Vaše poďakovania 48


 

 

Milí návštevníci spoločenstva dielo lásky, milosrdenstva a pokoja. Nakoľko  nám píšete krátke svedectvá o uzdravení a taktiež o dotyku Pána Ježiša, počas modlitby príhovoru v živom vysielaní, rozhodli sme sa vám na stránku dať aj túto novú rubriku s názvom „Vaše poďakovania“ kde môžete písať svoje pocity, radosti a uzdravenia, ktoré prežívate počas modlitby príhovoru v živom vysielaní. Už teraz sa tešíme na Vaše svedectvá 😊

Čítajte ďalej

Zdieľať

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

48 myšlienky “Vaše poďakovania

 • Stefánia

  Pozdravujem celé spoločenstvo a chcem s radosťou povedať správu,že mladá mamička Anička sa zotavuje,ťažkosti ustupujú a ona sa teší zo života.Chvála Ti Pane

 • Maja
  Maja

  Novy Knaz…
  Pochvaleny bud Jezis Kristus.
  Chcem sa s vami podelit o nadprirodzenu skusenost aby ste videli ze sa nemodlime nadarmo.
  Minuly utorok pocas postneho obdobia sme mali v nasom kostole Saint Steven vystavenu Sviatost Oltarnu a ja som sa isla poklonit.
  Kostol bol skoro prazdny, iba styria ludia uplne vpredu a jeden mladik vzadu. Sadla som si pred mladeho muza pod svetlo aby som mohla citat. Modlila som sa krizovu cestu za knazov vytlacenu z vasej stranky. Po vymodleni zastavenia P. Jezis sa stretava so svojou Matkou a poslednej vety- Chran ich, ved ich a rozmnoz ich pocet… sa mlady muz postavil, staal chvilu pozeral na oltar a zacal kracat priamo pred vystavenu Sviatost, lahol si na zem, zostal tak dost dobru chvilu.
  Neviem ako, ale vedela som a bola som si ista ze sa v tej chvili rozhodol nasledovat Pana. Ja som sa za neho v duchu modlila aby ho Pan vypocul a pozehnal. Ked odisiel pocitila som nadhernu vonu lalii a hlboko som ju vdychla. Poobzerala som sa ci tam niekto neprisiel, ale v mojej blizkosti nebol nikto kto by mohol mat taku krasnu vonavku. Ja viem koho vona to bola, lebo som mala tu moznost ju uz pocitit ako 9-rocna pri upratovani nasej kaplnky na Slovensku. Slava tebe Pane aj tvojej drahej Mamicke! Lebo ty si povedal klopte a dostanete.

 • Renka
  Renka

  Milá Danka a celé spoločenstvo. Chcela by som sa vám veľmi poďakovať za to, čo pre nás robíte. Som presvedčená o tom, že do tohto diela ma priviedol Pán Ježiš. Keď minulý rok ochorela moja mama na rakovinu , našla som na internete túto úžasnú stránku a od vtedy som nevynechala ani jeden pondelok, kedy sa spoločne modlíme. Zapojila som do týchto modlitieb aj maminku. Do kostola chodím skoro každý deň a tak isto aj na spoveď raz mesačne. Milujem Pána Ježiša aj Pannu Máriu. Prosím ich o uzdravenie maminky a cítim, že sú stále pri mne. Keď sme sa modlili 8.1.2018 a Danka sa modlila v jazykoch, povedala že maminka má pred operáciou a že bude uzdravená. Veľmi sme sa potešili, ale boli sme aj trošku v rozpakoch, lebo lekári operáciu vylúčili, pretože nádor bol veľký a na takom mieste, kde sa nedal operovať. Ale my sme tomu uverili, lebo to povedal Pán Ježiš cez Danku. Mamina sa hneď pýtala na kontrolné CT vyšetrenie. Minulý týždeň bola objednaná a dnes si bola u doktorky pre výsledky. A pani doktorka jej oznámila, že nádor sa o polovicu zmenšil a môže rozmýšľať o operácii. Veľmi sme sa tomu potešili. Budeme sa stále modliť, prosiť a ďakovať Pánovi. Veď povedal, že keď uverí, bude uzdravená. A verím tomu, že to tak aj bude. Želám celému spoločenstvu Diela lásky, milosrdenstva a pokoja veľa Božích milostí . Ďakujem Pánovi za toto jeho dielo, ktoré uskutočnil na zemi. PBZ

