Božia pod svoj ochrany plášť. Vďaka ti Pane.

 • Danka
  Danka Autor príspevku

  Pochvaleny bud Ježiš Kristus ,nahodou na FB som natrafila na tuto Panovu stranku ,nikdy som nevedela ,že aj tu na SK sa deju Božie veci,už par rokov mam problem s mojim synom najstaršim začal hrať automaty potom drogy zobral si uver už roky sa nanho modlim obetujem a nevidim svetlo z tmy už som zufala nechce sa liečiť neviem ako dalej mam aj ja poznačeny život pre jeho zavislosti terajši manžel ,lebo som rozvedena už sa chcel aj rozviesť pre môjho syna ,lebo ten je z prveho manželstva ,ale manželstvo bolo anulovane takže druhe manželstvo bolo uzavrete v kostole a je toho vela v mojom zivote neda sa mi tu takto všetko opisať najpodstatnejšie su zavislosti synove aby sa znich uzdravil,preto by som mala prosbu neviem s kym komunikujem ,ale na pani Danku ak je to možne nech sa opyta Pana, na môjho syna Martina čo mam prenho robiť akym smerom sa vydať,lebo manzel mi kaže ho vyhodiť na ulicu a zavrieť pred nim dvere.Aj preto som už v koncoch ,že pred synovim narodenim som velmi tužila po dietati mala som obavy či budem môcť mať deti od mamla som prechovavala velku uctu a lasku k našej PANNE,tak jednu noc som sa zobudila na velke svetlo v izbe a uvidela som krasnu mladu tvar s korunou na hlave aj z tej koruny islo velke svetlo,velky pokoj a povedala mi iba toto :neboj sa ty budeš mať dieťa,ja som nemala tu možnosť na nic ine sa pytať len tolko mi oznamila,potom som mala sen ,že mam chlieb a bol zabaleny v detskej perinke nechapaloa som čo to ma znamenať,hovorila som si ved ja chcem dieta nie chlieb……narodil sa mi syn ten ktory je teraz zavisly a prenho trpim …potrebovala by som poznať čo Pan odomna chce čo mam robiť aby bol zdravy?bude uzdraveny?prosim o prednesenie mojej prosby našmu Panovi.

 • iveta

  Draha Danka, upenlivvo prosim o modlitby za mojho brata Vladimira,ktory je alkoholik..nevie ako z toho von. Trapi sa…zomrel mu syn. Spachal samovrazdu..Sam to nezvladne..Je plny bolesti..Dakujem..

 • Maria

  Dobry den prosim vas o modlidbu za mna za uzdravenie a oslobodenie zo strachu.A za pokoj radost a lasku.Nech Duch Sväty ma naplni pokojom laskou a radostou do mojho srdecka.Aj za moju rodinu za moje deti Zuzku Janka a Filipka aj za mojho manzela.Za moju maminu a za vsetkych ktory mi pomahaju.Velka vdaka.PBZ.

 • Danka
  Danka Autor príspevku

  Mária
  12. októbra 2017 v 11:18
  Moji drahý v Ježišovi Kristovi,
  prečítala som si články o očistci a poviem vám,zimomriavky mnou prešli a to kvôli môjmu synovi. Pácha hriech nečistoty a ja mu neviem pomôcť,neprijíma odo mňa žiadne argumenty,ani slova z Evanjelia,proste všetko ignoruje. Modlím sa zaňho už dlhú dobu,ale zatiaľ sa nič nemení,preto by som aj vás chcela poprosiť,pomôžete mi ?prosím zachráňme spoločne dušu Stanislava. Ak Boh skoro vypočuje naše modlitby,budem sa spolu s vami spájať v modlitbe ruženca za iné duše.

 • Lubica

  Mila Danka!
  Velmi pekne prosim o modlitbu za moju sestru Eriku,ktora si dava vestit.Pravdepodobne robi pod tymto vplyvom v nasej rodine hadky,nezhody,nepokoj.Velmi pekne prosim za uzdravenie Michaela od zavislosti a aj od nepokoja a pocitu hanby a strachu.Prosim aj za jeho otca Patrika za uzdravenie od zavislosti a dar viery.
  BOH VAM ZEHNAJ!

 • JANA

  Prosím o modlitby za uzdravenie môjho brata zo závislosti.O obrátenie sa k Bohu a zázrak vyriešenia jeho dlhov. O záchranu manželstva a jeho rodiny. O silu a vieru a múdrosť pre našu zúfalú rodinu.O ochranu pred zlým pre všetkých.PBZ

 • Simona

  Draha Danka a cele spolocenstvo!Prosim o modlitbu za skoncenie rodinneho prekliatia.Chodili sme na exorc.avsak momentalne uz 2 roky sme bez exorc.,otec arcibiskup sa tak rozhodol.Utoky maju aj nase deti a neviem,co chce od nas Pan.Ako mame toto cele riesit.dakujem

 • Katarína

  Velmi pekne prosim o modlitby za mna a manzela a nase nenarodene deticky, o ktore sme prisli v dosledku mimomaternicoveho tehotenstva. Vieme, ze tieto deticky su uz s nasim Panom v jeho laske a slave, ale velmi prosime o pozehnanie nasho manzelstva ratolestami, ktorym by sme mohli odovzdat nasu lasku a opateru. Taktiez prosime o modlitbu za zdravie krstneho syna Cyrila a buduceho krstneho dietatka a svagrinej a taktiez vyprosujeme modlitbu za zdravie nasej rodiny a blizkych. Pan Boh zaplat.

 • Adriána

  Prosím o modlitbu za môjho manžela a moje krstňa, za ich obrátenie a úprimné pokánie, za ich uzdravenie zo všetkých zranení a pút, ktoré im bránia v láske k nášmu Pánovi Ježišovi Kristovi. Prosím aj za modlitby pre moje deti /dievča a chlapec v pubertálnom veku/, aby od nich Pán zobral vlažnosť, aby ich oslobodil od závislosti na elektronike, aby mali čoraz väčšiu chuť do modlitby, aby sa stále viacej a viacej približovali ku Kristovi a žili vedno s ním. Pán Boh zaplať

 • Lubica

  Prosím o Božiu pomoc a dar zdravia pre mladú mamičku v nemocnici. Pane stoj pri nej buď jej svetlom Panenka Maria rozprestri nad svojou dcérou a jej rodinou ochranný plášť . Pane Jezisu tebe nič nie je nemožne . Jezisu dôverujem ti…….

 • Sestra

  Prosím o modlitby za Jakuba, jeho brata Paľka a sestru Martinku, ich rodičov. Ježišu, odovzdávam Ti ich, prosím ťa o ich obrátenie a pravé pokánie, o ich uzdravenie, oslobodenie z drog, alkoholu a všetkých zranení a pút, ktoré ich spútavajú a bránia im žiť život s Kristom. Panna Mária, tebe tvoj milovaný syn neodmietne žiadnu prosbu, prosím ťa zachráň ich, spas ich duše, zachráň a uzdrav ich rodinu. Všetci svätý a boží anjeli bojujte za nich.

