O nás


Milí návštevníci,papez

Prichádzame k vám s niečím novým. To niečo je ruženec, ktorý mnohí z vás nepoznajú, alebo sa s ním ešte vôbec nestretli.

Zároveň vás chceme oboznámiť so spoločenstvom Diela lásky, milosrdenstva a pokoja, kde sa modlíme tento ruženec s názvom Záchranný veniec ruženca.

Spoločenstvo bolo nadiktované skrz omilostenú dušu Pánom Ježišom. Toto spoločenstvo sa modlí za kňazov a za drogovo závislých ľudí. Prioritou sú predovšetkým modlitby za kňazov, za ktorých sa modlíme aj trojdnie (deň a noc) počnúc prvým piatkom.

Prišli ste na stránku, kde sa môžete dočítať o uzdraveniach z duchovného malomocenstva a z rôznych závislostí. Táto doba prináša rôzne závislosti, nielen na alkohole, na cigaretách a na drogách, ale aj na PC, na mobilnom telefóne, na hracích automatoch, na káve, na sladkostiach, na nezriadenom sexe a na všetkom možnom i nemožnom, čo musíte robiť opakovane, aby ste boli v pokoji a neviete s tým prestať. Možno si ani neuvedomujete, že ste závislý. Beriete to ako samozrejmosť.

Nebojte sa!

Vstúpte, prečítajte si svedectvá a priložte svoje komentáre.

Podeľte sa s nami o vaše trápenia. Napíšte nám do rubriky Vaše prosby o modlitby. Budeme na vás myslieť v modlitbách. Spoločne vytvorme ružencovú reťaz, je to lano lásky, kde sa modlíme jeden za druhého.

Skúste a presvedčte sa aký dobrý je Pán

 

Zdieľať