 • Renata

  Milé spoločenstvo ,milá Danka ,chcem sa ti poďakovať za toto úžasne dielo -DLMP ,zato ,že nás prostredníctvom teba vedieš bližšie k Bohu ,vďaka za tvoje modlitby ,ktoré pomáhajú nielen mne, ale verím ,že každému ku komu sa dostanú . Už po veľa mesiacov sa snažím byť na živom vysielaní ,kde hlavne pri modlitbe príhovoru zažívam dotyk s Kristom – veľmi som šťastná ,keď môžem cítiť Pána v takej blízkosti – Ďakujem Ti Pane . Chcela by som napísať jedno svedectvo ,ako náš Pán koná aj keď mojím cieľom (a verím že aj Pánova vôla ) je modlitba za uzdravenie manželstva ,za obrátenie,pretvorenie srdca môjho manžela ….Modlím sa počas živého vysilenia s vami záchranný veniec ruženca ,niekedy aj sama len tak ,pretože môj manžel aj obidvaja synovia fajčia . Tak si vždy v modlitbe pomyslím na ních ,aby ich Pán z tejto závislosti vyslobodil .Netrvalo veľmi dlho a Pán prosby za jedného syna už vyslyšal 🙂 Prišiel domov a hovorí mi – prestal som fajčiť ! Pýtam sa ho: ako to ? Prečo ? A on : ja neviem ?! – jednoducho som prestal zo dňa na deň ! Vtedy som poďakovala Pánu Bohu ,že ma vyslyšal , som presvedčená ,že je to vďaka tomuto ružencu a budem rada ,ked sa to podarí i pri druhom synovi aj pri manželovi . Verím ,že aj ostatní ktorí sa modlia tento ruženec ,že ich Pán vyslyší . Prajem celému spoločenstvo požehnaný čas ,nech vás Boh žehná . PBZ

 • Stefánia

  Milá Danka,Augustínka,Júlia,Milena,Miroslav,Lukáš a ďalší,ktorých mená možno neboli ešte ani nahlas vyslovené.Pán Boh zaplať za modlitby,pôst a obety v tomto spoločenstve DLM a pokoja,ktoré pomáhajú a vyprosujú toľkým ľuďom pokoj,požehnanie,novú nádej a chuť do života.Neustála Máriina prítomnosť,prítomnosť svatých a Pánove dotyky,každý pondelok posunú mnohých ľudí vpred na ceste viery.Pán Boh zaplať za všetky ružence,modlitby a povzbudenia,ktoré toto spoločenstvo cez svoju stránku ponúka.Kiež sa toto Pánovo dielo šíri tu na zemi ako lavína.

 • Zuzka

  Mila Danka a spolocenstvo , velke Pan Boh zaplat, ze si prijala Panovu ponuku a plnis Boziu volu.Bez ziveho vysielania si pondelok neviem ani predstavit!A tento pondelok bol velmi vynimocny,Pan sa ma velmi silno dotkol,a nielen mna,ale celej mojej rodiny.Moja dcerka mala 4 dni vysoke horucky,a pocas modlitby prihovoru mala 39.5 a polozila som ruku na celo a modlila som sa spolu s vami a zrazu teplota ziadna.Pri tom moja dcerka,ked ma horucku aj pri podani lieku jej teplota klesa aj 2 hodiny.A to nebolo vsetko,ona sa vyliecila uplne,ziaden kasel,ziadna teplota.Moj manzel nechapal,pytal sa,co za zazrak sa stal.On totiz to nema silnu vieru,ale ja som vedela ,ze len milovany Jezis,najlepsi doktor moze liecit zo sekundu na sekundu. Slava Ti Kriste Kral vecnej Slavy!, ze stale bez prestania nas ochranujes,vedies,krmis a liecis.
  Mila Danka,ked mi je tazko ,pustim si tvoj hlas, ktory nesmierne upokojuje, citit z neho nesmiernu lasku a Bozi pokoj.Prajem ti ,aby si vytrvala,lebo pracujes nielen pre spasu seba,ale aj nas vsetkych a pracujes pre Najlepsieho z najlepsich,Najlaskavejsieho a Najmilosrdnejsieho a Najmilujuceho Otca.
  Velke Pan Boh zaplat,v modlitbach na vas vsetkych mysliaca Zuzka

 • Stefánia

  V Medjugorii bude sv.omša za spoločenstvo DLM a pokoja so želaním,aby v ňom stále viac rástla viera, láska,milosrdenstvo a pokoj.Požehnaný pôst.

 • Peter

  Milá Danka a spoločenstvo. Ďakujem Vám za modlitby, veľmi Vám všetkým ďakujem celému spoločenstvu týchto úžasných a obetavých ľudí, ktorý nehľadia len na seba a zdieľajú utrpenia neznámych ľudí a prosia za nich modlitbami a obetami. Ďakujem za Kristínku, ktorá sa už cíti trochu lepšie.
  Peter a Kristínka.