 • Jana

  Mile spolocenstvo.Prosim o modlidby za posilnenie vo viere ,za zbavenie sa strachu, pre Angelku a jej celu rodinu a tiez, za dceru Julku a Roberta, ktory odmieta sviatosti, aby raz prijali Robert a Julka vsetky sviatosti potrebne k vecnemu zivotu spojenemu s Bohom.
  Este za Bozie pozehnanie , za horlivost vo viere pre celu ich rodinu.Pan Boh zaplat.Jana

 • Jana

  Pozehnany vecer.Prosim o modlidbu za Milku, ktora prisla o syna a celu jeho rodinu.Prosim o silu do dalsieho zivota, o Bozie pozehnanie,pre nu a celu jej rodinu a rodinu synovej priatelky,ktora taktiez prisla o zivot , spolu s ich babatkom.Prosim o modlidby za spsu ich dusi.Dakujem Vam za Vase modlidby.

 • Marika

  DLM a pokoja,prosim o modlitbu za syna Jakuba,oslobodenie od alkoholu,fajcenia,zdruzovanie sa v partii,kliatia a nadavania.Prosim o bozi dotyk,doverujem ti pane,pre teba nic nie je nemozne.Vdaka za modlitbu prihovoru.PBZ

 • Mirka

  Prosím o modlitbu za môjho budúceho manžela. Cítim sa už divná, keď sa všetci okolo mňa dávajú dokopy a pýtajú sa čo ja nič, chcem sa s nimi tešiť radosť, no nejde to, lebo moje modlitby a veľká túžba po láske, takej tej ľudskej, nie je naplnená, až ma to deptá. Pán Boh vyslyš Vaše modlitby.

 • Dagmar

  Pekny vecer mile spolocenstvo, prosim aj dnes za modlitbicku za zdravie v mojej rodine, nech su prosby vypocute a stanu sa zazraky. Velke Panbozko zaplat. Dagmar

 • Martina

  Milé spoločenstvo,milá pani Danka,aj dnes by som Vás chcela veľmi pekne poprosiť o modlitbu za moju rodinku,najmä za môjho manžela.Zo srdca Pán Boh zaplať.

 • Bernadetta

  Milá Danka, prosím o modlitbu v jazykoch za Moniku, ktora dlhe roky trpi tazkou depresiou, jej syna Ota, ktory nema pracu a je zavisly na alkohole a cigaretach a za Martina a jeho rodinu, ktory je gembler, cim svoju rodinu priviedol na mizinu, ma 3 deti a jedno z nich – dievcatko je tazko postihnute po tom, co ju zrazilo auto.
  Velmi pekne dakujem, nech Vas vsetkych Boh pozehnava

 • Marek

  Pochváleny buď Ježiš Kristus. Prosím o modlitby za dobrého človeka, môjho kamaráta, za vnútorné uzdravenie. Nech mu Pán pomáha. Vďaka, s Pánom Bohom.

 • Anna

  Pán Boh daj dobrý večer pani Danka v utorok sme odprevadili Lenku na poslednú cestu v piatok vecer 29 . 9.o 10 odyslea do nebicka moj anielik moje vsetko uz jej nemôžem povedať ako ju ľúbim chytiť ju za rúčku a pomôcť jej veľmi som verila všetkých som ubezpečovala ze bude v poriadku nedokázala som ju zachrániť ako zit bez nej každé rano som da zobudila že je to len zlý sen ale bolo to skutočne a teraz uz ju nemám vôbec Ďakujem za vaše modlitby a prosby

 • mama

  Prosím o modlitby za môjho syna Daniela, aby mu Pán osvietil rozum Duchom svätým v aktuálnej ťažkej životnej situácii a pomohol nájsť správnu cestu v živote, nech jeho kroky sú tým správnym smerom, jeho rozhodnutia jemu prospešné do budúcnosti a nech mu Pán dá pokoj, radosť, zdravie a dobrých ľudí okolo seba. PBZ

 • D. Anezka

  Ave Maria! Prosim za Bozi milosrdenstvi pro me a celou rodinu, za obraceni, dar viry, usmireni. Za ty, ktere nam Pan dal. Za osvobozeni z pusobeni Zleho. Za zivot v Duchu svatem. O milost uzdraveni bricha bez dalsiho zakroku. Za zdarne synovo studium. Pan vam vse odplat. Dekuji vam velmi. D. Anezka

 • Danka
  Danka Autor príspevku

  Pochválený buď náš Pán Ježiš Kristus.

  Milí moji,veľmi by som chcela poprosiť o modlitby za môjho syna Stanislava,celkom sa odvrátil od Pána,je v nečistom vzťahu,už viac rokov nepristupuje ku sviatostiam,proste duchovná troska. Bojím sa o jeho spásu,prosím pomôžte mi.
  Boh vám to odmeň.
  Mária

 • Reny

  Milé spoločenstvo,
  prosím vás o modlitbu za uzdravenie zraku – môjho pravého oka.
  Za našich synov Jána a Marcela, aby stretli svoju životnú lásku a založili si kresťanské rodiny.
  Za Božie požehnanie pre našu rodinu a všetkých priateľov a dobrodincov, za kresťanskú Európu a mier vo svete.
  Pán Boh zaplať!
  Požehnaný večer.

 • Gabriela

  Požehnaný večer.
  Milá Danka a spoločenstvo prosím o modlitby za pomoc a dary Ducha Svätého, aby som si našla novú vhodnú prácu a nerobila zlé rozhodnutia, rozpoznávala a plnila Božiu vôľu v mojom živote, za oslobodenie synovca od závislosti na alkohole a za jeho návrat k Bohu aj s jeho rodinkou, za Božie požehnanie pre celú moju rodinu všetkých mojich priateľov, blízkych a známych aj pre neprajníkov, za mier a pokoj vo svete a za duše v očistci. Pane Ježišu Kriste, Synu Boží zmiluj sa nad nami hriešnymi.
  Nech Vás všetkých dobrotivý Pán Boh požehnáva a Panna Mária nech Vás skryje pod svoj ochranný plášť a chráni pred všetkým zlom.
  Pán Boh zaplať!

 • Marika

  Mile spolocenstvo,vyuzivam moznost opat sa spojit s vami a tiez prosit za syna Jakuba,aby bol oslobodeny od fajcenia a alkoholu,o pokoj v rodine,za moje zdravie,som po operacii bedroveho klbu,vdaka za vasu lasku,tesim sa na modlitbu v jazykoch,je to velky zazitok.PBZ

 • Danka
  Danka Autor príspevku

  Milé spoločenstvo, milá pani Danka aj dnes by som vas touto cestou chcela velmi pekne poprosiť o modlitby za môjho manžela,za naše manželstvo a tiez za našu maličku dcérku…úprimne Pán Boh zaplať🙂

 • Elena

  Požehnaný večer.
  Prosím o modlitbu za moje uzdravenie ako aj za uzdravenie mojich detí a za Božie vedenie.
  Za mojich rodičov, aby pokojne znášali starobu.
  Za svokra Michala, aby pocítil v srdci lásku k Pánovi i k blížnemu.
  Za Janku, aby zanechala alkohol a navrátila sa k Bohu.
  Za obrátenie Mariána, aby nasledoval cestu Pana, ktorý sa mu dal poznať ale on stále váha. Priveď ho Pane k tým, čo mu pomôžu.
  Za Ďulíka, aby nasmeroval svoj život tak, aby bol v súlade s vôľou nášho Pána.
  Za Božie požehnanie pre mojich priateľov i nepriateľov.
  Pán Boh zaplať.