 • Miška

  Milá Danka – Ďakujem Ti, že si prijala Pánovu ponuku a že vďaka Tebe sa nám dostáva toľko Božích milostí a toľko lásky a že prostredníctvom Teba sa môžeme tak veľa dozvedieť o Ježišovej láske – tak nekonečnej a bezhraničnej ku každému jednému z nás. Vážim si, že znášaš toľko bolesti a utrpenia, kvôli úžasnému Dielu lásky, pokoja a milosrdenstva, prosím vydrž to všetko, si veľmi obetavá, láskavá a Ty to zvládneš – veď sám Pán Ježiš si Ťa vyvolil, všetkým želám veľa požehnania! 🙂

 • Gabriela

  Požehnaný deň,
  milá Danka a spoločenstvo zo srdca ďakujem za modlitby,náš dobrý Pán mi požehnal prácu o ktorú som prosila, nech je oslávené a navždy zvelebené Jeho sväté Meno a vás všetkých nech žehná, chráni a napĺňa svojim pokojom a milosťami. Úprimné Pán Boh zaplať!

 • Stefánia

  Keď som pri poslednej modlitbe príhovoru počula svoje meno,aj svojho brata,veľmi ma to potešilo.Nepociťovala som žiadne vonkajšie ani vnútorné prejavy,ale predsa som uverila,že ten Pánov dotyk patril nám.Pane ďakujem Ti za túto chvíľu amen.

 • Janka F.

  Milé spoločenstvo DLM a pokoja.Moja cesta vrátenia sa zablúdenej ovečky,začala minulý rok 2017 pred Vianocmi.Zažila som dotyk pána,začo mu veľmi vdačím.Ani sama neviem ako som sa dostala na stránku DLM a pokoja.Najprv som si prečítala veci na stránke,potom som si zakupila ruženec za zomierajúcich,potom ruženec plný Božích milostí a nakoniec záchrany ruženec.Modlim sa každí den korunku za zomierajúcich,tá modlidba je naplnením mojej duše,dáva nepredstavitelný pokoj,po ktorom moja duša túžila.Veľmi veľa vecí som pochopila vdaka omilostenej duše Danke.Náš pán ma začal uzdravovať ako na tele tak i naduši,vokol seba sa mi mení život k lepšiemu,moje manzelstvo sa uzdravuje.Každí den mi náš pán pomáha.Ked ma Danka modlidby v jazykoch,nie jeden krat som sa rozplakala.Stránka dlm a pokoja a Danke ma neuveritelne povzbudzuje,naplna ako vytrvat,a modlit sa .Dakujem dlm a Danke ,to čo robite pre záchranu sveta a za vaše modlidby za nas.Pán Boh zaplat.

 • D. Anežka

  Milá Danka, Augustinka a celé společenství. Děkuji vám za vše. Poprosila jsem o MŠI SVATOU- “Na poděkování Pánu Bohu a za Dílo lásky, milosrdenství a pokoje”- bude sloužena v neděli 4.2. v 18.30 hod. Kéž máme všichni útočiště v Ježíšově a Mariině spojených Srdcích. D. Anežka

 • Gabriela

  Pochválený buď Ježiš Kristus!

  Milá Danka a spoločenstvo zo srdca ďakujem za modlitby, ktorých som sa zúčastnila aj ja včera večer, chválim Pána a ďakujem za všetky Jeho dobrodenia za dotyk Jeho nesmiernej lásky pri modlitbe príhovoru,pri ktorej som plakala keď som počula moje meno a v srdci aj nahlas mi znelo: Chváľ duša moja Pána chváľ a nezabúdaj na všetky Jeho dobrodenia. Naozaj náš Pán je dobrý a úžasné sú všetky Jeho diela. Chváľme Ho v radosti a ešte viac Ho chváľme keď nám je ťažko lebo len On nám môže uľahčiť naše bremená. Pán Boh zaplať!

 • Alena

  Úžasné spoločenstvo! Chcem sa veľmi poďakovať za všetky Vaše modlitby aj modlitby príhovoru, ktoré Náš Pán vyslyšal, zachránil moju dcéru Petronelu, požehnal ju a celú našu rodinu. V novembri mala Petronela ťažký úraz, ležala vo vážnom stave na JIS ke vo Švajčiarsku. Keď som Vám napísala prosbu o modlitby za jej záchranu a uzdravenie, Pán hneď začal konať. Všetky jej orgány držal pevne v rukách a postupne liečil a zo všetkých komplikácií, ktoré hrozili, ju vyviedol. Držali ju v umelom spánku, no keď sme zavolali kňaza, tak počas pomazania chorých dcéra prvykrát otvorila oči, Boh sa nám dal poznať, dotkol sa jej aj nás! Pocítila som neskutočnú radosť, lebo som vedela, že Boh si ju zachránil, že je pri nás a žehná ju aj nás. Aj v tých ťažkých chvíľach sa Pán dotýkal a vždy podal pomocnú ruku, poslal dobrých ľudí, ktorí pomohli, modlilo sa veľa ľudí. Postupne sa Petronela uzdravovala zo zranení a bolestí, momentálne je ešte na rehabilitácii, no žiadne vážne trvalé následky nemá. Boh je ten najlepší lekár duše i tela!!! Boh je taký dobrý, milostivý a milosrdný, je to Boh zázrakov, jeho láska je bezhraničná, on vypočuje naše prosby a modlitby vždy! Je verný BOH. Každý deň Bohu ďakujem, že Petronelu zachránil! Ďakujem Bohu aj za toto úžasné Dielo lásky, milosrdenstva a pokoja, nech Vás všetkých Boh žehná a obdarí svojimi milosťami, dobrodeniami. Chvála Ti Pane ! Sláva Ti Pane ! Milujem ŤA Bože môj!

 • Martina

  Pochválený buď Ježiš Kristus. Milá Danka milé spoločenstvo aj ja chcem sem napísať svoje poďakovanie.Dňa 8.1.2018 som si tak ako každý pondelok zapla o 19tej Žive vysielanie.Vždy pri modlitbe príhovoru som prosila Pána,aby sa ma dotkol,ale v ten večer som len ticho počúvala Danku.Po slovách,ktoré Danka vyslovila,že Pan je pri mne,že každú moju modlitbu počuje,že sa dotýka môjho postihnutého syna a môjho manžela som sa velmi rozplakala.Tak som este asi nikdy neplakala.Nedokazem opisat ako som sa citila.Len som dakovala Panovi ze ma vypocul a aby mi odpustil ze som mu malo doverovala.Po skonceni vysielania som nemohla zaspat stale som sa rozpravala s Panom,chvilami som sa v duchu aj navonok usmievala,nechcelo sa mi spat bola som neopisatelne stastna.Celu noc som toho vela nenaspala vzdy ked som sa zobudila som sa zacala modlit alebo sa len tak s Panom rozpravat.V mojom vnutri bol zrazu neskutocny pokoj a radost ze sa mna nehodnej hriesnej Pan dotkol. Syn spal vtedy celu noc a rano ked sa zobudil ten jeho usmev bol iny ako inokedy.Bol taky jemny…Alex nevie rozpravat ale jeho usmev a pohlad mi povedali ze pan bo pri nom..Aj on bol stastny.Kazdy den mam v hlave Panove slova,kazdy den sa s nim viac a viac rozpravam,modlitba je pre mna akasi ina ..ked sa modlim akoby som spievala..nedokazem to opisat je to proste pekne.Pan videl ake tazke sme mali Vianoce,a vypocul moje volanie….Vdaka Ti Pane za vsetko co si mi dal davas….Dakujem z celeho srdca a slubujem ze uz nebudem pochybovat….O par dni na to som natrafila na toto: IZ 43,5 NEBOJ SA VED SOM S TEBOU JA…. Milujem Ta Pane moj a DAKUJEM TI za vsetko aj za to ze si mi poslal do cesty spolocenstvo DLM a pokoja …

  • Zuzana

   Teším sa s Vami,Martinka.Tie dotyky Pána som v modlitbe príhovoru neraz pocitila aj ja.Pane,tebe patrí chvála a sláva,pozdvihnime svoje ruky a chváľme sväté meno.

  • anna

   Martinka, musim pripojit k Vasmu prispevku moj zazitok. Pri tejto modlitbe prihovoru som aj ja pocitila dotyk Pana. Ja iba pri druhej casti, ze sa dotyka mojho manzela, ze mu mam doverovat, ze je to inak ako si myslim, ze pocuje moje modlitby. Ked sa Danka modlila v jazykoch, mne z nicoho nic zacalo hlasno buchat srdce a zacala som z nicoho nic plakat. Bolo to take silne! Vdaka Pane!

 • Maria

  Pochvaleny bud Jezis Kristus,
  Ďakujem za všetky vaše obety a modlitby. V januárovom živom vysielaní Danka hovorila o 10 dňovom pôste, rozhodla som sa aj ja čiastočne pripojiť a spolu s vami obetovať na Pánove úmysly a za všetkých kňazov, ktorých poznám ale aj nepoznám. Hlavne za otca Lorenza, otca Richarda, otca Jacka a otca Jamie.

 • Gabriela

  Pochválený buď Ježiš Kristus,

  milá Danka a spoločenstvo zo srdca ďakujem za modlitby, ktorých som sa aj ja zúčastnila 8.1.2018, ďakujem Danke za modlitbu príhovoru, za prítomnosť Pána a za Jeho útechu v mojej situácii, cítila som veľké dojatie, ktoré vyústilo až do sĺz. Chvála Ti Pane za všetko čo konáš v našich životoch. Nech je navždy velebené a oslávené Tvoje sväté meno. Úprimné Pán Boh zaplať!