 • Alena

  Milé spoločenstvo! Prosím Vás a príhovor a modlitbu za moju sesternicu Mariettku, ktorá je v požehnanom stave, momentálne ma silnú virózu, musí brať antibiotiká a opakovane už bola v nemocnici. Bože, požehnaj ju aj tento nový život, ktorý v nej rastie. Prosím Ťa Pane, daj, nech Mariettka porodí v termíne, prosím, priveď toto dieťa na svetlo dňa a chráň ho pred každou chorobou. Bohu vďaka.

 • Zuzana

  Drahé spoločenstvo, prosím o modlitby za seba, za môj vnútorný pokoj, urob zo mňa ženu, ktorou si ma povolal byť a môj milovaný potrebuje, prosím o múdrosť a o lásku a vieru, aby som dokázala odpustiť ľudom, ktorý mi tak veľmi ublížili. Ty poznáš celú pravdu a moje srdce, prosím pomôž mi. Za muža, ktorého si mi vybral za manžela, za celú moju i jeho rodinu. Nebeský Otecko, konaj svoje dielo, ved nás v Duchu, aby sme konali tvoju vôľu. Zvolávam na nás Tvoju najmocnejšiu pomoc a ochranu pred všetkým zlom, za božie požehnanie pre vzťahy v našich rodinách, manželstvách, vzťahoch, v diele našich rúk, za vzájomnú úctu, lásku a dôveru. Panna Mária, ochraňuj nám, všetci svätý a naši anjeli strážni, bojujte za nás. Ježišu, všetko Ti odovzdávam, dôverujeme len v Teba. Všetko na Božiu chválu, česť a vdaku. Zo srdca dakujem za každú jednu modlitbu a požehnanie. Nech je zvelebený Pán a nech Vás žehná, ochraňuje a udelí milosti, ktoré sami potrebujete.

 • Janka

  Prosím o modlitby za môjho otca, ktorý ťažko ochorel, nech ho Boh uzdraví, nech vieme ako mu pomôcť, nech pocíti že ho Boh miluje, aby sa nad ním zmiloval a našiel cestu z depresie a aj my ako rodina sme pocítili božiu lásku, a boli vedení duchom svätým . Ďakujem ! PBZ !

 • danka

  prosím o modlitbu spravodlivých za moje uzdravenie a premenu. stále iba ležím, beriem lieky a som závislá na marihuane, liekoch, fajčení, internete a nemám energiu na nič ani na plnenie základných povinností, takto som už veľa rokov, prosím za uzdravenie z tej prázdnoty ničoty, za partnera aby som mala rodinu a za prácu a zdravie dakujem. aj ja sa budem modlit.

 • dasa

  Prosím vás o modlitbu za telesné, duchovné a duševné uzdravenie, SOM CHORÁ a po vyliečení, aby som si našla obživu trvalú prácu. ďakujem vám.

 • Alena

  Mila Danka a cele spolocenstvo chcel by som vam podakovat za vase modlidby pred rokom vam moja dcera pisala prosbu aby si niekoho nasla a ide sa vydavat stretla svoju lasku.Chcela by som vas poprosit o modlidbu za syna ktory hlada pracu za celu rodinu za jej ochranu, obratenia za krst dospeleho syna.Dakujem vam a hlavne Bohu vdaka!

 • Danka
  Danka Autor príspevku

  Ďakujem veľmi pekne ibaže ja mam malu 4 mesačnú dcérku a prave v tom čase ju davam spinkat alebo je nespokojna uz viackrat som sa chcela s vami zapojit do modlitieb ibaze nikdy mi to nevychadza.A pravda je ze hlavne by som chcela poprosit o modlitbu za mojho manžela a dcérku..
  .mame s nanzelom problémy a je pravda ze sama to uz akosi nezvladam…Modlim sa ale citim ze sama nestacim…Co je vsak najdôležitejšie musim sa vam velmi pekne podakovat mile spolocenstvo za to co robite lebo ste pre mna záchranný m majakom uz asi rok vzdy pridate modlitby alebo prispevky ktoré ma vedú a pomahaju mi…Musim tiez povedat ze nas pán je ku mne velmi dobrotivy a je pravda ze osobne ucinkuje aj v mojom zivote…

 • Danka
  Danka Autor príspevku

  Pochválený buď,pán Ježiš Kristus!Moje meno je Mária, bývame ako rodina pri chorých rodičoch.Máme 5r dcérku ,manžel pracuje v BA a ja v dedine ako predavačka.Moje detstvo bolo ťažké :mama pri prvom pôrode ochorela schizofrenia a aj kliatba od jej matky,aby sa zošalela….jej vnútro bolo posadnuté diablom a choroba mala hrozné prejavy….
  U mňa nastalo obratenie pri misiach v roku 2008 .Dovtedy som bola kresťanom vlažnym. Mám za sebou :návštevu u liečiteľky z Ukrajiny z čiernou magiou,kde prejavy choroby svojej matky v roku 2003 som zažila na vlastnej koži,potrat…všetko som dala do spovede.
  Vedeli by ste ma spojiť s p.Dankou,ktorá ma stretnutia s Kristom.Čítala som jej svedectvá. S pozdravom Mária.

 • Danka
  Danka Autor príspevku

  Ďakujem za možnosť živého vysielania. Určite to nevzdávajte. Aj ja som sa K tomu cez známu preklikla presne O 19.00. Boh Vám žehnaj! Ďakujem, S laskou Mirka

 • Danka
  Danka Autor príspevku

  Ste úžasné spoločenstvo a veľmi požehnané dielo od Pána. Prosím, nezvažujte vôbec že s tým skončíte. Veľa ľuďom dodávate chuť do modlitby, motiváciu, otvárate srdcia a omnoho väčšiu chuť k modlitbe. Stále mi viete povedať každý pondelok presne to čo potrebujem, Vaše slová su trefné a ja som za Vaše živé vysielanie vďačná a už som začala šíriť aj Vaše ružence, modlitby, novény, požehnania aj brožúrky. Bohu vďaka za toto dielo a za Vás, celé spoločenstvo. Alena

 • Danka
  Danka Autor príspevku

  Dobry vecer.Tak ma napadlo.. kedze toto dielo lasky by malo ist do celeho sveta, nebolo by dobre, keby boli aspon modlitby v anglictine?Posielal som tuto stranku jednej thajcanke ktora nejaky cas zila v cechach, no malocomu rozumie. Dakujem.

 • Danka
  Danka Autor príspevku

  Malo chodím na sv. prijímanie,ale keď idem,mam pocit,že Ježiška urážam tým,že stojím pred nim,taktiež na Veľku noc pri svätení jedla…nemám odvahu si pred Panom klaknut,koli mienke ludi, a cítim,že ho tým urazam,že mu nevzdávam dostatok úcty…..

 • Gabriela

  Požehnaný deň,
  veľmi prosím o modlitby za oslobodenie môjho synovca od závislosti na alkohole a za jeho návrat k Bohu, veľmi sa od neho vzdialil, padol na samé dno a nechce si dať povedať obviňuje všetkých okolo seba a trpia tým už aj jeho dve detičky. Drahý Ježišu zachráň ho prosím Ťa, uzdrav ho, osloboď ho, zmiluj sa nad ním dotkni sa ho svojou nesmiernou láskou. Chvála Ti Pane!

 • Elena

  Sestry moje milované.
  Zo srdca vám ďakujem za túto stránku. Osobitné pozdravujem Danku, ktorá naposledy prežívala veľké útoky zlého. To je len dôkaz toho, že toto vysielanie prináša veľa ovocia.
  Preto prosím našu najdrahšiu Matku, aby vypočula moje volanie za ochranu tejto misie spásy a všetkých, ktorý odpovedajú na Jej volanie modliť sa a aj počúvať Slovo Božie. Ochraňuj svoje deti pred škodou a prenasledovaním. Pokry ich všetkých svojim Najsvätejším plášťom a daruj im dar udržania viery zakaždým, keď bude toto spoločenstvo napádané za modlitby, za slová pravdy a odovzdávanie Svätého Božieho Slova, dnes i naveky.
  Amen.

 • Mária

  Prosím o modlitby a požehnanie pre moju dcéru, ktorá ťažko nesie odlúčenie od svojho priateľa, stráca nádej
  a chuť do života, vyprosujem pre ňu vnútorný pokoj, rozvahu mysle, aby vedela s pokorou prijať každé rozhodnutie Ďakujem

 • Jana

  Požehnaný deň prajem poprosila by som o modlidbu za môjho manžela Michala ktorý trpi depresiou.Začalo sa to minuleho roka v januari keď začal čitat knihu,ktoru nam darovala rehoľna sestra . Presni nazou neviem lebo ked sa to stalo tak som bola v takom šoku že som ju spalila v peci.Mala to byť kniha o spoznani sameho seba. Ja som ju nečitala lebo som chodila do prace a bola som zanepraznena. Ale manžel ako nezamestnani mal na nu čas. Tato kniha sa ho dotkla až tak že ju čital aj v noci a nemohol spať. Zrazu som sa v noci zobudila a počula som ako plače a hovori že citi ako duch sväty zostuluje na neho ja som si spočiatku myslela že je to s tej knihy . Obratili sme sa aj na rehoľnu sestru ktora mu tuto knihu dala aj na nešho farara ale nikto to nevedel vysvetliť. A dospelo to až tam že manžel dostal atak začal behať nahi a volali sme zahranku. O tej doby sa liečil dva krat na psichiatrii ale stale si nevie vysvetľiť to čo sa mu stalo. S počiatku som zanevrela na Boha ale prosila som ho o trpezlivosť,lebo som sa nemohla zmieriť s tým co na nas dopustil. Preto prosím o modlidbu za uzdravenie môjho manžela. Ďakujem Jana

 • Silvia

  Prosím Vás o modlitby za požehnania dieťatka, veľmi s manželom túžime ešte po dieťatku.Taktiež za mojich rodičov, ktorí hrajú hazardné hry, za moju sestru, aby konečne našla pokoj a za všetkých mojich neprajníkov. Pán Boh zaplať.

 • Zuzana

  Prosim spolocenstvo o modlitby za mojho manzela i dcery…za ich obratenie a prijatie Jezisa do ich zivotov.Vytrhni ich Pane z ruk nepriatela, ktory medzi nas prinasa nepokoj do rodiny.Panna Maria skry nas pod svoj ochranny plast, pomoz nam uzdravit vztahy medzi nami.Pan Boh zaplat…dakujem Vam za modlitby.

 • Andy

  Drahé spoločenstvo, prosím Vás za modlitby za môjho manžela, aby našiel cestu k Pánovi aby obmäkčil jeho srdce aby sa prestal rúhať a naplnil jeho srdce láskou pokojom a mierom, ktorý mu strašne chýba. Vrelé Pán boh zaplať a nech Vás a Vašu prácu požehnáva náš Pán dobrotivý Boh.

 • Anka

  Mila Danka a cele spolocenstvo ,naliehavo Vas prosim omodlitby za svagra Jozefa za uzdravenie jeho tazkej choroby z rakoviny.Je vo velmi tazkom stave ,verim ,ze Boh na vase modlitby odpovie tym naj.pozehnanim.Zo srdca Vam vsetkym dakujem .

 • slavka

  dobry vecer mile spolocenstvo ,danka prosim vas upenlivo o modlitbu za moju rodinu za man ,za manzela za syna ktory mi robi zo zivota peklo aj manzel neni na mna zly manzel ked pije ale ked mu ja proti recim tak zacne mi nadavat je pokoj ked nepoviem ani hlasku vtedy je klud pije kazdy druhy den uz to trva asi tri roky nepil az od tejto doby a myslim si ze to pije preto lebo robi opatrovatela v rakusku uz 6 rok a je to na psychiku dost narocne aj sa nudi v praci ale pon uz pije aj doma som na dne vecne opity a ja to musim znasat uz nevladzem syn mi robi v dome peklo kvoli pemnaizom stale pyta odomna len penaize a velke sumy ked nedam zacne mi nadavat a aj je agresivny hnusne rozprava uz to neznesiem mam chut niekedy si nieco spravit ked uz to nezvladam alebo mam chut utiect od nich daleko mam dceru ta je dobra dcera ale pracuje v zahranici z priatelom chcem aj za nu modlitbu ,ked bola doma tiez to neznasala fyzicky ju syn napadal bola z toho zufala a to tiez kvoli penaizom ju napadal ked mu nedala noiekedy musela utiect prec ku kamaratke aby ju nezmaltil a dal jej pokoj moj syn a tiez sa hambila za otca ked isiel opity dole z krcmy a som aj rada ze uz dcera sla prec a nezazivbva to co japrosim cvas modlite sa moju rodinu je to pre man peklom na zemi a sa to stupnuje modlim sa stale nic zoiadne zlepsenie bohu vdaka

 • Danka
  Danka Autor príspevku

  Ja druhykrat som sa dostala na tuto vasu stranku a velmi sa ma hlboko vsetko dotyka.S manzelom budeme mat 9.1o nase 7 vyrocie sobasa.Mame 3 krasne deticky . dve dcerky a tazko skusaneho synceka,ktory bol mnohokrat od utleho veku akutne operovany.Moj manzel bol vzdy slabsi vo viere,odkedy stratil pracu a prisli choroby, tak do srdca sa zakorenili hnev,neodpustenie knazom a to zvlast spolocenstvu rodiny panny marie.prechovava velky odpor voci nim.a jeho slabosti ho dozenu.aj nas vztah je zalostny,len kvoli detom sme spolu.modlim sa za jeho obratenie.prosim vas za vnutorne uzdravenie a svetlo kristovej lasky a pokoja.dakujem.rodina olahova

 • MARTIN

  Prosim Vas o modlitby za môjho syna za uzdravenie zo závislosti a osvietenie jeho rozumu ,aby si uvedomil ,že je zavislý a chcel sa liečiť.
  Pán Boh zaplať za Vaše modlitby.