 • Zuzana

  Moji milí dovolim si napísať moje svedectvo ako Pán koná cez toto dielo lásky milosrdensvo a pokoja.Pred vianocami som ležala v nemocnici,lebo ma boleli kríže a mala som teplotu.Bola som z toho smutná,lebo 8.12.2017 som mala ísť na puť na horu Zvir-Litmanová,bola som z toho veľmi smutná,tak som šla aspon do nemočničnej kaplnky sa pokloniť k Pannej Márií a povedať jej,ako mi je to veľmi ľúto že som tam nebola,že si nemôžem nabrať jej uzdravujúcej vodičky.Ked som sa vrátila na odelenie zbadala som mladú sesrtičku,ktorá viem,že chodí na túto horu.Opytala som sa jej či bola a či doniesla vodičku a ona,že bola a že mi tu vodu dá hneď.Je to tak krásne ako sa naša milujúca Matička stará o naše prosby,cez iných ľudí nam dá čo potrebujeme a o čo žiadame.Rozliala som vodu dievčatám čo boli somnou na izbe aby Matička konala na ich uzdraveni.Mne sa hneď polepšilo chodila som ako srna,bez bolesti.Na druhy deň mi vysadili infuzie aj lieky od bolesti.ĎAKUJEM tI Nepoškvnená Čistota za Tvoju lásku! Potom ma poslali ešte na CT vyšetrenie a výsledok desyví:cysty,alebo metestázy po celej pečení.Musite ísť na MR,povedal lekár.Bolo to hrozné,ake myšlienky my chrlili v hlave.Objednali ma až na 5.1.2018 Doba tri týžne.Prišla som domou a hneď som prosila o modlitbu za mna na FB v skupine prosím o modlitbu.Bolo veľa modlieb od ľudí,tieto modlitby mi dali neskutočny pokoj.Som každému jednemu vďačná za modlitbu a su stale v mojich modlitbách.Potom som šla na sv.omšu a vravym Pánovi:Teraz buem počuvať čo mi povieš Pane cez čítanie.A slová čítania:Jasj,dcéra sionská,plesaj Izrael!Raduj sa a plesaj z plného srdca,dcera jeruzalemská!Pán zrušil tvoj rozsudok,odvrátil tvojich nepriatelov.Kráľ Izraela,Pán, je s tebou,neboj sa nijakého zla! Tu som hneď chválila a ďakovala Ježišovi za jeho lásku.Potom som poprosila našu omilostenú Danku o modlitbu za mna v spoločenste DLMa pokoja.Velmi som jej vďačná za včetkych ľudí za jej obety a modlitby.No a 1.1.2018 som sa modlila so spoločenstvom o 19.00 a prišiel čas modlitby príhovoru.Danka sa modlila a povedala dvoch ľudí,ktorích Pán sa dotyka a uzdravuje a ja zasa v mysli hovorím:Môj Ježišu a mne nič nepovieš k tej mojej chorobe?V tom Danka hned nato povedala:Ježiš hovorý na ZUZANU:Neboj sa,všetko bude v poriadku.Pokoj s Tebou! Vďaka ti Pane,milujem ťa Ježišu,Chvalim ťa Ježišu a ine chvály a vďaky chrlilo moje srdce.Už som bola naisto presvedčená,že bude MR v poriadku.A ten Pánov pokoj ostal somnou aj pri vyšetreni MR.Bojim sa uzavretých priestorov,ale tá hodina v tom stroji nebolo nič,cely čas som ďakovala Ježišovi,je somnou a že dava jeho pokoj.A predstavte si ako ten duch sv.pôsobí,keď ho vrucne prosíme.Večer pred MR som prosila,aby mi vysledky z MR popisali hneď.A Pán to zariadil.V ten den som si mohla prečitať:Mikrocysty na pečeni.Aleluja,Chvála ti Páne za toto dielo.Možno,že sa Vám zdá,že som veľa písala,ale ja som dlžná Ježišovi,nech aj iní dôverujú v Božiu pomoc.Všetci by mali svedčiť o tom aké veľké veci im urobil Pán.Nech je zvelebené meno Pánovo,od toho času až naveky.AMEN.

 • Gitka

  Pochválený buď Pán Ježiš Kristus S veľkou radosťou vydávam svedectvo. Uplynulo pol roka ako mal malý Matiasko lekársky zákrok , kvôli chorému srdcu. Bol nutný lekársky zákrok. Pretože od narodenia v decembri roku 2016 sa jeho stav zhoršoval , hoci to na ňom vôbec nebolo vidieť, lebo napredoval ako normálne zdravé dieťa, ale srdce sa zhoršovalo hodnoty stúpali, a cieva sa zužovala . Pred operáciou som sa obrátila aj na vaše spoločenstvo s prosbou o modlitbu za malého Matiaska. Začo vám z hĺbky srdca ďakujem a vyprosujem vám u Boha veľa milosti a požehnania. To najpodstatnejšie : Pán vypočul naše a vaše modlitby, keďže Matiaskove srdiečko podľa lekárov bolo už v takom štádiu , že bolo potrebne operovať. Celkový priebeh operácie prebehol hladko a napočudovanie lekárov aj jeho zotavovanie veľmi dobre prebiehalo. Chlapček bol veselý, hravý , chutilo mu papať , akoby ani nereagoval na to že mal operáciu. Teraz uplynulo pol roka od jeho zákroku, rodičia s ním už boli druhý krát na kontrole a chcem sa s vami podeliť o tu veľkú radosť . Jeho zdravotný stav je vynikajúci , srdiečko pracuje ako má a hodnoty sa už nezhoršujú. Týmto svedčím o obrovskej Božej láske k nám nehodným. Chváli a zvelebujem Pána za jeho nekonečne milosrdenstvo a všetkým ktorý obetovali modlitbu za Matiaska , vyslovujem veľké Pán Boh Zaplať.