 • Agáta

  Drahé spoločenstvo DLMapokoja a Danka, po dlhšej dobe som sa rozhodla napísať . Neodmlčala som sa len som nepísala. Aj keď nelajknem alebo nezdieľam každý príspevok, ak mi to okolnosti dovoľujú každý pondelok čakám na spoločné modlitby v živom vysielaní. Bola som veľmi smutná, keď som počula Danku rozprávať o tom, že uvažovala o tom, prestať. Verím, že to bolo iba chvíľkové pokušenie. Možno niekedy človek nemá chuť reagovať verejne na všetky príspevky ale tá posila, ktorú dostávame prostredníctvom živého vysielania je veľká. A možno sú ľudia čo v tichosti premodlia celé živé vysielanie a nedajú o sebe vedieť. Ale aj pre jednú ovcu sa oplatí zanechať deväťdesiatdeväť. Tak keby čo i len jednému človeku to malo pomôcť, tak to stojí za to. Veľa modlitieb, ktoré sú zverejňované na tejto stránke, mi pomáha prežívať blízkosť nášho Pána a sú pre mňa istotou Jeho prítomnosti od samého rána. Cítim tu zmenu v mojom živote, za posledný rok, odkedy intenzívnejšie sledujem túto stránku. Len toľko som mala potrebu povedať. A poďakovať za spoločenstvo, za Danku, za dar viery a za lásku od nášho Pána. Zároveň by som chcela poprosiť za udržanie manželstva Terézie a Mária, ktorí prežívajú veľkú krízu. Prosím o zdravie pre Terezku, ktorá má ochorenie skleróza multiplex. Prosím o zachovanie ich rodiny. Zároveň chcem prosiť o požehnanie pre moje detí Táničku, Šimona a Terezku. Ďakujem drahé spoločenstvo za všetky modlitby, obety a prijatie. Pán Boh zaplať!

 • Bohuznáma

  prosím o modlitby za mojich žiakov a kolegov, aby Pán požehnával a uzdravoval vzťahy medzi nami. Naplň nás svojou láskou, radosťou a pokojom a požehnaj dielo, ktoré si začal. Bohu vdaka

 • Kristina B.

  Mile spolocenstvo,chcem vas poprosit za seba ,za svoj strach,nervozitu,nepokoj. Za mojho brata,ktory je na mna nahnevany,nema v srdci pokoj,iba hnev,aby nasiel Boha,jeho nekonecnu lasku,uzdravenie,oslibodenie,obratenie sa k Nemu. Za mojho otca,ktory nas nenavidi,je zavisly na s alkohole….obratenie sa k Bohu. Vdaka,budte pozehnany….je to tazke….velmi tazke a smutne…dakujem

 • Jana

  Pozehnany vecer Vam vsetkym prajem.Prosim o uzdravenie Alenky z anorexie.Tiez dalsiu priatelku mam vazne choru,vola sa Monika.Ma vaznu diagnozu,odumieraju jej nervove bunky.
  Taktiez prosim o modlidbu za priatelkinho manzela,ma depresiu,nema pracu a tiez velmi taha dole svoju rodinu,po vsetkych strankach.
  Prosim este o modlidby za nedavno zomrelych Mariana a Juraja,ktory zial nemal,ani cirkwvny obrad.PanBoh zaplat za Vasu pracu.BOH VAS ZEHNAJ

 • Elena

  Drahá Danka i celé spoločenstvo, modlite sa za mňa, aby som mohla milovať iných tak, ako mňa miluje môj Pán.
  Aby som dokázala vychádzať s tými, ktorí sú príčinou mojej bolesti.
  Aby som odpustila všetkým, čo sa proti mne previnili i previňujú, odpustila a zabudla a viac si na to nespomenula.
  Aby som sa stala nádobou pokoja, lásky a milosrdenstva.
  Ďakujem.

 • Mária

  Prosím o modlitbu za zdravie a Božiu pomoc v chorobe pre mamičku Máriu ,
  Prosím za obrátenie mojich detí , za oslobodenie od návykových látok , fajčenia , alkoholu a pevnú vierru v našej rodine, Za vyriešenie a pomoc najsť si pokojnú prácu pre manžela . Ďakujem , PBZ.

 • Anna

  Prosím o modlitbu za pokoj v rodine a požehnanie a pochopenie blízkych pre moju sestru jej dievčata aby zakúsila Božiu lásku a pochopila čo je pre ňu dôležité aj moju mamu.

 • Renata

  Milé spoločenstvo ,milá Danka ,konečne je pondelok 19.00 .nedočkavo a s radosťou čakám na živé vysielanie, na modlitby pri ktorých cítim nášho Pána oveľa bližšie a intenzívnejšie ako bežne počas dňa,cítim pokoj a hlavne v záverečných modlitbách ked sa modlíš v jazykoch doslova ako by Pán prišiel do môjho srdca ,usadil sa a napĺňal ma radosťou ,istotou ,vierou, LÁSKOU…. Som veľmi rada ,že vedieš toto Dielo :DLMP ,nech všetkých žehná náš Pán a prajem ,aby sa k tomuto Dielu pripájalo viac a viac ľudí . Môj úmysel o modlitbu asi už poznáš : záchrana manželstva ,obrátenie srdca môjho manžela ,ale i toho môjho – žiť život tak, ako sme to sľúbili pred oltárom ,ked sme spolu pred 28 rokmi uzatvárali sviatosť manželstva . Dakujem .Amen .

 • JANKA

  mila Danka a spolocenstvo..prosim vas o modlitby za mojho manzela Mareka,ktoremu nahle zomrel otec a velmi tazko to nesie.nech Pan naplni jeho srdce pokojom a nadejou ze sa raz tam hore stretnu.PBZ

 • Alena

  Mila Danka a cele spolocenstvo chcela by som vas poprosit o modlidbu za moje manzelstvo a manzelstva mojich deti prosim aj za moju pracu a pracu mojich deti za obratenia v rodine ochranu rodiny a dary Ducha Svateho pre nas.Dakujem Bohu vdaka!

 • Alena

  Milé spoločenstvo! Prosím Vás o modlitby a príhovor za mojich rodičov, aby ich Náš Pán požehnal, dal im silu, fyzické aj duševné zdravie. Práve v septembri sú spolu už viac ako 50 rokov, prešli viacerými krízami a ranami, no vďaka žehnajúcej ruke Pána Boha a ochrane Panne Márii všetko spolu zvládli a ja som rada, že som ich dcéra a aj touto cestou chcem Bohu povedať ĎAKUJEM za mojich rodičov. Alena

 • Rita

  Prosím o modlitby za úmysly ZPL. Nebeský Ocko, ty si dobrý a chceš, aby sme boli všetci šťastní. Pomôž mám prosím a požehnaj nás. Panna Mária, oroduj za nás a rozprestri nad nami svoj ochranný materinský plášť. Všetci boží anjeli a archanjeli bojujte za nás a ničte úklady zlého. Všetko na Tvoju chválu, česť a slávu. Vdaka Ti Pane, za všetko. Požehnaj všetkých, ktorý myslia na nás v modlitbách a pomôž im tiež plniť Tvoju vôľu. Amen.

 • Iveta

  Prosím o modlitbu za záchranu a obnovu môjho 30. ročného manželstva v kríze. Nech nás Pán Boh mňa a môjho manžela posilni vo viere a darov Ducha sv. , Zlo z nášho života nech je nahradené pokojom a láskou, pretože Bohu nič nie je nemožné. Verím všemohúcemu Bohu a preto odovzdávam mu tuto duchovnú krízu, nech On koná v našom vzťahu, ak je to jeho vôľa.
  Pán Boh zaplať za to, že pomáhate keď človek už nevládze a potrebuje načerpať duchovnú silu!