 • Ira

  Pozdravujem. Chcem sa s Vami podeliť o vďačnosť Pánovi Ježišovi, ktorú prežívam vďaka Danke a spoločenstvu. Po Dankinom premodlení mi bolo povedané, že mám v ťažkom stave sestru, za ktorú sa mám modliť. Sestre som volala netušiac, že sa má viacej modliť a asi aj zmeniť modlitby, lebo je v ťažkom stave. Na šiesty deň po Dankinom premodlení bola práve sobota. Telefonoval mi sestrin syn, že mamu našiel padnutú pri posteli v ťažkom stave. Odviezol ju do nemocnice. Dankina predzvesť sa splnila. Sestra bola v ťažkom zdravotnom stave. Bola pozvaná na svadbu a svadobnú hostinu v sobotu, na ktorú sa tešila. Odohrala sa na nemocničnom lôžku. Od toho času je stále pod dozorom lekárov. Jej zdravotný stav je vážny, ale pokojný. Hovorí k jej rozhádaným deťom pre majetky. Mlčky a v modlitbách sprevádzam túto sestru a ďakujem Pánovi, že utrpenie matky otvára srdcia deťom. Môžem povedať, že nemožné sa stalo skutočnosťou. Deti sa vrátili k matke a našli k sebe spoločnú reč. Toto je zázrak. Nech je za všetko velebený a milovaný náš Pán Ježiš Kristus a jeho Matka Panna Mária.Vďačná Ira.

 • Ira

  Milá Danka a spoločenstvo. Som veľmi rada, že na tejto stránke sa môžem poďakovať za dary a milosti, ktoré som dostala. Ako úžasné svedectvo je aj to, že moje modlitby majú nádherný zmysel. Môžem sa modliť s radosťou a predstaviť si videnia, ktoré nám doprial Pán cez Danku. Teším sa na Ruženec za zomierajúcich, Ruženec za drogovo závislých, Ruženec plný božích milosti, ružence, ktoré sú ako kytičky pre Pannu Máriu, modlitby nadiktované Pánom Ježišom. Veď toto je hotový zázrak. Zázrak v našich rukách, v našich životoch. Od chvíle, kedy som spoznala toto spoločenstvo, každý prežitý deň stal sa mi zázrakom. Môžem byť stále s Pánom Ježišom a modliť sa koľko chcem. Všetko má zmysel. Za to vďačím Pánovi, Danke a celému spoločenstvu, ktoré tieto perly neba ponúka. Vďaka Bohu, že nám Slovákom dal tento poklad. Veď to je zázrak. Vďaka.

 • Tono

  Milá Danka a cele spoločenstvo chcem vám podakovat za vaše modlitby a dojmi z nich z ktorými sa tu delite z ostatnými ľudmy ked som začal čítať tvoje zjavenia tak som sa naučil korunku k božiemu milosrdenstu modliť a viacej sa vinúť k bohu. Modlím sa každý deň ruženec na úmysel panny Marie a korunku k božiemu milosrdenstvu na úmysel boha otca lebo si myslím že oni vedia najlepšie kde moje modlitby použiť . dakujem

 • D. Anežka

  Milá Danka a celé společenství DLMP, děkuji vám a samozřejmě našemu Bohu velmi za zázračné vyslyšení proseb- i na přímluvy sv. Šarbela a sv. Anežky České za odvrácení operace břicha. Kontrola za půl roku. Aleluja

 • Marcela

  Mila Danka a spoločenstvo ďakujem za vaše modlitby za moju rodinu a srdcia obratené cítim nesmiernu úľavu a pokoj v srdci.Pri vaších modlitbach zabudam na všetko Ježiš sa ma dotýka a miluje ma miluje nás všetých.Ďakujem a prajem veľa Božej milosti pre spoločenstvo PBZ