 • Marika

  Dlmapokoja,Prosím o modlitbu za syna Jakuba o oslobodenie zo závislosti na alkohole a fajčení. Dnes som začala 12 dni modlitieb a sv. omši. Ďakujem za lásku od vás,vždy sa tešim na modlitbu v jazykoch. PBZ

 • Marta

  Pozehnany vecer Vam zelam Danka aj mile spolocenstvo ,prosim Vas o modlitby aby ma PAN vyliecil s depresie .Modlim sa stale s vami a naplna ma to pokojom ,Pan Boh zaplat za vase modlitby.

 • Viera

  Prosím o uzdravenie dcéry Lucie, o prerušenie pôsobenia zlých duchov, o oslobodenie a očistenie, o silu zabojovať a zaradiť sa do života, do pracovného procesu, za jej vhodných priateľov, za pomoc božiu a ochranu Matky božej. Bože dôverujem ti.

 • Elena

  Pochvalen Pán Ježiš Kristus
  Prosím vás, drahé spoločenstvo za modlitby:
  – za moju dcéru, za jej zdravie a nájdenie si vhodnej práce.
  – za moje uzdravenie, mám exem na chodidlách a už som vyskúšala všetky možné maste ale nič mi nepomáha. (prosím o odpoveď) a tiež prosím Pána o nájdenie si práce podľa jeho vôle.
  – za môjho brata alkoholika
  – za tých, ktorý mi prajú iba zlo
  – za tých, v mojej dedine, ktorý Ťa Pane odmietajú.
  Pán Boh zaplať.

 • Bohuznáma

  Prosím o modlitby za Z, za vnútorné uzdravenie a oslobodenie od všetkého čo ju spútava a bráni jej žiť slobodný, pokojný a radostný život. Za Božiu vôľu a vedenie ducha svätého. Odovzdávam Ti ju Najsvätejšia Trojica. Panna Mária, pros za ňu a ochráň ju.

 • maria

  prosim o modlitby za zosnulu mamicku mariu nech odpociva v pokoji a vecne svetlo nech jej sviety a prosim aj o modlitby aj za otca aby uz nepil a prosim nech nam pan pomaha nech nas ochranuje od vsetkeho zla pane bud snami

 • Helena

  Drahé spoločenstvo,
  Prosím o zázrak, ak je to Božia vôľa, prosím Pána aby odňal od nás tento kalich utrpenia, lebo iba On má tú moc.Nech sa stane jeho vôľa, nech cítime jeho prítomnosť, nech nás posilňuje na našej ceste životom.
  Ďakujem

 • Petra

  Dobry vecer prosim o modlitbu za celu moju rodinu. Mama sa roky trapi nedostatkom penazi na to sa nam rozviedol brat manzelka ho opustila a on sa s tym nevie vyrovnat. Casto ho ovlada hnev lutost nedokaze najst pokoj a odpustit. K tomu prisiel o pracu. Taktiez by som poprosila o modlitbu za sestru ktora zije s priatelom vlastne bratovim svagrom aby sa situacia zleplsila aspon na tolko ze sa zosobasia. A este by som chcela poprosit za bratranca mladeho chlapca ktory trpi epilepsiou a je tazky alkoholik. Chceme aby sa liecil no zasadne liecenie odmieta. Pan Boh zaplat.

 • Richard

  Ahoj Danka, chcem ta veľmi pekne poprosiť za svojho syna Richarda, tento týždeň v utorok, stredu a vo štvrtok má opravné skúšky z maturity, prosím o modlitbu v dlmpokoja aby mu Pán udelil milosť o ktorú ťa prosím.Zo srdca tí Ďakujem som s vami všetkými v motlidbach,. Richard z BA.

 • Marika

  Mile spolocenstvo,prosim o modlitbu za pokoj v rodine,lasku,oslobodenie synov od fajcenia a alkoholu.Ja som prisla o pracu,odovzdavam tento problem Panovi,Dakujem za vase modlitby a lasku k nam.PBZ

 • Gabriela

  Požehnaný večer. Prosím o modlitbu aby som si našla nové vhodné zamestnanie a za pomoc a dary Ducha Svätého aby som sa správne vedela rozhodnúť v každej životnej situácii.
  Prosím aj o návrat k Bohu pre členov mojej rodiny, ktorí sa od neho vzdialili. Pán Boh zaplať.

 • Anna Vavreckova

  Milé sestričky. Prosím o modlitbu za mňa a celú moju rodinu. Za Božiu pomoc Božiu ochranu, uzdravenie zranení sŕdc, oslobodenie od zlého. Pan Boh Zaplať. Anna

 • Alena

  Požehnaný večer všetkým. Veľmi Vás chcem poprosiť o modlitby za moje dcéry Nelu a Lauru, aby sa obrátili a pocítili Božiu lásku. Prosím aj za mňa, nakoľko som zúfala z mojej osamelej situácie, prosím Vás preto, pomodlite sa za mňa, aby Pán Boh zmenil moju ťažkú situáciu, veď on je Boh zázrakov a vie všetko zmeniť a obrátiť. Bohu vďaka za toto úžasné dielo, ktoré započal,

 • Anna

  Pozehnany dobrý vecer pani Danka a celé spoločenstvo píšem znova Lenku momentálne nie je možné operovať možno neskôr veľmi som verila že lekári a nas Pán ju vyliecia vsetkych som ubezpecovala ze to tak bude A teraz neviem čo im mám povedať pán Boh zaplať za Vaše krásne modlidby

 • Dagmar

  Pozehnany vecer mile spolocenstvo, prosim aj dnes o Vase modlitby za zdravie v mojej rodine. Nech pan Boh vypocuje tieto prosby a kona zazraky. Pan Boh zaplat. Dagmar

 • bohuznáma

  Prosím o súrne modlitby za dobré kontrolné výsledky pre moju sestru. Prosím aj o modlitby za skoré vyriešenie našich nezmyselných sporov. Ďakujem

 • Angela

  Požehnaný deň, chcela by som poprosiť o modlitby pre všetky deti závisle na mobiloch, nechcem tým nikoho uraziť ale naozaj si myslím že deti by sa mali hrať ešte s hračkami ako už im dávať do rúk mobil. Píšem to tu už len z jedného dôvodu a to je že ked som bola na návšteve u známych a práve tu chvíľu mala malá v rukách mobil tak som jej už chcela naznačiť že už musíme ist sa najesť tak som je skúsila z rúk vytiahnuť mobil a zrazu malá spustila taky rev ako keby jej ťali ruku, vlastne aj ten mobil držala pevne že som jej ho skratka nevedela zobrať. Viete velmi som sa zlakla, mala ma ešte len 3 rôčky a také niečo ma naozaj vydesilo takže chcem aj týmto krátkym príbehom poprosiť aj rodičov aby od mala neučili svoje detičky na telefóny. Pan Boh zaplat.

 • Majka

  PBJK!
  Veľmi pekne Vás prosím o modlitbu za oslobodenie a uzdravenie zranení vo vzťahu medzi mnou a jednou osobou a za celkové vyriešenie tejto tak veľmi komplikovanej situácie.

  Pán Boh zaplať!