 • Miška

  Milá Danka! Ďakujem Ti za rozprávanie o videní, ktoré si mala – ako jedna duša pokľakla pred Tebou (lebo skrze prijatia Eucharistie bol v Tebe NAJSVäTEJŠÍ PÁN) a ďakovala Ti za modlitby za duše v očistci. Potom si hovorila, ako si kľačala v kostole na kolenách a Pán Ti povedal, že mu bude veľmi milé, keď sa Korunku za zomierajúcich budeš modliť vždy na kolenách. Veľmi ma to potešilo, ba priam sa nad tým moje srdce povznieslo, pretože celé dva týždne predtým som pri tejto modlitbe každý večer doma kľačala a odteraz vždy budem, lebo Pánovi sa to páči. Počula som to len včera večer – pretože Živé vysielanie počúvam väčšinou z archívu, rozkúskujem si to na celý týždeň tak cca po pol hodinke, pretože pre mňa je to dlho 3 hod v pondelok večer – kvôli malým deťom (predškoláčka a škôlkarka). Korunku za zomierajúcich som obetovala za duše v očistci ale aj za svojho manžela, aby sa obrátil, aby mal srdce naplnené láskou, pretože popíjal a často sa hádal s mamou. Vymodlila som sa aj 12 dní Záchranný veniec ruženca za manžela aby prestal piť, pretože má vážne poškodenú pečeň, aj za seba aby sme dokázali spolu fungovať, aby som ja nebola taká nervózna a stále rozčúlená. 12 dní po sebe sa mi podarilo až na druhý krát, preto nám to tak dlhšie trvalo – písala som 21.08.2017 prosbu o modlitby a modlitby boli vyslyšané! Zvelebujte Pána všetky národy! Je nekonečne milosrdný a úžasný! Pán uzdravil môjho manžela z duchovného malomocenstva – sám sa teraz dokonca modlí Záchranný veniec ruženca. Aj ja sa cítim lepšie a hlavne som šťastná, že manžel prestal piť. Pane Ježišu daj, aby nás Naša Sviatosť Manželstva ochraňovala pred všetkým zlým! Pán Boh zaplať všetkým za všetko!

 • Lubica

  Mile spolocenstvo,dakujem za modlitby.Neviem ako to napisat,som velmi stastna ,ze Michael nasiel cestu do kostola a je to dufam s jeho vierou na dobrej ceste.
  CHVALA TI PANE!CHVALA TI PANE!

 • Gabriela

  Milá Danka a spoločenstvo, zo srdca ďakujem za modlitby, do ktorých som sa aj ja zapojila v pondelok večer, chvála Pánovi za ten požehnaný čas, vďaka Danke aj za svedectvo o dušiach v očistci, ktoré tak veľmi potrebujú našu pomoc aj za modlitbu príhovoru, pri ktorej som opäť plakala a odovzdávala Pánovi všetok strach a problémy, ktoré neviem vyriešiť vlastnými silami bez Neho som ničím. Nech je Boh navždy zvelebený a oslávený a nech vás všetkých žehná, sprevádza a ochraňuje. Úprimné Pán Boh zaplať!

 • Mária

  Milé spoločenstvo, chcem sa Vám poďakovať za modlitby o ktoré som Vás prosila , mala som problém ísť sa vyspovedať , pred sviatkom Všetkých Svätých som sa odhodlala , chcem sa s Vami podeliť, že sa mi veľmi uľavilo na duši , vo viere že mi Pán odpustil , sa cítim spokojne a šťastne . Vďaka Bohu aj Vám za vaše modlitby , Mária

 • Gabriela

  Ďakujem Pánovi za šťastný návrat mojej priateľky Anky zo zahraničia aj za požehnaný čas, ktorý tam strávila so svojou rodinkou.
  Vďaka za Vaše modlitby milé spoločenstvo, nech Vám to dobrotivý Pán odmení.

 • Danka
  Danka

  Pán Boh zaplať všetkým, ktorí našli odvahu a napísali nám do rubriky naše poďakovania o tom, ako sa ich Pán dotýka pri modlitbe príhovoru. Je to nádherné svedectvo a povzbudenie pre tých, ktorí prichádzajú na živé vysielanie a hľadajú pomoc a taktiež uzdravujúci dotyk Pána Ježiša Krista cez toto Dielo lásky, milosrdenstva a pokoja.

 • Gabriela

  Pochválený buď Pán Ježiš Kristus!

  Milá Danka a spoločenstvo, zo srdca ďakujem za modlitby včera v živom vysielaní, do ktorých som sa zapojila, veľmi sa ma dotklo aj Dankino rozprávanie o dušiach v očistci aj ja sa im snažím pomáhať svojimi modlitbami najmä odkedy som čítala knihy o dušiach v očistci ako veľmi potrebujú našu pomoc tak sa mi v srdci zrodila túžba im pomáhať, budem sa snažiť aj naďalej ako len budem môcť aby sa čím skôr mohli stretnúť s naším Pánom, ktorého milosrdenstvo je nekonečné a nech je za to navždy zvelebený a oslávený.
  Tiež sa chcem poďakovať Danke za modlitbu príhovoru, rozplakala som sa pri nej ako malé dieťa aj som sa tak cítila a volala som k nášmu nebeskému Oteckovi aby mi pomohol a potom som pocítila úľavu a pokoj, dokonca aj ucho ma celý deň bolelo a potom prestalo. Chvála Ti Najsvätejšia Trojica na veky vekov. Amen.
  Nech Vás všetkých dobrotivý Boh žehná a sprevádza a Matka Božia nech Vás skryje pod svoj ochranný materinský plášť a chráni pred všetkým zlom.
  Pán Boh zaplať!