 • Viera

  Za celostné uzdravenie dcéry Lucie, jej zaradenie sa do života, do pracovného pomeru, za usporiadanie jej života. Za uzdravenie jej matky, otca, celej jej rodiny, rodu. PBZ.

 • Bohuznáma

  Pane, ak je to túžba, ktorú si mi vložil do srdca od teba, odovzdávam Ti ju a konaj svoje dielo, ktoré si v nás všetkých začal. Duchu svätý ved nás, aby sme ohlasovali Božie kráľovstvo všetkým, ktorý ho nepoznajú. pane, všetko na tvoju chválu, slávu a česť.

 • Mama

  Pochvaleny bud Ježis Kristus ,prosim o modlidby za Luciu ,za jej obratenie,božie požehnanie a milost pre ňu .Ježisu odovzdavam ju do Tvojich ruk,prosim dotkni sa jej ,zmeň ju a jej zivot daj aby pocitila Tvoju lasku .Pana Maria pomôž jej prosim sa zmeniť .Pan Boh zaplat

 • Stanka

  Požehnaný deň. Chcem Vás poprosiť o modlitbu za moju matku a za mňa. Moja mama nás chce opustiť, je rozhodnutá odísť od otca, lebo sa zamilovala do iného. Dáva nám zlý príklad. Ničí rodinu a hlavne ničí ocka. Prosila od Boha za našu rodinu, a keď začal Boh konať (ocko sa začal viac zaujímať, nebol totiž dobrý otec) odmietla to, tak ako všetko odmieta. Strašne niečo chce, túži po tom, ale keď to už má na dosah odmieta to. Prosím Vás, modlite sa za ňu a za našu rodinu, a tiež aj za mňa, za to, aby som jej odpustila, pretože za to, čo robí vo mne vzbudzuje len nenávisť a zlosť. Ja už neviem čo mám robiť.Bože, pomôž nám.

  • Danka
   Danka Autor príspevku

   Milá Stanka, ak by bolo možné, boli by sme radi, keby mamka ale aj celá vaša rodina sa spoločne s nami pomodlila v pondelok v živom vysielaní a Danka sa tam prihovorí tvojej mamke a ona možno zmení svoj názor. Je to len na vás ako sa zariadite ale pre pokoj v rodine treba urobiť všetko.

 • Tana

  Pochválen buď Ježiš Kristus. Chcela by som vás veľmi poprosit o modlitbu za mňa a môjho snúbenca. Nemali sme čistý vzťah, ale keď som sa všetkého hriechu vzdala, prišla ponuka na sobáš. Ak je to Božia vôľa, nech vstúpime do manželstva a nech nám Pán vo svojej veľkej milosti požehná zdravé deti. Ďakujem. Aj ja sa pomodlím za vaše spoločenstvo a dielo, ktoré konáte.

 • Za mojich drahých

  Prosím o modlitby za obrátenie a pravé pokánie za mojich rodičov, sestru a brata. Panna Mária, odovzdávam Ti ich. Prived ich bližšie k svojmu Synovi. Pane, dotkni sa ich, požehnaj ich a uzdrav ich. Chvála Ti Pane.

 • Zuzana

  Prosím o modlitby za sestru Moniku, aby vo štvrtok úspešne urobila opravnú skúšku. Duchu svätý, pomôž jej a zmeň srdce jej skúšajúcej Pane. PBZ

 • Kristina B.

  Mila Danka a cele spolocenstvo,prosim vas o modlitbu za mna.Vzdy,ked sa rozhodujem,rozhodnem sa zle.Mam pocit,ze nic nezvladnem,neurobim a akokolvek sa snazim,dopadne to zle…aj v mojich vztahoch. Hovoria,ze som divna a vobec mi nerozumeju,hlavne moje kolegyne. Prosim o modlitbu,aby som nasla pokoj,pochopila,co robim zle a neyblizovala ludom..pbz

 • Danka

  Mila Danka a cele spolocenstvo. Pred dvoma tyzdnami som prosila o modlitbu za to, aby moje ospravedlnenie bolo prijate. Vsetko dopadlo dobre, dostala som pozitivnu odpoved 🙂 velmi dakujem vsetkym. Pan Boh zaplat!
  Ak by som mohla skromne poprosit aj o modlitbu za nasho syna, ktory ma velmi plytky spanok. Bude mat 5 mesiacov a velmi zle spinka. Ci cez den, ci cez noc.
  Dakujeme velmi pekne za celu rodinku.

 • Maria

  Prosim o modlitbu zazdravie a Bozie pozehnanie mna a manzela Petra a jeho obratenie a aby ho Pan oslobodil od alkoholu a cigariet a za moje deti
  Pan Boh zaplat

 • Marta

  Pochvaleny Bud Jezis Kristus, chcela by som Vas aj nadalej prosit o modlitby,mam pocity uzkosti,nepokoja ,strachu a zimy.Prosim aj za zdravie a pozehnanie mojich synov.Pan Boh zaplat.

 • Elena

  Požehnaný deň vám prajem.
  Prosím o modlitby:
  – za uzdravenie mojej dcéry Silviky z cukrovky a za nájdenie si primeranej práce
  – za obrátenie môjho syna Jána, ktorý v sebe živí urazenosť, zlosť a nenávisť
  – za Gretu, ktorá nám svojím správaním a postojom spôsobuje bolesť a trapenie
  – za sestru v Kristu Janku alkoholičku
  – za pokrvneho brata Pavla ktorý sa tiež utápa v alkohole a v biede spôsobenej alkoholom.
  Bože príď im na pomoc, ponáhľaj sa im pomáhať. Amen.
  Ďakujem.

 • Danka
  Danka Autor príspevku

  Srdečne pozdravujem, celé spoločenstvo.
  Veľmi rada som na internete vyhľadávala rôzne prednášky, ktoré podporujú duchovný život.
  A tak som sa dostala aj k Vašej stránke. Aktivovala som si pripomienku živého vysielania a snažím sa modliť
  spolu s Vami. Rovnako, aj modlitba Breviára, ak je nahratá ľudským hlasom, pôsobí príjemnejšie a vytvára akoby
  spojenie medzi modliacimi.
  Rada by som si vykonala aj 12 dňovú pobožnosť Záchranného ruženca. Ale neviem získať sväté prijímanie pod
  obojím. Je to nevyhnutná podmienka?
  ( Ináč, ak sme pri tejto záležitosti, už dlhší čas veľmi túžim po tom, aby sme mohli pojímať nie len TELO, ale aj KRV
  Pána Ježiša.) Veď písmo sväté, rsp. Pán Ježiš, ak hovorí o tom, stále zdôrazňuje: ..”.jesť moje telo a piť moju krv”.
  Myslím, že aj táto pohnútka vyrástla v mojom srdci pod vplyvom čítania svätého písma.
  Ďakujem za všetko .
  Vaša Eva

 • Danka
  Danka Autor príspevku

  Vlado
  Ahojte chcem vas poprosit aby ste sa zamna modlili trpim depresiou uz 8 rok moja cesta zivotom bola zla chcem opet aby pan boh bol v mojom zivote na 1 mieste chcem sa uprimne obratit a vediet milovat jeho aj vsetko okolo mna ako predtym vediet sa radovat a smiat nebat sa prosim vas aby ste sa zamna modlili dakujem

 • Dagmar

  Pozehnany vecer mile spolocenstvo. Dakujem za modlitby v ktorych sa modlite za ludi, ktori to potrebuju. Aj dnes Vas prosim o modlitby za zdravie v mojej rodine, ale aj v inych….nech su vypocute…Vam vsetkym prajem vela bozich milosti. Dagmar

 • Stefánia

  Milé spoločenstvo,prosím o modlitbu za seba,aby som vedela prijímať ťažkosti každého dňa s pokojom v srdci.Pán Boh zaplať
  Tiež prosím o modlitbu za syna,aby ho Pán posilnil a dal mu potrebnú silu v práci.

 • Jana

  Milí, prosím za môjho otca Pavla ktorý teraz absolvuje chemoterapiu aby mal silu zvládať aj za jeho uzdravenie, duchovnú silu, aby pocítil že ho Pan miluje, aby mu odpustil hriechy, naplnil pokojom, láskou, duchom svätým a vyviedol ho z tmy v ktorej teraz je, za mňa, za našu rodinu aby sme boli požehnaní ! PBZ ! +

 • Renata

  Milé spoločenstvo ,prosím opäť a budem prosiť dokedy ma Pán nevypočuje ,pretože si povedal : kto prosí ten dostane …. Duchu svätý prosím vysloboď môjho manžela z hriechu cudzoložstva ….povedz iba slovo a moja duša ozdravie … modlím sa spoločne s vami aj za vaše prosby ,nech nás Pán vyslyší .Dakujeme Ti pane za Tvoje milosrdenstvo ….

 • maria

  prosim o modlitby za zosnulu mamicku MARIU nech odpociva v pokoji a vecne svetlo nech jej sviety a prosim aj za otca aby uz nepil pan boh zaplat za vsetky modlitby

 • Anna

  Pochvaleny buď Pán Ježiš Kristus pani Danka a mile spoločenstvo znova Vas prosim o modlitbu pre moju Lenku a Darinku dnes je Lenka velmi unavená ja viem ja len stale prosím a nedakujem nášmu Pánovi za všetko co pre nas robí za Vas ze sa modlie za moje deti za lekárov čo sa o ne starajú len veľká bolesť v srdci keď Vas dieťa prosí o zdravie a vy neviete ako jej ho vyprosit prosím Vas pani Danka ak sa da takto na diaľku o premodlenie uz neviem ako ďalej pán Boh zaplať za všetko

 • Bohuznáma

  Drahé sestričky, prosím, pomôžte mi v modlitbách. Pane, ja viem, že je trúfalosť o čo prosím, prosím ťa Ja úbohá hriešnica o Boží zázrak. Pane, Ti vieš všetko, prosím zmiluj sa a udeľ nám milosť o ktorú ťa prosím. Ty si povedal: Boh nič nie je nemožné. Konaj prosím v mojich okolnostiach, všetko ti odovzdávam. Nech je zvelebený Boh, náš Pán a Kráľ naveky. Chvála a vdaka Ti za všetko.

 • Katka

  Prosím o modlitby za naše manželstvo, Juraja a Katku, aby sme opäť našli cestu k Bohu a, ak je to Božia vôľa, aj jeden k druhému. Ďakujem.

 • Eva

  Pochvaleny bud Jezis Kistus, prosim o modlidbu za manzela a zeny /slob. matka ktora ma deti nie s 1 muzom a stazuju sa deti 11,6 roc. a…/ ktory ziju v smilstve, S manzelom sme neni rozvedeny, chvala Panu. Trva to uz cez dva roky, odpustam im …ale bolest je, aj koli detom aj ked nase 22 syn prestal chodit do kostola a nema priklad ked je s otcom, 25 dcera. Ktora ma priatela a aj to ma trapi, aj ked studuje ale byvaju spolu, dcera sa modli a navstevuju kostol. Citim ze je narusena domaca cirkev, ked autorita ako otec chyba. Dakujem Panovi za vsetku jeho silu co do mna vklada, a nech pouzije aj toto trapenie ako obetu. A ak ak je vola ocka nebeskeho prosim o ich milosti na obratenie pre ich spasu, velmi mi je luto ze aj jemu robia rany, amen.

 • PETER

  Pochválený Ježiš Kristus. Prosím za oslobodenie od fajčenia a alkoholu za Dominika a za dary ducha svätého pre jeho manželstvo. Pán Boh ZAPLAť. pROSíM O ODPOVED.

 • PETER

  Pochválený Ježiš Kristus. Prosím o modlitbu za Máriu Kollarčíkovú, za uzdravenie zraku a Božie milosti pre jej rodinu. Pán Boh zaplať. Prosím aj o odpoved.

 • Alena

  Milé spoločenstvo! Obraciam sa na Vás s otázkou…Je to z Vašej strany možné, ak by mal niekto mimo Vášho spoločenstva záujem byť na Vašom živom vysielaní a spolu s Vami sa modliť ? Respektíve, je nejaká možnosť stretnúť sa aj osobne niekde s Vami ako spoločenstvom? Veľmi sa teším na každý pondelok, škoda že nie je každý deň pondelok. Prajem Vám ešte mnoho Božích milostí a nech ďalej Boh toto dielo žehná. Pán Boh zaplať

 • Alena

  mila Danka a cele spolocenstvo chcela by som vas poprosit o modlidbu za mojho syna za jeho obratenie,oslobodenie od zleho,jeho pracu,jeho buducnost,zdravie a aby si nasiel dobre veriace dievca.Velmi vam dakujem pretoze aj moja dcera vas pred rokom prosila o modlidbu za jej buducnost a teraz ma pred svadbou.Vdaka Bohu!

 • Mária

  Pochválený buď Ježiš Kristus !

  Dnes som našla túto Vašu stránku a rada by som poprosila o modlitbu za moju 5 ročnú vnučku, ktorá má autizmus. Trpí silnými záchvatmi zúrivosti a komunikácia s ňou je veľmi problematická. Snažím sa každý deň modliť dva ružence, ale prosím o pomoc aj Vás. Aby jej Pán Boh odňal tie hrozné stavy zlosti, ktoré ju trápia všade, kde prídeme. Okolie si myslí, že je to rozmaznanosť, ale u nej je to spôsobené jej diagnózou. Niekedy s ňou už nevládzeme. Ďakujem pekne.

 • Anna

  Pán Boh daj dobrý večer pani Danka a mile spoločenstvo znova Vas prosim o modlitbu pre moju Lenku poslali o sme mr mozgu neurochirurgovi ale este nemáme ziadne spravy vcera začala z dalsim cyklom chemoterapii aj moja druhá dcera Darinka ma zdravotne problémy nasli jej cistu blízko ucha a zase hlava mám veľký kríž ktorý ťažko nesiem prosila som nášho Pána aby mi pomohol niesť tento kríž lebo je velmi ťažký uz neviem ako ho prosiť o odpustenie celej rodiny a aby aspon troska nám daroval jeho milosrdenstva nie pre mna ale pre moje deti pán Boh zaplať pani Danka

 • Dagmar

  Pozehnany vecer mile spolocenstvo, velmi pekne Vas dalej prosim o modlitby za moju rodinu a hlavne nasu tazko choru mamicku, ktora prechadza tazku bolestivu cestu. Zajtra ma dolezite vysetrenie a preto sa obraciam na Vas, pomozte vo Vasich modlitbac