 • ľudmila

  Ďakujem nášmu Pánovi, Bohu Otcovi Všemohúcemu, za vypočuté modlitby ruženca Korunky za zomierajúcich, že dal milosť môjmu bratavi, za ktorého som sa ho modlila celých 7 dní. Náš Pán, Ježiš Kristus vyslyšal moje prosby a modlitby a dal môjmu bratovi milosť pokojnej smrti v deň jeho vymodlenia. Pred 2 týždňami sa môj brat ocitol v nemocnici, mladý človek,bez jedinej bolesti a zistili mu hroznú chorobu v takom štádiu, že mu už nedali žiadnu onko liečbu, ani operáciu. Týždeň bol v nemocnici bez bolesti, bol ho tam zaopatriť kňaz a v nedeľu v noci si ho Pán povolal k sebe.Odišiel bez jedinej bolesti, zmierený. O, aká milosť, aký dobrý je Náš Pán. Chvála ti a sláva Pane Ježišu Kriste,že si taký dobrý a milostiví. Dôverujte.

 • Jana

  Mile spoločenstvo ďakujem Panu Bohu za vás veľmi ste mi pomohli vašou strankou na internete. Prosila som za manžela, ktorý trpi depresiou a zaroveň som pocitila tu nekonečnu lásku našho Ježiša a znova mam chuť sa modliť a byť trpezliva a dôverovať Bohu že kona a uzdravuje nás,len musime byť trpezlivy.Prajem vam požehnany deň Jana

 • Richard

  Drahí bratia a sestry 😇Všetkých vás chcem v spoločenstve dlmpokoja pozdraviť a poďakovať za moju rodinu a za svojho syna Richarda, ktorého som vkladal do modlitieb a prosil o Panove požehnanie Počas živého vysielania a ktorý prednedávnom úspešne urobil opravné skúšky z maturity a dnes, už študuje na Ekonomickej univerzite v Bratislave kde bol tiež prijatý taktiež, že sa Pán dotkol mojej rodiny a mojej manželky vmodlitbe príhovoru za ktorých sa dnes modlím ruženec v ruží v Bratislave a začal som aj korunku za zomierajú ich za rodinu 😇 Veľmi chcem poďakovať našej milej Danke, že ju Pán obdaroval milosťomi, že nás sprevádza na tejto krásnej modlitbovej ceste plnej lásky, milosrdenstva a pokoja a veľmi sa teším na každé pondelkové živé vysielanie kde sa s vami v duchu modlitieb spájam a zjednocujem. Pan nech vás všetkých žehná a napĺňa vás milosťomi, ktoré najviac potrebujete pre váš život a vašich blízkych.

 • Renata

  Milé spoločenstvo ,milá Danka,je to asi pol roka čo som našla vašu stránku na nete a odvtedy sa veľmi teším na všetky pondelky o 19.00 ,ked vysielate LIVE a ja sa môžem prostredníctvom tejto modernej techniky s vami spájať v modlitbe . Písala som viac krát aj prosby za uzdravenie môjho manželstva . PBZ verím ,že Boh koná . Najviac na mňa pôsobí modlitba príhovoru ,modlenie sa v jazykoch . Milá Danka počas tvojho príhovoru ma obklopuje pokoj ,teplo ,telom mi prúdi zvláštne chvenie ktoré neviem popísať .V hlave nemám žiadne myšlienky ,úplne prázdno ,ticho, moje telo ,moje ruky ,nohy sú ťažké ,nemôžem otvoriť ústa keď sa modli sláva Otcu i Synu ,nevládzem si položiť ruku ,keď vyzveš na miesto, ktoré ma bolí ,len s veľkou námahou si ju presuniem ,často mi tečú slzy ,nedokážem sa pohnúť a v takomto stave zotrvávam ešte aj niekoľko minút po skončení vysielania . Takto to cítim a prežívam a práve tieto okamihy ticha pokoja ,ktorými ma náš Pán obdaruvava prostredníctvom teba milá Danka ma napĺňajú vierou ,nádejou ,silou ,trpezlivosťou vytrvať v tejto mojej skúške .Dakujem . Nech Ťa Pán požehnáva a chráni, nech Ťa pokojom obdarí. Láskou Tvoje srdce naplní .

 • Mária

  Milé spoločenstvo,chcem sa vám poďakovať za modlitby a predovšetkým Pánovi Ježišovi,ktorý sa ma dotkol pri modlitbe príhovoru počas živého vysielania.Už roky som mala problémy s pravým uchom,veľmi slabo som naňho počula a práve počas modlitby príhovoru bolo moje ucho uzdravené.Vďaka Ti Pane Ježišu,že si ma uzdravil.